Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Reklama "Pół na pół" Simplusa

Reklama "Pół na pół" Simplusa

WitekT 27 Marca 2010 14:47

0 0
Polkomtel wypuścił nowy spot Simplusa promujący ofertę Pół na pół, utrzymany w konwencji poprzednich.

Szerzej o ofercie Pół na pół pisaliśmy w tej wiadomości.





Źródło tekstu: lookr.tv     

Dodaj do:
w sumie: 190
  • 0

    171. ~c.d.  2010-03-30 02:08:59  host: dcp166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Parametryzacja powinna odbyć się zatem wedle hierarchii zbliżonej do równoważności obu sieci, gdzie klient mógłby korzystać z sygnału o lepszych parametrach jakościowych, gwarantujących ciągłość połączenia. Nade wszystko niedopuszczalnym jest siłowe trzymanie karty SIM we własnej sieci, przy założeniu, że szacowana wartość prawdopodobieństwa skorzystania z marnego lub losowego sygnału z własnych stacji się powiedzie. Jak wskazują monity, jest to przysłowiowe "błędne koło", prowadzące nie tylko do zaniku sygnału, o który toczy się obecnie spór, ale również do zrywania połączeń, o czym głośno od kilku miesięcy Logi z tras: 1) Jelenia Góra - Bolesławiec - tutaj 2) Jelenia Góra - Legnica - tutaj [ 29.03.2010 / 3680 ]

  • 0

    172. ~  2010-03-30 02:11:42  host: dcp166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze, że inni wyjaśniają "problemy" z zasięgiem w Play i piszą co technicy powinni zrobić.

  • -1

    173.  2010-03-30 23:11:06

    i dzieciak nadal kopiuje? tylko po co?

  • 0

    174. ~  2010-03-30 23:30:12  host: r05-05.opera-mini.net

    @173: Jaki dzieciak? Masz coś przeciwko tego typu tekstom? Warto dodać, że jak najbardziej rzetelnym i obrazującym całą sytuację - w przeciwieństwie do Twoich marnych wypocin...

  • 0

    175. ~  2010-03-31 02:07:51  host: dbp239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    173 A teraz wlo uzasadnij "dzieciakowi" swój "dorosły" wpis.

  • -1

    176.  2010-03-31 08:22:26

    174. - nie mam - czytałem ten teks tdawno - jak każdy kto się tematem interesuje zna tamten serwis ;-) Napisz dzieciaku coś od siebie a nie kopiuj czyjeś materiały mówiąc, ze ktoś inny ma coś do powiedzenia - wtedy będziesz "dorosły".

  • -1

    177.  2010-03-31 08:31:32

    dcp166.neoplus.adsl.tpnet.pl - wczoraj i dzisiaj ukazały się na gsm.biz.pl nowe materiały dotyczące Play... Koniecznie musisz tu przekopiować ;-)

  • 0

    178. ~  2010-03-31 11:51:06  host: p08-10.opera-mini.net

    Weszłem do tematu o simplusie, a komentarze są o skandalicznych praktykach play. Jednak bardzo się cieszę, że przeczytałem ten wklejony artykuł, bo nie znałem tego problemu. Pewnie że niektórzy w necie robią bałagan przez klonowanie zbędnych wiadomości, jednak tym razem wklejona informacja mimo że była bardzo długa, to było super ciekawa i bardzo potrzebna, bo dobrze jest, aby jak najwięcej ludzi znało dobre, oraz te najgorsze rzeczy o usługodawcy. Jeszcze raz dziękuję za wklejenie tego artykułu

  • 0

    179. ~Łukasz_  2010-03-31 12:45:29  host: system-1.pansa.pl

    @176: Po pierwsze kom. #174 nie pisała ta sama osoba, która wklejała z gsm.biz.pl. Po drugie żadna z nich w przeciwieństwie do Ciebie dzieciakiem raczej nie jest. Po trzecie wreszcie - bardzo dobrze, że ktoś tutaj przekleił te informacje, bo nie każdy zagląda na tamtą stronę (np. ja sporadycznie, nie mam czasu czytać każdej strony z branży), a tutaj wiele osób mogło się dowiedzieć jak wygląda sytuacja i działania (a raczej ich brak) P4 w tej sprawie. I nie widzę w tym nic złego - tym bardziej, że źródło zostało wyraźnie podane. Ten który wkleił tutaj te informacje nie podał się za ich autora.

