Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Reklamowy falstart Orange, czyli bluza na raty

Reklamowy falstart Orange, czyli bluza na raty

orson_dzi 27 Lutego 2017 19:22

8 8

orange jastrzebska

Orange twierdzi, że pośpieszył się z publikacją spotów z udziałem Agnieszki Jastrzębskiej. Internauci nie zostawili suchej nitki na bluzie za 450 zł i płatnościach zbliżeniowych iPhone'em.

Bohaterka spotu, dziennikarka Agnieszka Jastrzębska, jest pokazana w trakcie zakupów w sklepie odzieżowym. Kiedy chce kupić bluzę za 450 zł zauważa, że brakuje jej środków i bierze kredyt w Orange Finasne... z ratami przez 3 lata.

Jakby tego było mało, Internauci szybko wyłapali błąd merytoryczny - w reklamie Jastrzębska próbuje zapłacić za zakupy iPhone'em. Tymczasem funkcja płatności zbliżeniowych w usługach finansowych operatora dostępna jest wyłącznie na urządzeniach z Androidem.




Rzecznik Orange przeprosił za wpadkę i wyjaśnia, że wypuszczenie spotów było falstartem, a ich publikacja nie została skonsultowana z działem marketingu.

Reklama jest co prawda zablokowana na kanale Orange, ale serwis Wirtualne Media udostępnił jej kopię:

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:

Tagi: orange | orange finanse

w sumie: 66
  • -1

    48. ~Artur  2017-02-28 08:37:46  host: host-46-186-2-54.dynamic.mm.pl

    żenada żenadą ale nie jest to żaden fuckup dziewoja ma naklejkę orange z tyłu zapewne z nfc :P a bluzka za 400zł w przypadku tej Pani to tak jak dla większości polaków ubrania z promocji z Lidla więc naprawdę nie wiem o co tyle krzyku.... jedni muszą za 400zł przeżyć cały miesiąc inni zarabiają 400zł na godzinę That's all

  • 1

    49.  2017-02-28 08:43:24

    @48 Ale ci, co zarabiają 400 zł w godzinę, nie zaciągają kredytu, gdy chcą kupić coś za 450 zł. O to głównie chodzi.

  • 2

    50.  2017-02-28 08:45:42

    @48 Skoro zarabia 400zł na godzinę to dlaczego nie ma kasy na normalnym koncie i bierze krechę na 3 lata? Toż to zwykli Kowalscy w Lidlu kupują za gotówkę.

  • 0

    51. ~Artur  2017-02-28 08:46:21  host: host-46-186-2-54.dynamic.mm.pl

    może i nie zaciągają......no chyba że nie mają serca i rozumu :D a kredyt był chyba na 1000zł :)

  • 0

    52.  2017-02-28 08:48:19

    46). Rusz głową. Robić - nie znaczy w tym przypadku uczynić kogoś debilem.

  • 1

    53.  2017-02-28 08:58:47

    Ale czego tu siè dziwić? Świat reklamy odbiega od realiów, nie ma zasad, nie ma odpowiedzialności, ani szarości - wszystko jest cukierkowe, słodzone, kolorowe, wspaniałe... to taki gorszy świat Kena i Barbie. Wszystko się kręci wokół pieniądza i konsumpcjonizmu, co gorsze kredyt to takie fajne lody na patyku...

  • 1

    54. ~O  2017-02-28 09:34:46  host: public-gprs387085.centertel.pl

    No dobra ale nie mogła mieć naklejki zbliżeniowej? Coś tam na tyle obudowy jest??

  • 2

    55. ~dcs  2017-02-28 09:46:56  host: 89-72-251-92.dynamic.chello.pl

    Czajcie to 43sekunda i widać że jest zalogowana na konto jakiejś aleksandry ko.. Czy to nie przestępstwo? Hahaha

  • 3

    56.  2017-02-28 09:51:19

    Ta reklama jest zła z kilku względów, mnie najbardziej boli ta gra aktorska. Jest okropna.

  • 1

    57. ~Master Chief  2017-02-28 10:21:25  host: gny186.internetdsl.tpnet.pl

    Bez sensu ta reklama.
    Cena bluzy (!) z kosmosu.
    Zero zaskoczenia czy przejęcia, że transakcja nie przeszła.
    Zbliżeniowe płatności w Apfelu.
    Naciągana strasznie.

  • 0

    58.  2017-02-28 10:57:43

    hah jak zwykle :V

  • 0

    59.  2017-02-28 11:28:05

    To nie jest oferta w rozumieniu (...) Przyznanie kredytu (...) uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej (...) przez mBank....

  • 0

    60. ~Kto Ci ukradł marzenia  2017-02-28 11:34:05  host: 213-216-83-228.static.ip.netia.com.pl

    Nie możesz kupić bluzy za 450zł? Masz syndrom biedaka!

  • 0

    61. ~dżejmson  2017-02-28 11:43:20  host: ip-5-172-236-173.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Jak płaci 2 raz to widać odpaloną aplikację do routerów mobilnych Huawei...... hahahahha co za frajerzy

  • 0

    62. ~Fal  2017-02-28 12:12:35  host: host-122-172.mt.pl

    Bajzel już taki w Orange, że nie panują co się dzieje... każdy wuj na swój strój.... a Klienci odchodzą, pomarańcz opada na dno.
    Nawet nie ogarniają swojej strony..... szum informacyjny a Klient dalej nie wie jak łączyć oferty i uzyskać zniżki, sami ich sprzedawcy się w tym gubią ..

  • 2

    63.  2017-02-28 13:40:18

    ktos kto w orange wypuszczając tę badziewną reklamę myślał, że to dobry pomysł, powinien się zwolnić

  • 1

    64.  2017-02-28 13:58:28

    najdurniejsza reklama ever, brak słów. i pomyśłec że na takie g...o idą tak wielkie pieniadze i to klientow.

  • 0

    65.  2017-02-28 16:30:38