Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Regulaminy i cenniki nowych promocji Plusa

Regulaminy i cenniki nowych promocji Plusa

WitekT 9 Maja 2006 21:38

0 0
Pojawiły się już pierwsze regulaminy dotyczące nowych taryf Plusa dla klientów indywidualnych – "Godzin" - wraz z cennikiem telefonów.

Promocje to Darmowe Godziny oraz Dodawanie Godzin. Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    31. ~  2006-05-10 14:23:00  host: 1lo.vlan327.nemes.lubman.net.pl

    Czy w nowych taryfach majac strefe plus bedzie mozna ze zdefiniowanego obszaru w ramach abonamentu 2,75 razy wiecej minut? (tak jak to bylo dotychczas?)

  • 0

    32. ~dt  2006-05-10 15:25:26  host: wap.plusgsm.pl

    wszystko wskazuje na to ze polaczenia ze strefy schodza z abo 1:1 :(

  • 0

    33. ~Krzysiek  2006-05-10 16:01:48  host: chello087207147190.chello.pl

    ***dt(32), ***WitekT(21, 24): Większość prowadzących dyskusję do takiego wniosku wczoraj doszła. Ja osobiście nie widzę zapisu, ani w regulaminie Darmowych godzin, ani w Cenniku, ani w Załączniku nr 1, który wskazywałby na fakt, że minuty w Strefie o opcji pomniejszania abo schodzą 1:1.

  • 0

    34.  2006-05-10 16:39:29

    Z BOK-u odpisali mi na e-maila i wyjaśnili, że rozliczanie strefy plus w ramach abonamentu będzie w stosunku 1:1. Na stronie bok też tak pisze chyba ponadto napisali, że taryfy Godziny będą w eboku i na fakturze rozliczanenie jako pakiety kwotowe a minuty/smsy i mmsy...

  • 0

    35.  2006-05-10 16:40:28

    Uprzejmie wyjaśniamy, iż w E-bok będzie podana ilość minut (SMS/MMS) pozostała do wykorzystania (nie będzie podawany, tak jak w przypadku taryf Nowy Plus, Pakiet Kwotowy).
    Na fakturze naliczona będzie kwota abonamentu oraz w przypadku niewykorzystania wszystkich minut wliczonych w abonament w bieżącym okresie rozliczeniowym, będzie podana ilość minut (SMS/MMS), która przechodzi na następne trzy okresy rozliczeniowe.

  • 0

    36. ~Krzysiek  2006-05-10 16:52:25  host: chello087207147190.chello.pl

    ***pajorro(34): W cenniku i na stronie e-BOK owszem pisze tak "Jeżeli Abonent wykorzystał juz wszystkie minuty wliczone w abonament oraz korzysta z usługi 50% taniej do sieci Plus i stacjonarnych oraz usługi Strefa Plus, to opłata za połączenie z numerem stacjonarnym lub numerem sieci Plus wykonane z obszaru Strefy Plus naliczana jest zgodnie z cennikiem usługi Strefa Plus". Ale ja doprawdy nie widzę zapisu, który mówi co się dzieje kiedy mam minuty w abo i dzwonię ze Strefy. I wg mnie jeśli nie jest to wyszczególnione - obowiązuje stawka 0,24/min. Czy w e-mailu, który dostałeś powołali się na jakiś zapis w Regulaminie, Cenniku czy czymkolwiek?

  • 0

    37.  2006-05-10 17:06:19

    Krzysiek- no nie, ale z drugiej strony jeżeli twierdzą, że w eboku te taryfy nie będą widoczne jako pakiet kwotowy to już na 99% jestem pewny, że będie liczyć 1:1 chociaż bardzo bym się ucieszył jakby ten 1% okazał sie prawdą!!

  • 0

    38.  2006-05-10 17:09:26

    No nic ja przed chwilą wysłałem smsa ZT Pluskod5 godziny40 pod 2601. Raport doszedł i czekam na potwierdzenie zmiany taryfy ;-)A z testem Strefy będe musiał poczekać do następnego miesiąca chyba że ktoś weźmię nową aktywacje w maju i sprawdzi Strefe ;-)

  • 0

    39. ~titq  2006-05-10 17:41:52  host: dfz222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    polaczenia ze strefy ustawione z opcja pomniejszania minut abonamentowych beda rozliczane 1 do 1 czyli minuta rozmowy zabierze minute z abonamentu a nie jej czesc.

  • 0

    40. ~titq  2006-05-10 17:45:17  host: dfz222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w nowych taryfach mozna aktywowac pakiet 500sms 1-groszowych

  • 0

    41. ~grzyba  2006-05-10 17:48:34  host: 80.51.180.46

    Trochę się ostatnio na + zjeżyłem w związku z pewną reklamają (zeżarło mi w abonamencie darmowe minuty) ale może warto przy nich zostać, chyba, że ERA wymyśli jakąś mądrzejszą ofertę od obecnej (dno) "mistrzowskiej".

  • 0

    42. ~Onyx-22  2006-05-10 18:47:50  host: 160-moo-10.acn.waw.pl

    tu się zgodzę z ~grzyba - obecna promocji ERY to dno!!! Ceny telefonów kosmiczne a liczba minut za taką cenę jeszcze śmieszniejsza (im Mumio nie jest potrzebne ;) )

  • 0

    43.  2006-05-10 19:19:37

    Przez sms się nie da zmienić jeszcze. Na eboku też. Przez 2601 z konsultantem poszło szybko. Zmieniłem na z NP55 na Godziny 40 ;-)

  • 0

    44.  2006-05-10 19:58:51

    titq- to może i pakiet gprs będzie można aktywować... :-) Oj Telepolis- dzisiaj mnie caly dzień wylogowywuje... nie ładnie! ;-))

  • 0

    45.  2006-05-10 20:00:12

    pajorro: skasuj cookies i zaloguj się jeszcze raz - powinno pomóc.

  • 0

    46.  2006-05-10 20:10:23

    Dzięki Witek. Tak zrobiłem. Mam nadzieje, że będzie ok

  • 0

    47. ~fat  2006-05-10 21:06:09  host: abry204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jako ciekawostka - w cennikach jest k700i samodzielnie, ale w salonach można kupić tylko ten droższy - o 100zł ze słuchawką bluetooth...

  • 0

    48. ~titq  2006-05-10 22:12:35  host: apn-99-83.gprspla.plusgsm.pl

    ***pajorro: pakiety gprs jak mnie pamiec nie myli byly usluga cennikowa, a pakiet 500sms jest promocja. Wiec pakietow gprs nie ma, a pakiet 500sms jest.

  • 0

    49.  2006-05-11 06:38:05

    titq- no chyba, że tak. Ale mam nadzieje, że i tak wprowadzą jakieś promocyjne pakiety gprs...

  • 0

    50. ~moczar  2006-05-12 16:21:26  host: dpa213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chyba nie wprowadzą skoro jeszcze ich nie ma.

Dodaj swoją opinię