Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rekordowa sprzedaż Samsunga Galaxy S III [wideo]

Rekordowa sprzedaż Samsunga Galaxy S III [wideo]

Q! 23 Lipca 2012 08:22

1 0

samsung i9300 galaxy s iiiSamsung poinformował, że jego flagowy smartfon, Galaxy S III, znalazł już ponad 10 mln nabywców. Stało się to w niecałe dwa miesiące od momentu wprowadzenia urządzenia na rynek.



Samsung Galaxy S III miał swoją światową, w tym również polską, premierę 29. maja. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Samsung poinformował, że w niecałe dwa miesiące od momentu wprowadzenia go na rynek, telefon znalazł ponad 10 mln nabywców. Oznacza to, że każdego dnia na całym świecie sprzedaje się około 200 tys. smartfonów Galaxy S III.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Wiele zatem wskazuje na to, że Galaxy S III dołączy do swoich starszych braci, czyli Galaxy S II oraz Galaxy Note, którzy również odnotowują rekordy sprzedaży. Szerzej o tym pialiśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu
Zobacz: test telefonu Samsung Galaxy S III

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • -2

    25.  2012-07-23 13:28:44

    @17 jeszcze odniosę się do wyboru telefonów. Wyniki sprzedaży czyli bezpośrednio pokazane potrzeby klientów pokazują wyraźnie, że klienci nie potrzebują masy rozmiarów wyświetlaczy, aparatów i innych rzeczy, które serwują nam inni producenci. Jeden super dopracowany drogi model, na którym działają WSZYSTKIE APLIKACJE Z APP STORE bez żadnych kompromisów i zawodów (jak ten ostatni ze Skype na Lumii, który mnie mocno rozbawił) w zupełności wystarczy, żeby zgarniać 34% rynku.

  • 0

    26. ~wdsa  2012-07-23 14:10:48  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    applefan_ albo jestes id iotą albo ci dobrze płacą :). Chcewsz walczyć na liczby? Twój kochany apple ze swoją MARNĄ sprzedażą do pięt Samsungowi nie dorasta. Zobacz kto jest liderem na rynku pod względem sprzedaży telefonów a potem się wypowiadaj

  • 0

    27.  2012-07-23 14:12:18

    @23 Note ma nietypową przekątną ekranu, do tego Samsung nie jest ruchem religijnym a konkurencja urządzeń z Androidem jest olbrzymia. Jeśli o iOS chodzi konkurencji brak. Dotrze to w końcu do ciebie? @24 czyli przyznałeś, że NIE JESTEŚ deweloperem?:D No w końcu... @25 jakby nie potrzebowali to wytłumacz jakim cudem nawet w USA Android jest bardziej popularny? A te 34% to właśnie w USA. Ani w Polsce, ani na świecie.

  • 0

    28.  2012-07-23 15:26:43

    @24 pochwal się panie developerze :D reklamę ci zrobimy na telepolis :D

  • -1

    29.  2012-07-23 17:10:45

    http://demotywatory.pl/3872868/Nie-wszystko-zloto-co-sie-swieci

  • 1

    30.  2012-07-23 17:21:51

    @29 sgs3 ma funkcje zamykania aplikacji :D każdy android to ma w ustawieniach aplikacji :] aplikacje nie uruchamiają się bez wiedzy użytkownika, instalując je masz wyraźnie napisane które mogą działać samodzielnie w określonych czynnościach, a więc już przed instalowaniem wiesz co i jak :] (jak np google maps przy ustalaniu pozycji czy klawiatura czy inne tego typu aplikacje) "dane użytkownika nie są przesyłane" trzeba by było to bardziej sprecyzować ale ogólnie korzystając z internetu ZAWSZE DANE SĄ WYSYŁANE bo sami je wysyłamy :D co do reszty to "Każdy lubi coś innego" ale motka nie ma "szlachetnego wykończenia" a metal nie zawsze jest dobry w wykańczaniu :]

