Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Regulaminy dodatkowych pakietów Play Fresh

Regulaminy dodatkowych pakietów Play Fresh

sirmark 6 Marca 2009 20:29

0 0

Play opublikował regulaminy dodatkowych pakietów dostępnych w ofercie Play Fresh. Ilość pakietów, które można włączyć w miesiącu jest limitowana.

Wszyscy użytkownicy oferty Play Fresh, o której pisaliśmy w tej wiadomości, mogą skorzystać z pakietu 100 minut do Play i na stacjonarne za 5 zł. Pakiet ma ważność 30 dni. Użytkownik może włączyć jednocześnie maksymalnie 3 pakiety.

Dodatkowo Play Fresh udostępnia pakiet Tani Internet - 5 MB za 5 zł. Pakiet pozwala na surfowanie po Internecie i WAP przez komórkę za 10 gr/100kB. Pakiet ma ważność 30 dni. Użytkownik może włączyć jednocześnie maksymalnie 3 pakiety.




Play Fresh odświeża także promocję Zbieraj Minuty. Za każde pełne 2 minuty przychodzące z innych sieci, 1 minuta do wykorzystania do wszystkich sieci! Usługa kosztuje 3 zł i jest ważna tak długo, jak konto jest aktywne na połączenia wychodzące.

Zobacz: regulamin promocji Zbieraj minuty w Play Fresh
Zobacz: regulamin promocji Tani Internet w Play Fresh
Zobacz: regulamin promocji 100 minut do Play i na stacjonarne w Play Fresh

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 148
  • 0

    129. ~lee  2009-03-14 22:35:54  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    128: jak nierozumiesz... jeżeli drugi kupujesz 15 dnia miesiąca i jest ważny 30dni to jak myślisz ważny jest do konca tego bieżącego miesiąca czy do 15 następnego? Kupujesz 3 pakiety... wygadasz 100 minut wykupujesz 4 pakiet ale skoro 1 wygadałeś to masz dwa aktywne...

  • 0

    130. ~MaRiO  2009-03-14 22:45:34  host: static-68-219.is.net.pl

    ech.. a nie lepiej aktywowac jeden.. i jak sie minuty nam beda konczyly to kolejny i kolejny ?? po co od razu 3 ?? jaki to ma sens ?? fakt jest taki ze wiecej niz 3 w miesiacu nie mozesz aktywowac czy od razu 3 czy na raty.. jeszcze czegos nie rozumiecie ??

  • 0

    131.  2009-03-15 08:15:46

    128; drugi tez jest wazny 30 dni

  • 0

    132.  2009-03-15 08:18:19

    129; skoro wygadales pierwszu to i tak trzeba poczekac az przestanie byc wazny zanim wykupi sie czwarty

  • 0

    133. ~komm  2009-03-15 10:51:17  host: koniczynka.metronet.pl

    w sumie az tak bardzo mi nie zalezy zeby wiedziec juz teraz... i tak nie wygadam do play wiecej niz 100 na miesiąc :) jedyne co jest dla mnie jasne to to ze PLAY jest nr 1 ciesze sie ze nakopał do d..y starym - faktem jest ze jest mala róznica miedzy starym play na freshem.. wiec ja sie jeszcze nie przeniosłem bo mam opłacone min na deser i jeszcze te w pakieciku po 3 zł... nawet mysle ze jak ktos duzo dzwoni po innych to chyba nie za bardzo opłaca sie przenosic. Trzeba by było bardzo mocno policzyc a tego nie chce mi sie robic. Jeden i drugi ma bardzo mocne plusy...To co zrobie na pewno to przeniose karte orangutana do freshplaya :))) pozdr dla wszystkich playowców

  • 0

    134. ~WW15  2009-03-16 13:46:08  host: efz90.internetdsl.tpnet.pl

    7. UŜytkownik, który aktywował „100 minut do Play i na stacjonarne w Play Fresh” otrzymuje 100 minut do wykorzystania na połączenia głosowe na numery w Sieci Telekomunikacyjnej P4 i na krajowe numery stacjonarne, realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej P4.

  • 0

    135. ~WW15  2009-03-16 13:47:22  host: efz90.internetdsl.tpnet.pl

    Wynika że oferta tylko na BTS własnych Play :-(

  • 0

    136. ~MaRiO  2009-03-16 14:37:40  host: static-68-219.is.net.pl

    134/135: znowu to samo! (a tyle sie juz o tym pisalo..) mylisz sie! czy zaloguje Cie do plusa czy do playa to zawsze masz taka sama stawke! czyli 29 groszy do wszystkich czy 5 groszy do play'a i na numery stacjonarne w pakiecie :)) pozdro :))

  • 0

    137. ~WW15  2009-03-16 14:45:08  host: efz90.internetdsl.tpnet.pl

    Mogę się mylić, ale panienka z BOA Play w taki właśnie sposób przedstawiła sprawę (po sześciu przełączeniach do innych konsultantów :-))... "realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej P4."

