Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Reklama Play z Wojewódzkim [wideo]

Reklama Play z Wojewódzkim [wideo]

WitekT 8 Sierpnia 2011 14:41

0 0
W kampanii promującej program testujsmartfona.pl pojawia się Kuba Wojewódzki. Prezentujemy reklamę telewizyjną z jego udziałem.

Szerzej o programie testujsmartfona.pl pisaliśmy w tej wiadomości.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 0

    34.  2011-08-08 20:07:01

    "Ja jestem lepszą wersją ciebie. Ty jesteś tylko Wojewódzki, a ja jestem ...1 Wszechpolski". ;)

  • -1

    35. ~n  2011-08-08 20:50:36  host: public-gprs271859.centertel.pl

    Moim zdaniem liczy się tutaj oferta. Jak ktoś sobie po testuje 2 tygodnie za darmo, to duża szansa, że podpisze umowę. Wojewódzki w tym spocie zainteresuje testem. Dobry manewr ze strony Play. Razi tylko znów to 4G, chyba nadal mają klientów za idiotów.

  • 0

    36.  2011-08-08 22:07:14

    Lubię Kubusia i żaden plejfon tego nie zmieni ;)

  • 1

    37.  2011-08-08 23:08:14

    Jakoś wszystkim nie podoba sie ten Wojewódzki nie wiedzieć dlaczego. To chyba działania antyfanów Playa. Najpierw krytykujcie np. TVN i inne media. Przecież dzięki nim Kuba się wykreował na gwiazdę. Programy z jego udziałem biją rekordy popularności i to zauważył Play. Stąd też nawiązał współpracę z tym człowiekiem.

  • -1

    38.  2011-08-08 23:44:43

    Pomimo zastrzeżeń, co do osoby K.W., oceniam jego występ bardzo sympatycznie, a nawet zabawnie. Trochę psuje humor, świadomość, jak mocno reklama Play, mija się z prawdą, czyli stanem faktycznym, czego sam, jako klient P4 doświadczam. Zasięg, 4G - kto z czytelników Telepolis uwierzy w takie bzdury? Z drugiej strony, reklamę trzeba wypełnić jakąś treścią - a opowiadanie Kubie o rzeczach nieistniejących, wychodzi mu bardzo dobrze. Pod względem dotarcia do odbiorcy, oceniam tę reklamę dobrze, a nawet bardzo dobrze. Treści ( konkrety ), jakie niesie, każdy kto tu zagląda, na pewno trafnie sam oceni.

  • -1

    39. ~  2011-08-08 23:54:03  host: staticline22441.toya.net.pl

    reklamie jak dla mnie średnia, jedyny zabawny motyw to z tym porównaniem - wojewódzki a wszechpolski, chociaż kojarzy mi się z pewną młodzieżą wszechpolską :P. za divhashmorex = @32 degeneratem jesteś tych. jak czytam Twoje teksty na tym forum to zastanawiam się czy posiadasz (serce i) rozum czy tylko jego imitację... ciągle komuś wrzucasz, pamiętaj że oceniając innych patrzysz przez pryzmat siebie:P. p.s. najlepsza reklama to i tak seria serce i rozum :P.

  • -1

    40. ~  2011-08-09 08:15:51  host: aamy74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 39: "No nareszcie :) Już tyle "ofiar" było, że musieli się tym zająć :) Darkeners: Udawaj, że chcesz popełnić samobójstwo i zgłoś sprawę na policję :) Teraz czekam na inną ustawę. Ma ona ukrócić proceder pisania co tylko przyjdzie do głowy na portalach internetowych - szkalowania osób prywatnych czy firm. I się na telepolis skończy spam o pewnym operatorze... ;-)" to tez jego slowa-masz racje, on nie ma rozumu ale to norma u połowy ludzi

  • -1

    41. ~N  2011-08-09 10:40:29  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    40 twoja wypowiedz nie dotyczy newsa więc trzymaj się tematu. Play oficjalnie otrzymał zgodę na 4G. Biorąc pod uwagę tępo rozwoju ma szanse w ciągu 3-4 lat zająć 2 pozycję na rynku (ambitne zadanie ale możliwe). Sprawnie przejmują klientów a świadomość przeciętnego kowalskiego rośnie...