  • 0

    31. ~Janes  2012-07-23 18:44:32  host: adte37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13 Nie mikroskopem a jak spojrzysz gołym okiem i rozciągniesz zdjęcie to jest TRAGEDIA w porównaniu ze standardowymi wyświetlaczami RGB Jak czytasz tekst na Pen Tile to masz wrażenie że tekst się rozmywa i krawędzi liter sa nie ostre.Jak nie wiesz o czym pisze to tu jest idealny test Pen Tile od szajsunga i True HD IPS od lg nazwyany również LCD2 np. taki ma HTC one X i one V ,One S tez ma niesczęsny pen tile Włączcie największą rozdzielczość i pełny ekran a gwarantuje że po tym filmiku juz żaden normalny i bezstronny uzytkownik tej strony nie napisze że szajsungowe wyświetlacze pen tile są dobre i nowoczesne Miłego oglądania zwracajcie uwagę na szczegóły http://www.youtube.com/watch?v=YF-Z3_f3WCE&feature=related

  • 0

    32.  2012-07-23 19:22:34

    @31 przy normalnym używaniu(odległość 30cm-50cm od oczu) nie zobaczysz tego, filmiki to ty sobie wiesz gdzie wsadź :] lepiej zobaczyć to W REALU nawet w komisie jeśli musisz. a jak gapisz się na ekran z odległości 10cm to sorry ale lepiej idź do okulisty, poza tym pen tile pobiera mniej energii(choć to mała różnica)

  • 0

    33. ~zenek73  2012-07-23 19:31:52  host: 89-69-192-10.dynamic.chello.pl

    No i co z tego że miliard ludzi wybrało produkt A, czy B. To, że większość woli Pepsi od soku jabłkowego nie znaczy, że ja nie wybiorę soku. A właśnie, że wybiorę. I jeszcze żubrówkę do tego. Nie lubię tego całego lemingowego pędu, bo inni kupują to i ja kupują. Już nawet na przekór bym kupił Nokię :)

  • 0

    34.  2012-07-23 19:47:02

    @33 i duże prawdopodobieństwo że byś nie żałował, symbian nie jest zły, ilość aplikacji i ilość rdzeni nie mówi który telefon jest dobry. :]

  • 0

    35.  2012-07-23 19:47:30

    @34 to samo tyczy się WP :p

  • 0

    36. ~Janes  2012-07-23 20:24:12  host: adte37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Paranoia dzieciaku ja nie muszę łazić prosić aby ktoś mi dał się telefonami pobawić bo ma swój komis.A jakk ty piszesz że telefon za 2500zł nie musi mieć wyraźnego ekranu który pozwoli komfortowo czytać tekst i oglądać zdjęcia ze szczegółami to jestes pewnie gimbusem funboyem który nawet nie miał w rekach telefonów o których pisze i tyle twojej wiedzy na temat telefonów

  • 0

    37. ~Janes  2012-07-23 20:27:32  host: adte37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i jeszcze jedno . Właśnie dlatego że mam dobry wzrok potarfiłem zauważyć że coś jes nie tak z wyświetlaczem w lumi800 która miałem porównałem ze swoją starą n8 i juz wszystko było jasne pen tile to wabik na debili którzy dają sobie wcisnąć marketingowy bełkot a nawet nie wiedza za co płacą

  • 0

    38. ~  2012-07-23 20:54:44  host: z39-06.opera-mini.net

    Ogladalem go na wyspie samsunga. Moze to i fajne ale cena 2500 zwala z nog. Kiedys topowe smartfony kosztowaly po 1500. Wlazlem na pare stron i przegladarka mnie nie przekonala. Mimo czterech rdzeni strona zapchana reklamami moze sie zaciac na chwile. Nie zawija tak ladnie tekstu do szerokosci jak htc. Spore rozmiary, mysle ze teraz 4-4,3 to dobry standard jak na smartfona.

  • 0

    39.  2012-07-23 21:18:05

    @36 a no tak, masz swój komis xD pewnie cała sieć sklepów xD zawsze, ale to zawsze jak jakiś koleś zacznie ględzić o czyms I zacznie rzucać linkami I wspomni sie, że internet I real to dwie różne bajki on z oburzeniem I wyzwiskami od dziecka, krzyczy ze on to ma 8 telefonów ze ma komis... Oj co tu komentować, nie stać go na sgs3 to ego sobie podnosi wyszukując jakieś pierdoły... xD szkoda czasu...

