Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Reklamy telewizyjne oferty "PiszMów Dobowy" w 36.6

Reklamy telewizyjne oferty "PiszMów Dobowy" w 36.6

WitekT 20 Maja 2010 12:55

0 0
36.6 rusza z nową taryfą PiszMów Domowy. Hasłem przewodnim reklam jest Rozmawiaj bez endu.

Szerzej o nowej ofercie 36.6 pisaliśmy w tej wiadomości.







Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 1

    20.  2010-05-20 15:31:49

    rzeczywiście OKROPNE te reklamy...

  • 2

    21. ~ala  2010-05-20 15:34:15  host: 20.202.116.195.easy-com.pl

    jest *** jest sprzedaż.... dno/dno/żal/żal.pl/lipa/masakra - ile dali za te reklamy? 2zł?

  • 2

    22.  2010-05-20 15:50:39

    Nie ma to jak przekonywujący,pełen pasji głos lektora ;-)

  • 2

    23. ~  2010-05-20 16:00:22  host: ip-94-42-57-22.multimo.pl

    Co za kretyńskie nazwy!

  • 2

    24.  2010-05-20 16:16:27

    Dajcie spokoj: Polkomtel ma swietna baze danych klientow. Widac teraz jaki target jest w tej "swietnej bazie". My sie po prostu nie znamy: to sa elitarne reklamy dla elitarnych osob.

  • 2

    25.  2010-05-20 16:18:09

    Masakra normalnie. Moim zdaniem zarząd polkomtela powinien się podać do dymisji za takie bezendu.

  • 2

    26.  2010-05-20 16:20:50

    Sieczka.

  • 1

    27.  2010-05-20 18:38:59

    Niby heyah miała dziwne reklamy a te biją reklamy tam te reklamy na głowę.

  • 2

    28.  2010-05-20 21:27:04

    Grr, totalny debilizm, zgadzam się. Co to do cholery ma być?!

  • 2

    29.  2010-05-20 22:47:41

    Reklama odzwierciedla dla kogo jest adresowana ta ofera - dla kiboli, dla gimnazjalistów, oraz słitaśnych teen girl które sądzą ze jak zakręcą tyłkiem to "będą trendi" koszmar ta reklama.

  • 0

    30.  2010-05-20 22:50:33

    A najlepsze jest, że faktycznie 36.6 mają gimnazjaliści czy jakieś dziwne młodociane typy.

  • 1

    31. ~sleszcz  2010-05-21 07:29:35  host: ip-70-212.mofnet.gov.pl

    chyba mała pomyłka się wkradła tytuł: "PiszMów Dobowy" a w treści: "PiszMów Domowy"

  • 1

    32. ~.  2010-05-21 08:53:31  host: 217.116.101.179

    A jak zmienić taryfę na PiszMów Dobowy? W e-boa 36i6 nie ma takiej opcji.

  • 1

    33. ~lolek  2010-05-21 11:06:45  host: abzt213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale żenada... lol

  • 0

    34. ~hahaha  2010-05-21 23:19:17  host: cpc2-telf10-2-0-cust533.wolv.cable.virginmedia.com

    bezendu bezendu bezendu bezendu.. ; P masakra.

  • 0

    35. ~nie dzieciak w chello  2010-05-22 10:13:42  host: 77-255-39-14.adsl.inetia.pl

    nie narzekajcie - obejrzyjcie sobie reklamy pOręcz, najlepiej wszystkie od przejęcia marki IDEA:( Orżnąć ma najgorsze reklamy w tv i to imho nie podlega dyskusji, kompletnie nie liczą się z poczuciem estetyki i szacunkiem dla inteligencji POTENCJALNEGO klienta:( uniwersalna muzyczka, angielski bełkot, głupawe uśmieszki obcych sobie osób, w ogóle o niczym.

  • 0

    36.  2010-05-22 10:37:30

    no, reklama Playa " ożeniłem się z 795 654 321" jest zdecydowanie dla inteligentnych, widocznie mamy róznę poczucie estetyki:)))

  • 0

    37.  2010-05-22 16:14:50

    awa2001 (36) - I naprawdę postawisz znak równości pomiędzy tymi reklamami 36.6, a tą Play Fresh dotyczącą MNP? Reklamy Orange są infantylne, wręcz czasem groteskowe, podobnie jak Ery (szczególnie te biznesowe). Jednak jak widać to przyciąga sporo osób do "prestiżu" Orange (cokolwiek miałoby to znaczyć) - i to na każdym ze szczebli - do pre-paid po biznes. ;-)

  • 0

    38. ~mona18  2010-05-29 19:08:29  host: 178.182.96.4.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    no zajefajnie.. miałam ponad 100 min w mowisz -masz.darmo sms do calej sieci plus... przysłali mi sms z ta promocja darmo aktywacja i wgl.. mmm.. jasne. nie mam nic na koncie straciłąm esy i minuty. bez endu to moze ciągna kase z ludzi.pier***ic plus

  • 0

    39. ~fyttt6  2010-06-06 22:33:54  host: auf248.neoplus.adsl.tpnet.pl