  • 0

    138. ~MaRiO  2009-03-16 15:37:46  host: static-68-219.is.net.pl

    137: na pewno sie mylisz.. uzywam od tygodnia play fresh wiec wiem co mowie.. bedziesz zawsze placil 29 groszy! ja Ci to mowie :)) w play'u pracownicy to nic nie wiedza :)) ale to juz inna historia.. pozdro :))

  • 0

    139. ~pytajacy  2009-03-16 16:14:30  host: 213.227.110.173

    Do osób, ktore korzystają z Pakietu 100 min a 5 zł. Czy pakiet jest rozliczany co do sekundy - naliczanie sekundowe?

  • 0

    140. ~MaRiO  2009-03-16 20:09:53  host: static-68-219.is.net.pl

    139: tak! a jak nie wierzysz to zaloguj sie na stronie playa na swoje konto dokladnie na play24 pozniej wejdz do zakladki historia polaczen (biling) i wszystko bedziesz widzial! po co sie pytac? nie lepiej najpierw sprawdzic?

  • 0

    141. ~pytajacy  2009-03-16 20:36:21  host: 213.227.110.173

    140: Dzięuję za odpowiedź. Czemu nie miałbyym Ci wierzyć? Jeśli nie zauważyłeś w komentarzach pod innym wątkiem (2619) - nie korzystam z Play Fresh (niespodzianka!).

  • 0

    142. ~  2009-03-16 23:40:36  host: gaj90.internetdsl.tpnet.pl

    Połączenia w pakietach i smsy tylko z nadajników PLAY!

  • 0

    143.  2009-03-16 23:43:38

    142: już wielokrotnie było tłumaczone, że także z roamingu w Plusie. Jak nie wierzysz mnie czy rzecznikowi, to kup Fresha i sam sprawdź.

  • 0

    144. ~Puma  2009-03-25 10:50:03  host: ackk226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak jest naliczany pakiet Tani Internet? Podobnie jak bez pakietu za każde rozpoczęcie 100kb?

  • 0

    145. ~luki  2009-03-28 03:51:17  host: xdsl-21203.wroclaw.dialog.net.pl

    a ja niestety mam problem z freszem, bo system nie nalicza prawidłowo, treść przesłana do M.Gruszki:---------Szanowny Panie jestem zmuszony sięgnąć po ostateczność, czyli zwrócić się do Pana o przyspieszenie procesu rozwiązania problemu, który związany jest z rozliczaniem połączeń wykonywanych na numery Play i stacjonarne przy aktywnej usłudze "100minut..." oraz "Zbieraj minuty". System Państwa zamiast rozliczać połączenia z Pakietu 100, pomniejsza saldo minut z usługi Zbieraj...lub pakietu Złotówek (kilka razy zdarzyło się poprawne naliczenie) niestety zależy mi na szybkim rozwiązaniu problemu, bo boję się dzwonić, gdyż nie jestem pewny z jakiego pakietu korzystam, a nie wyobrażam sobie takiej sytuacji proszę o wyjaśnienie, gdyż będę zmuszony powiadomić media o problemie, a nie wpłynie to na dobry wizerunek Play z regulaminów opisanych przeze mnie usług nie wynika, że jest to prawidłowe naliczanie opłat--------------------

  • 0

    146. ~Wojtas  2009-04-01 09:53:39  host: chello089077012148.chello.pl

    Smsy i pakiety działają wszędzie, nie ma ograniczeń. Dzisiaj jest pierwszy (nowy miesiąc) a ja nie mogę aktywować nowego pakietu. Trochę porażka, bo jest powiedziane max. 3 w miesiącu, a nie, że trzeba odczekać 30 dni aby limit zwiększył się +1 (przy aktywacji limit zmniejsza się o jeden). No i tak teraz muszę czekać aż minie 30 dni od aktywacji pierwszego pakietu, który nie wiem, kiedy aktywowałem, bo nigdzie nie jest to napisane (wiem, do kiedy był ważny najpóźniej kupiony pakiet bo wpisując *105# mam datę ważności tych 0 minut). Kończąc, niech się PLAY zdecyduje, czy daje 5gr/min w pakietach po 100minut 3 razy na miesiąc, czy jak, bo teraz czuję się z lekka nabity w butelkę. Serio, coraz więcej ludzi ma w PLAY a ja nie mogę z nimi rozmawiać taniej bo ktoś obliczył że 300 minut powinno starczyć dla wszystkich? Chyba przestane nakłaniać do przejścia do PLAY, bo po co? I tak po 300 minutach dzwonię po 29gr do wszystkich, nawet tych w PLAY!

  • 0

    147. ~  2009-06-09 14:59:04  host: f96-049.opera-mini.net

    Jest proble z sieco prubowalem uaktiwnic pakiet na stacjonare i do play o 21.25 komunikat problem z siecio zadzwonile do play konsultantka powiedzia ze jet sczy no i spawdzam na drugi dzien so dwa pakiety to hcialem zlozyc reklamacje powiedzano mi ze tzeba zarejestrowac numer

  • 0

    148. ~daniel  2010-08-27 19:50:08  host: aqj109.internetdsl.tpnet.pl

    a jak sprawdzić ile nam tych minut zostało??

Dodaj swoją opinię