  • 1

    180. ~  2010-03-31 12:48:30  host: system-1.pansa.pl

    179 cd. W sumie wlo podrzucił dobry pomysł :-) Ja jednak kopiować nie będę, a zamiast tego polecam zajrzeć na www.gsm.biz.pl

  • 0

    181. ~Poll  2010-03-31 13:50:08  host: 195.245.213.9

    179 . Czym innym jest podawanie informacji a czym innym obsesja na jej punkcie .

  • 0

    182. ~  2010-03-31 23:44:16  host: dcf138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    176 Jak widać dane z 29.03 zostały wklejone 30.03 ok.godz. 2.00. Pytanie jak należy u Ciebie interpretować słowo "dawno"? Nie rozumiem Twojego czepialstwa i ubliżania innym. Po co prowokujesz?

  • 0

    183.  2010-04-01 08:46:23

    182. no jeśli bardzo chcesz analizować to powiem... Dawno, to znaczy w dniu, kiedy serwis to opublikował (bo codziennie w ciągu tygodnia przeglądam newsy). W nocy był tu przekopiowany tyle, ze ja nie mwiłem o czytaniu tekstu beszczelnie skopiowanego na telepolis... Myślałem, zę to oczywiste? Ale chyba jednak nie - potwierdza to, że dzieciak zabawia się kopiowaniem materiałów. Po zmnianach na serwisie gsm.biz.pl nie widzę regulaminu... W starym serwisie red. Wacek (że tak sobie pozwolę ze względu na pewną "zażyłość") miał regulamin dot. kopiowania materiałów z serwisu ;-) Czepiam się? Tak - bo mnie śmieszą takie zachowania. Ubliżam? Przykro mi z tego powodu ;-D Ale nie żałuję ;-)

  • 0

    184.  2010-04-01 14:43:23

    *wlo: ale cie to wklejenie tekstu zbulwersowalo, bywaja gorsze postawy na Telepolis i tak nie grzmisz jak teraz ;-) Czlowiek podal zrodlo i tym samym zrobil serwisowi przysluge zapewniajac mu darmowa reklame. Jak widac, wielu uslyszalo o serwisie po raz pierwszy i dopiero teraz moga czerpac z niego garsciami ;-) Sadzac po braku negatywnej reakcji Redakcji, ona tez nie widzi w tym jakiegos naruszenia. Tak przy okazji, to pokazuje jak my wszyscy sie zmieniamy. Kiedys nalezales do krytykow serwisu red. Waclawa, uwazales, ze szuka taniej sensacji. Dzis widzisz go jako serwis branzowy a przeciez poza nowa szata, jezyk i forma wlascwie sa takie same.

  • 0

    185. ~  2010-04-01 18:27:26  host: ddn166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    183 Tekst został skopiowany z www.gsm.biz.pl Z PODANIEM ŻRÓDŁA. Możesz zgłosić posty do usunięcia, a tak jak przedmówca zauważył parę osób dowiedziało się o kolejnym portalu telekomunikacyjnym. Wg mnie ciągle zapominasz, że nie jesteś pępkiem ...Telepolis.

  • 0

    186. ~  2010-04-01 18:32:58  host: ddn166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zapomniałem dopisać, że jest na wspomnianym portalu kolejny artykuł o roamingu Plusa w Play.Jest to jedyny portal, który testuje działanie w/w usługi. Dla klientów Play im większy szum wokół sprawy tym lepiej, bo szybciej się wezmą do roboty "fioletowi" technicy. Play chciał temat rozpatrywać indywidualnie, a jest on jednak ogólnopolski.

  • 0

    187.  2010-04-01 18:55:57

    tymis - nie zbulwersowało tylko rozśmieszyło ;-) I nadal jestem krytykiem tego serwisu - teraz tym bardziej bo nie ma tam najmniejszej wzmianki o autorach, a nadal typowe felietony i osobiste stanowiska (szczególnie pod koniec każdego newska musi być "szpila") zamieszczają. To mi się nie podoba. Wartości informacyjnej tam jest niewiele, są rzeczywiście "logi pokrycia" - ale to dla maniaków tylko ;-) Bo znowu przenoszenie materiałó publikowanych na stronie UKE też sensu nie ma - kto się interesuje decyzjami regulatora - znajdze je. Ten serwis to dla mnie zwykły blog jest... Chociaż jest jeden lepszy ;-)

  • 0

    188.  2010-04-01 18:57:57

    186. - rozumiem, że niesiesz kaganek oświaty ciemnym? ;-)

  • 0

    189.  2010-04-01 19:00:41

    jednak... zaglądam tam regularnie ;-)

  • 0

    190. ~Lucjan  2010-05-15 13:39:28  host: aasm245.neoplus.adsl.tpnet.pl