Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Reklamy telewizyjne Play Fresh

Reklamy telewizyjne Play Fresh

WitekT 16 Marca 2009 08:58

0 0
W sieci pojawiły się już trzy reklamy telewizyjne Play Fresh. Nową ofertę prepaid będą reklamować Kot Filemon, Porucznik Borewicz oraz Żubr.

Kot Filemon:




Porucznik Borewicz:




Żubr:





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 0

    34. ~mucha  2009-03-16 16:28:56  host: bfc149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    reklamy spoko :) mi się podobają proste, jasne i zrozumiałe tym bardziej,że zwracają uwagę na rzeczy których nie ma w innych sieciach

  • 0

    35.  2009-03-16 16:32:33

    Podobają mi sie reklamy. Ich prostota jest tak nie do okręslenia. Ogólnie daje 5.

  • 0

    36.  2009-03-16 16:43:29

    Ale pitolicie smutki. To co? Niby KP opatentowała żubra? A niby na jakiej podstawie? Żubr to ogólnie dostępne zwierzę. Dla każdego chętnego :)

  • 0

    37. ~:))  2009-03-16 17:47:32  host: chello089075045027.chello.pl

    Reklamy nie widziałem - ale coś wydaje mi sie, ze nie powali na kolana - widziałem 'zajawkę' wczoraj - była żenująca... ALE po 4 dnaich Play wreszcie znalazł certyfikat... :))) Za to strona FRESH jest do BANI! Nic przeczytać nie można, bo zaprojektował ją amator informatyk, do tego daltonista. Ulotka też nie powala - i dziwne, ze nic tam nie wspominają o 5gr na stacjonarne, a to chyba jest jakiś plus, a moze tylko mi się tak wydaje... I nie koniec - odkryłem że są ZNOWU problemy na nadajnikach 2G Na paru forach już ktoś wspominał o problemach z MMS Otóż po problemach z sms i kodami na nadajnikach 2G, teraz znowu odkryłem coś innego, niestety co NIE działa: otóż wysłałem MMS - zawsze dostaję potwierdzenie odbioru - tym razem NIE dostałem, osoba mi potwierdziła, ze NIC nie dotarło.... ALE na tym NIE KONIEC!! Policzono mi także za przesył danych!!!.. I tak za nieistniejący MMS zapłaciłem nie 15gr ale 30gr... To woła o pomstę do nieba - tam doprawdy zatrudniają jakieś cioły!

  • 0

    38. ~  2009-03-16 18:02:37  host: 80.51.91.252

    denna reklama

  • 0

    39.  2009-03-16 18:21:59

    Szkoda, że to nie są prawdziwe postacie. Borewicz am prosty nos, Żubr jest inaczej animowany, a Filemon nie machał tak łapkami ;) Ogółem włożyli w to trochę pracy, a mogli wykorzystać prawdziwego Borewicza, żubra i Filemona. Pierwszą w TV widziałem reklamę z 07 i powiem, że byłem zaskoczony, bo głos się zgadzał, ale motywu nie kojarzyłem z żadnego odcinka 07.

  • 0

    40.  2009-03-16 18:50:19

    rafiki: a ile lat miał cieślak w momencie kręcenia tego odcinka? Myślisz, że byliby w stanie tak go ucharakteryzować teraz? ;-) Postarzać jest prościej niż odmładzać. :-)

  • 0

    41. ~  2009-03-16 19:28:48  host: ddz102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobre reklamy. My się podobały. Z Borewiczem myślałem, że jakaś chała będzie, ale właśnie była zabawna - szczególnie jak radiotelefon wyciagał i metrową antenę. A filem - to kultowa postać - kotek psotnik tak jak play Fresh. A ż€br świetny bo zaskakuje, że nie o piwie i się słucha o czym to jest.

  • 0

    42.  2009-03-16 19:49:59

    @rafiki - Motyw jest z odcinka "Ślad rękawiczki" z 1984 roku. W drugiej części reklamy słychać że Borewicz ma delikatnie głos zmieniony - niższy.

  • 0

    43.  2009-03-16 19:51:59

    Prościej byłoby przerobić oryginalny serial :) A przynajmniej wg mojej wiedzy jest to mniej roboty od strony technicznej [nie trzeba szukać i zatrudniać aktorów podobnych do tych z serialu].

  • 0

    44.  2009-03-16 19:54:39

    Leszek ;) a no tak, ale to były już późniejsze odcinki.

  • 0

    45. ~  2009-03-16 20:07:17  host: adkw183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://img26.imageshack.us/img26/2735/fresh1w.jpg http://img5.imageshack.us/img5/5073/fresh2myh.jpg

  • 0

    46.  2009-03-17 00:37:04

    @45 - GENIALNE xD

  • 0

    47.  2009-03-17 01:49:55

    z tym metrem to się play udało

  • 0

    48. ~User  2009-03-17 23:35:14  host: g1-210.md4.pl

    @45 - ale zaszaleli. Bardzo sprytne i na pewno zwracające uwagę. 5 tyś premii dla tego kto to wymyślił :)

  • 0

    49.  2009-03-18 16:13:18

    Niezbyt ciekawe reklamy- standardowe zabawy słowem, które są już nudne. Kot filemon? Bez sensu.

  • 0

    50. ~  2009-03-19 09:47:17  host: apn-77-114-57-34.gprs.plus.pl

    Lepiej żeby Play w trosce o swój pozytywny wizerunek nie zatrudniał Borewicza, który wsławił się jazdą samochodem po pijaku. Jak dla mnie to może trochę odpychać od oferty, bo co tu dużo mówić, w Polsce to jest wielki problem społeczny. Pozostałe reklamy - Ok.

  • 0

    51.  2009-03-24 19:32:37

    50, może dlatego borewicz występuje w pobliżu żubra ;)

  • 0

    52. ~ket  2009-03-27 23:48:08  host: pradnikg.gemini.net.pl