  • 0

    40. ~Janes  2012-07-24 14:38:41  host: user-164-127-206-106.play-internet.pl

    Paranoia Chłopcze ja za stary jestem na pisanie bajek w internecie jak większość przybywających na takich forach w tym ty.Sporo lat pracowałem w komisie a później otworzyłem swój więc bajeczki o wyższości *** nad treścia poopowiadaj kolegom w gimnazjum bo mnie nimi nie przekonasz do swoich ,,racji"

  • 0

    41. ~Darek  2012-07-24 20:55:14  host: 195.116.187.216

    Niektórzy tutaj podniecają się zabawkami z ekranikiem jak własnie "świeżo poderwaną panienką", a to tylko urządzenie którym się dzwoni i robi czasem jeszcze kilka innych mniej lub bardziej potrzebnych działań. Panienki żaden smartphone-ik nie zastąpi... niestety jeszcze nie. :))

  • 0

    42. ~Ziew  2012-07-24 22:05:17  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    Ja do tej pory mam SGS. Wystarczy mi. Jako nawigacja, telefon, popykam w coś w pracy. Za kilka miesięcy biorę 3. Bez spiny. Iphone zlewam. To nie sprzęt dla mnie. Czwórki też nie brałem, bo drobna różnica w cenie nie gra roli. A się zastanawiałem poważnie, bawiąc sie tym egzemplarzem w salonie. nie przekonał mnie. Płacę po 300 zł abo, więc mam wybór. Chciałem iphone bo prestiż, bo to tsmto. Wolę Samsunga, bo mi podchodzi.

  • 0

    43.  2012-07-25 15:11:26

    @40 właśnie o tym mówię! :D zawsze masz komis, zawsze jesteś starszy(wielki "PAN") i gdy ci się coś wytknie to zaczynasz zdania od "chłopcze" czy "dziecko ja sporo lat mam..."(mimo że nie masz zielonego pojęcia o drugiej osobie :P ) ze statystyk wynika, że więcej niż 70% tak komentujących jest własnie w wieku gimnazialnym/licealnym! :D Pragnę również przypomnieć, że "PAN" również przebywa na tym serwisie i komentuje News'a(bo to nie forum drogi "PANIE", forum jest w przed ostatniej zakładce na górnej belce z działami :P ) A jeśli jest "PAN" takim znawcą i właścicielem "Komisu" to co "PAN" tu robi? klientów nie ma to się na telepolis siedzi? :D Może adres "PANA" komisu albo strona? często jestem na trasie może wpadnę i zobaczę "PAŃSKIE" królestwo :] A tak przy okazji, NIE PRZEKONUJE NIKOGO DO SWOICH RACJI, nie wiem gdzie "PAN" to wyczytał, po prostu wspomniałem, że widzieć coś w realu a rzucać linkami z YT to dwie różne bajki. Najwidoczniej ma "PAN" problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu :] @41 nikt poza applefanem się na tym portalu nie podnieca telefonem, po prostu niektórzy nie potrafią zrozumieć, że jak coś im nie pasuje nie znaczy, że innym też :D jedni używają telefonu, a inni z odległości 5cm szukają dziury w całym :]

  • 0

    44. ~Janes  2012-07-25 19:19:53  host: user-46-112-239-170.play-internet.pl

    Paranoia Dlatego chłopcze bo taki tok myslenia o telefonach jak twój czyli ,,nie ważne czy warty aby był modny" mają dzieci które przychodzą do mnie oglądać telefony.Co do mojej obecności tutaj dostaję newsletter od telepolis i jak mnie temat interesuje to wchodzę a jak widzie głupote typu SG3 jest najlepszym telefonem chociaż tak nie jest bo ma tragiczny wyswietlacz i karygodna baterię jak na telefon to nie moge się powstrzymać od uświadomienia tych którzy takie bzdury czytają że ten który chwali *** ze jest złotem robi im wodę z mózgu.Druga sprawa to że jak o czymś piszę to to widziałem na własne oczy w odróżnieniu od ciebie jak myslę a link jest dla tych którzy nie wiedza o co chodzi a różnica w tych dwuch wyswietlaczach jest taka jak w wyświetlaczu z telefonu sprzed 5lat a najlepszym w tej chwili na korzyść LG oczywiście.Oczy mam dobre więc nikt z takich fanbojów mi nie wmówi że to ja się mylę.Co do wizyty to jak będziesz w okolicach lublina to daj znać to ci naszykuję pare telefonów do obejrzenia żebyś w końcu wiedział o czym piszesz

Dodaj swoją opinię