  • 0

    42. ~  2011-08-09 18:09:24  host: public15368.cdma.centertel.pl

    Jeszcze nikt nie zwrócił chyba uwagi, na tą drobną prowokację, chodzi mi o gest ręką, w momencie kiedy padają słowa: "jestem Wszechpolski". TO mi się podoba najbardziej :)

  • 0

    43. ~  2011-08-09 18:28:49  host: z17-06.opera-mini.net

    41, nie rozsmieszaj prosze :D

  • 0

    44. ~facet  2011-08-10 19:00:51  host: pm3-250.waw.pdi.net

    ej, chyba w reklamie ma ładniejsze skóry niź u siebie,. szkoda ze zadnej widzianki nie ma tam w tle. byłoby na czyms oko zawiesic.

  • 0

    45. ~ciekawy  2011-08-11 16:05:32  host: sce.sce.jaw.pl

    HEJ DLACZEGO WOJEWÓDZKI MA RÓŻANIEC NA PODKOSZULKU ?

  • 0

    46. ~rex madler  2011-08-12 10:40:52  host: aavg184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    miało być ostro a jest słabiutko.to pierwsza reklama więc może dalej będzie lepiej. wszechpolski to przypomina Giertycha i jego hufce.brać taką gwiazdę do informacji o testowaniu smartfona to chyba przesada. ciekaw jestem jaki będzie koszt pozyskania klienta na końcu tej akcji. rex

  • 0

    47. ~tomek  2011-08-12 20:11:51  host: user-109-243-211-85.play-internet.pl

    ~46 spokojnie, pewnie T -mobile szybko na te reklamę odpowie, wystąpi w niej Giertych w różowej koszulce i powie ''To ja jestem wszechpolski'' :)

  • 0

    48. ~remek  2011-08-15 00:23:01  host: 84-10-174-204.dynamic.chello.pl

    jaka sieć - takie gwiazdy :)

  • 0

    49. ~hens  2011-08-16 17:56:42  host: nat-207-117.man.bydgoszcz.pl

    Ten pomysł z testowaniem to pomysł strzelony w dziesiątkę.Pobawisz się,a w tym czasie sieć przypilnuje że 1GB transferu danych to tylko 1GB, a po podpisaniu umowy obudzisz się z ręką w nocniku, i rachunkiem na 2400PLN he he

  • 0

    50. ~niedowiary  2011-08-28 11:33:23  host: 89-76-131-205.dynamic.chello.pl

    taki syf, tych którzy je wymyślili powinni wykopać na zbity i zrobić wszystko żeby pogrążyć ich kariery. Play wypuścił antyreklamę telefonu i wlasnej firmy co za imbecyle i samobójcy tam pracują. Zobaczcie na reklamy biedronki, TP czy choćby Tesco śmieszne, lekkie nienachalne i nie trzeba pseudo głupich gwiazdorzyków, którzy do tego grają jakby sobie miotłe w tyłek włożyli. Zdrowia.

  • 0

    51. ~Wojewódzki to złamany ***!  2011-09-04 10:57:39  host: 213-195-182-88.ip.netia.com.pl

    Ludzie jak go widze w tych reklamach to bym go rozerwał !!! Stary pederasta i zboczeniec!!! Kupy Dupy się to nie trzyma co za jełop go wypromował!!! Wszystko pod publiczkę mówi a głupie ludziki się cieszą poprostu żal .pl Kiedy ludziom się w kocu oczy na ten syf otworzą!!!

  • 0

    52. ~gogi  2012-08-08 14:53:25  host: 188.246.139.5.rev.vline.pl

    Jeśli miałem wątpliwości co do zmiany sieci na play to po reklamie z Wojewódzkim ich nie mam. Ludzie dbający o wizerunek tej firmy nie mogli zrobić skuteczniejszej antyreklamy. Pozostałe sieci powinny zwrócić im koszty. Co do Wojewódzkiego to już dawno straciłem nadzieję że zmądrzeje.

  • 0

    53.  2012-08-08 14:59:23

    Popieram część piszących- siedzę w sieci Play, i jest mi "dobzie", ale po rekklamach z "kupą" jest mi "niedobzie" - w obu tego słowach znaczeniu :P

Dodaj swoją opinię