Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Reklamy graficzne w mobilnej wersji Yahoo

Reklamy graficzne w mobilnej wersji Yahoo

WitekT 9 Listopada 2006 12:38

0 0

Yahoo zamierza przeprowadzić próbę z graficznymi reklamami na użytkownikach usługi Yahoo Mobile Web w Stanach Zjednoczonych.

Yahoo Mobile Web jest dostępna w większości telefonów komórkowych oferowanych przez operatorów na terenie Stanów Zjednoczonych. Usługa ta umożliwia dostęp do przeglądarki Yahoo, emaili oraz newsów. Wymiary reklam to 150 x 21 pikseli.

Użytkownicy będą mogli kliknąć na interaktywną reklamę w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat danej oferty lub zadzwonić do reklamodawcy.
Niedługo klienci zaczną traktować komórki jako środek do łączenia się z siecią. Nadszedł więc czas na eksperymenty Yahoo - uważają analitycy firmy Jupiter.

Podobne testy są już przeprowadzane w mobilnej wersji Google, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Reuters, Marketing Vox, MediaRun     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2006-11-10 01:28:55

    Ehh... w komórkach reklamy (spam)? Dość już pop-up`ów w zwykłych przeglądarkach.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet