Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Reklama Samsunga podczas SuperBowl

Reklama Samsunga podczas SuperBowl

WitekT 6 Lutego 2012 20:51

0 0
SuperBowl, czyli finał ligi futbolu amerykańskiego, to najdroższy czas reklamowy w telewizjach w USA. Specjalnie na to wydarzenie powstają filmy reklamowe, które trwają nierzadko ponad minutę. W tym roku swój półtoraminutowy film zaprezentował Samsung.

W reklamie promowany jest Samsung Galaxy Note.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • -2

    1. ~HD  2012-02-06 21:37:16  host: 89-77-4-69.dynamic.chello.pl

    Dobra beka

  • -3

    2. ~  2012-02-06 21:40:42  host: nat1.res.pl

    Iphon 5 bedzie mial radio FM . Zobaczymy kto sie wtedy bedzie smial .

  • 0

    3.  2012-02-06 21:49:42

    Amerykanie powinni spojrzeć, puknąć się głowę i pomyśleć, czemu to oni stoją w tej kolejce.

  • -1

    4.  2012-02-06 22:09:05

    yyy... czemu do ludzi w kolejce podchodzi koleś z PATELNIĄ ?!

  • 0

    5. ~Paweł  2012-02-06 22:13:55  host: 89-68-177-2.dynamic.chello.pl

    Niech Samsung lepiej uważa ponieważ znów może zostać postawiony przed sadem ;P A reklama jest super ;)

  • -2

    6. ~  2012-02-06 23:22:28  host: z17-09.opera-mini.net

    i dlatego juz samsung u mnie odpada. Nie bede sie dokladal na reklamy

  • 1

    7. ~  2012-02-06 23:29:48  host: 19-to3-1.acn.waw.pl

    @6 Ale ziemniak z Ciebie. Na prawdę masz złudzenie, że kupujesz produkty, które nie są reklamowane?

  • 0

    8. ~grzes  2012-02-07 05:14:38  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    Najbardziej rozwalają mnie ludzie co gadają o "patelniach" i o tym ze na ich ip4 czytają tekst na stronie bez powiększania bo jest taki wyraźny itp. Przecież każdy wie co kupuje i jeśli ktoś lubi 3,5" lcd to super niech sobie na nim pracuje, gra i co tam jeszcze chce ... Niech nawet powie ze zdjęcia, filmy i gry wyglądają lepiej na ip4 ... Przecież może tak mówić, to ze jego ip4 nie leżał nigdy koło note to już inna sprawa po co porównywać skoro ip4 jest lepszy baaaa nawet 3gs troszkę go wyprzedza :)

  • -1

    9. ~  2012-02-07 09:06:17  host: public-gprs233598.centertel.pl

    Ale Amerykanie są walnięci z tym super bowl... Nie wiedzą jaki sport jest dobry. Ta ich goowniana dyscyplina jest taka popularna m.in. dzięki wielu przerwom reklamowym. Piłka nożna sie nie przyjęła, bo jest tylko jedna przerwa. Tam biznes jest najważniejszy, kasa z reklam, a nieważna jest fajna gra.

  • 1

    10. ~  2012-02-07 09:56:31  host: p16-11.opera-mini.net

    A co może uważasz że piłka nożna jest lepsza? Nie martw się na Euro nasi znów dadzą duppy.

  • 0

    11. ~sueshack  2012-02-07 10:28:55  host: unused-46.229.149.2.atman.pl

    Dość żałosne. Jedyne, co Samsung ma do powiedzenia w 90 sekundach najdroższego czasu reklamowego to to, że nie jest swoim największym konkurentem i że klienci tego konkurenta to idioci.

  • 0

    12. ~  2012-02-07 10:31:47  host: t19-16.opera-mini.net

    @10 idź spać baranie

  • 0

    13. ~ciekawy falochron  2012-02-07 20:54:36  host: host-abn-93-89-198-22.tkk.pl

    co to za piosenka? i kto ją śpiewał wcześniej? wie ktoś???

  • 0

    14.  2012-02-07 21:09:12

    The Darkness - I Believe In A Thig Called Love a kto jeszcze to nie wiem sprawdz na YT

  • 0

    15. ~ciekawy falochron  2012-02-07 21:26:11  host: host-abn-93-89-198-22.tkk.pl

    Tomunia, dzięki. Ju ar maj Master. Fajnie, że są jeszcze życzliwe duszyczki. Buziaczek. Młaaa :*

  • 0

    16. ~  2012-02-09 12:49:43  host: public-gprs93953.centertel.pl

    @10: Oczywiście, że lepsza! Nie wiadomo czy nasi dadzą, nie o to chodzi, ale nawet jeśli, to nie jest najważniejsze, bo na naszych dobra piłka się nie kończy. A myślisz, że w jakimś badziewiastym rugby czy innym wynalazku typu snooker albo koszykówka to by nasi wygrywali?

Dodaj swoją opinię