Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rejestracja w Proficie tylko na www

Rejestracja w Proficie tylko na www

WitekT 15 Maja 2006 22:35

0 0
We wrześniu 2004 roku została wprowadzona możliwość rejestracji w programie Profit na stronie www. Od tego czasu stopniowo Orange wycofuje się z rejestracji papierowej.

Od 22. maja rejestracja w tym programie będzie możliwa tylko poprzez stronę www. Formularz rejestracyjny został już usunięty ze strony www.orange.pl oraz punktów sprzedaży, nie jest już także przesyłany do klienta na życzenie przez konsultantów BOK.

Od 22. maja formularze rejestracyjne Profit przesłane faksem z punktów sprzedaży nie będą realizowane.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~pablo  2006-05-15 23:15:10  host: efv130.internetdsl.tpnet.pl

    wlasnie po co one sa... tym bardziej ze to karta megnetyczna a nie jak Clubu Nokia tylko jakis tam nr czlonkowski

  • 0

    3. ~Dina  2006-05-15 23:22:26  host: p08-07.opera-mini.net

    No pięknie,coraz lepiej Orange zagrywa. To znaczy,że jak ktoś nie ma internetu,to nie ma możliwości zarejestrowania się w programie Profit. To się nazywa dyskryminacja. Żenada. :/

  • 0

    4. ~Leszek  2006-05-15 23:54:33  host: staszkiewicz.mlyniec.gda.pl

    pablo, dominik - karta potrzebna jest, jak chcecie skorzystać z promocji partnerów profit, np. punkty przy zakupie zegarka w zibi czy kwiatów w interflorze (nie wiem czy te oferty akurat są aktualne...)

  • 0

    5. ~Longman  2006-05-16 00:40:46  host: evw61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dominik, z mojego doswiadczenia dodam, ze karta Profit b. dobrze rozsmarowuje sie paste na procesorach. W moim przypadku byl to Athlon 64 i Arctic Silver. I to w zasadzie wszystko do czego przydala mi sie rzeczona karta :-)

  • 0

    6. ~tomek 27  2006-05-16 06:45:26  host: eug62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdy mialem telefon zarejestrowany na osobe prywatna to przy wychodzeniu umowy moglem skorzystac z punktow profit przy zakupie nowego telefonu i w ten sposub zaoszczedzilem kolo 100 zl.Teraz gdy mam telefon na firme-dzwoniac do obslugi klienta dowiedzialem sie ze telefony zarejestrowane na firme nie biora udzialu w programie profit a szkoda

  • 0

    7. ~tomek 27  2006-05-16 06:47:00  host: eug62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdy mialem telefon zarejestrowany na osobe prywatna to przy wychodzeniu umowy moglem skorzystac z punktow profit przy zakupie nowego telefonu i w ten sposub zaoszczedzilem kolo 100 zl.Teraz gdy mam telefon na firme-dzwoniac do obslugi klienta dowiedzialem sie ze telefony zarejestrowane na firme nie biora udzialu w programie profit a szkoda

  • 0

    8.  2006-05-16 09:10:41

    ja juz od roku czekam na zarejestrowanie karty popa w programie profit !!! wymagane 200zl czy 120zl dla karty mialem wlasciwie zaraz po kupieniu karty co z tego ze karta byla wlozona w dual sima i nie zawsze byla wlaczona - akurat ponoc jak weryfikowali karty to moja byla wylaczona a wiec nie zostalem zapisany - jakas bzdura skoro spelnilem glowny warunek - teraz znow mam doladowane 120zl w okresie ostatnich 3 miesiecy i nie wiem kiedy beda weryfikowali to ... znow pewnie mnie pominal !!!

  • 0

    9. ~pitus  2006-05-16 13:16:32  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    te orange to wielka pomylka jednak lepsza byla polska idea

  • 0

    10. ~gacpar  2006-05-16 13:38:39  host: dpb15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    skończy sie na tym, że nie bęzie się można wogóle zarejestrować w proficie :) taka polityka pewnie

  • 0

    11.  2006-05-16 14:09:47

    A jestem ciekaw gdzie dotychczas na stronie Orange był ten formularz rejestracyjny przeznaczony do wydruku bo w zeszłym roku go potrzebowałem i dzwoniąc do BOKu i Profitu powiedziano mi że takich formularzy nie ma i na własną rękę muszę poszukać taki papierowy formularz, możliwe że w jakimś salonie sie taki zawieruszył ale w żadnym salonie takiego nie mieli i znalazłem go tylko dzięki temu że miałem stary starter POPa, taki niebieski, do którego był dołączony owy formularz ;)

  • 0

    12. ~ss  2006-05-16 16:32:55  host: chello062179005231.chello.pl

    Myślę, że lepiej by zrobili automatycznie atywując każdemu Profit po spełnieniu jakiś tam warunków...

    @Dina: Internet to nie jest już luksus dla wybranych. Jeśli ktoś będzie się chciał zarejestrować to zrobi to bez problemów. Kafejek internetowych jest sporo, w niektórych salonach orange są też nieodpłatne stanowiska z neostradą. Jest jeszcze szkoła, praca i mnóstwo innych miejsc. Trzeba iść z duchem czasu. Twoim zdaniem lepsza byłaby może telegraficzna rejestracja? :/

  • 0

    13.  2006-05-16 17:15:01

    Reklamacje mozna zalatwic e-mail orange@profit.pl.Skladalem dwa razy -pozytywnie.Przy kupnie okularow wision expres majac karte nalicza punkty bez potrzeby dzwonienia pod *300.Za kazda zlotowke naliczaja 2 punkty ,w Zibi tez.Karta nie jest w zasadzie potrzebna.Rejestracja przez internet jest malo kosztowna dla orange.

  • 0

    14. ~  2006-05-16 17:41:52  host: achx9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Odnosząc się do dwóch wypowiedzi, to nie sa dyskryminowani ci bez internetu, co najwyżej ci, którzy nie potrafią sobie poradzić... @ss ma racje.

  • 0

    15. ~  2006-05-18 09:03:59  host: external.ciech.waw.pl

    Cesarz: fajna firma hostingowa ten profit.pl :)

  • 0

    16. ~kintaro  2006-05-22 12:40:26  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    Wszędzie widać cięcie kosztów. Dostrzega ktoś jakieś zyski po tym rebrandingu? Bo ja jak dotychczas to raczej jestem zdania, że jest to sposób na wycofanie z firmy czyli Ideii, zainwestowanych pieniędzy przez francuskiego udziałowca Tepsy.

  • 0

    17. ~mimi  2006-10-07 10:41:42  host: 82.160.224.66

    zablokowala mi sie karta i nie znam kodu puk dzwonilam do orange i kazali mi sie zarejestrowac jak mogezarejestrowac karte w orange przez internet? czy moge sie zarejestrowac w proficie nie majac karty profi? pomozcue bo nie wiem co robic

  • 0

    18. ~mistrz  2007-05-10 11:37:37  host: abdy3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zjebane jak nie wiem

  • 0

    19. ~Puszek  2007-05-10 11:39:34  host: abdy3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chciałbym się zarejestrować w proficie ale nie wiem jak. Pomóżcie mi.HELP.

  • 0

    20. ~profitowiec  2007-05-30 15:57:23  host: eip13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mi sie podoba ten program

  • 0

    21. ~kasia  2007-12-20 14:52:18  host: main.brzesko.edu.pl

    kasia

Dodaj swoją opinię