Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Regulamin migracji do Orange GO i z powrotem

Regulamin migracji do Orange GO i z powrotem

sirmark 18 Września 2005 20:53

0 0

Regulamin migracji do Orange Go dla dotychczasowych użytkowników prepaid Idei.

Promocyjna "Migracja do Orange Go"

"Migracja do Orange Go" (dalej "Promocja") to promocja dostępna dla Użytkowników ofert Idea POP (Max, Hit, Weekend, Zrób to Sam), Dla Każdego, Nowy POP lub Jedna Idea na kartę.

jak zmigrować?
1. Wystarczy wysłać SMSa o treści: GO pod numer 2033.
2. Migracja dokonywana jest automatycznie.
3. Opłata za wysłanie SMSa jest zgodna z dotychczasową ofertą.

jak działa?
4. Po wysłaniu SMSa dotychczasowa oferta zostanie zmieniona na ofertę Orange Go. Zmiana oferty zostanie potwierdzona SMSem.
5. Wszelkie rabaty, zniżki, pakiety oraz ustawienia wynikające z dotychczasowej oferty nie mają zastosowania do oferty Orange Go.
6. W przypadku migracji z oferty StartPOP Na Okrągło do Orange Go pozostaje funkcjonalność Na Okrągło.
7. Od momentu zmiany oferty na Orange Go wszelkie opłaty naliczane są zgodnie z obowiązującym Cennikiem usług Orange Go.

dodatkowe informacje?
8. W pozostałym zakresie do Promocji stosuje się Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci telekomunikacyjnej GSM 900/1800 i UMTS przez spółkę pod firmą Polska Telefonia Komórkowa Centertel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z dnia 19 września 2005 r. oraz Cennik usług Orange Go.





Promocyjna "Migracja do oferty Nowy POP" obowiązuje od 19 września 2005 r. do odwołania.

"Migracja do oferty Nowy POP" (dalej "Promocja") to promocja dostępna dla Użytkowników oferty Orange Go.

jak zmigrować?
9. Wystarczy wysłać SMSa o treści: POP pod numer 1133.
10. Migracja dokonywana jest automatycznie.
11. Opłata za wysłanie SMSa pod numer 1133 to opłata za SMSa wychodzącego w ramach Orange zgodna z Cennikiem usług Orange Go obowiązującym w dniu zlecenia migracji.

jak działa?
12. Po wysłaniu SMSa dotychczasowa oferta zostanie zmieniona na ofertę Nowy POP. Zmiana oferty zostanie potwierdzona SMSem.
13. Wszelkie rabaty, zniżki, pakiety oraz ustawienia wynikające z dotychczasowej oferty nie mają zastosowania do oferty Nowy POP.
14. Od momentu zmiany oferty na Orange Go wszelkie opłaty naliczane są zgodnie z Cennikiem usług w ofercie Nowy POP.
15. Po dokonaniu migracji do oferty Nowy POP można skorzystać promocji w ramach oferty Nowy POP na warunkach opisanych w regulaminach promocji.

dodatkowe informacje?
16. W pozostałym zakresie do Promocji stosuje się Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci telekomunikacyjnej GSM 900/1800 i UMTS przez spółkę pod firmą Polska Telefonia Komórkowa Centertel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z dnia 19 września 2005 r. oraz obowiązujący Cennik usług w ofercie Nowy POP.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~pitus  2005-09-19 11:08:21  host: 177.nat.ino.tvknet.pl

    ludzie te orange jest beznadziejne jsdnak lepsza jest jedna idea na karte

  • 0

    10. ~cys  2005-09-19 11:37:24  host: 194.181.28.214

    Oferta Orange Go jest do niczego. Zostaję w POPie. Jak wycofają pakiety zastanowię sie nad zmianą operatora

  • 0

    11. ~  2005-09-19 12:05:48  host: dmn107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uwaga na migrację do Orange GO!!!
    Przysyłają SMS-a treści: "Witamy w Orange GO. Od tej chwili możesz rozmawiać w całej sieci Orange już za 20 groszy brutto!". Zgadnijcie po ile kasują za takie rozmowy? (ja już sprawdziłem).

  • 0

    12. ~bielszczanin  2005-09-19 13:01:40  host: dial-535.bielsko.dialog.net.pl

    jeśli dobrze zrozumiałem to mozna aktualnie migrowac z jink do orangego a pozniej do popa a to wszystko za 40gr?

  • 0

    13. ~  2005-09-19 13:07:33  host: dmn107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokładnie.

  • 0

    14. ~orangutan  2005-09-19 17:05:46  host: dpe245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja bym prędko migrował do taktaka :) Te ceny orange mnie przerażają, już chyba nikt nie ma wątpliwości, że na rynku prepaid rewolucji nie będzie

  • 0

    15. ~Łukasz  2005-09-21 14:55:23  host: bmi184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hej ja obecnie mam Nowy Pop a wcześniej miałem Jedną Idee na Karte. W Nowym Popie mam aktywowany pakiet sms za 1 gr do orange (w rzeczywistości są darmowe) i wynosi mnie to dużo taniej niż bym miał mieć Orange Go. To orange to po prostu jakaś podruba a wszyscy do okoła gadali o tych super obniżkach cen. Teraz sie w końcu wyjaśniło że to jedna wielka ściema ! ! !

  • 0

    16. ~  2005-10-13 23:13:44  host: 217.153.175.2

    A mnie denerwuje ze trzeba migrowac z orange do idei, przeciez mialy sie polaczyc, oszustwo !!!! tylko kase zgarniaja

  • 0

    17. ~Tom  2005-10-29 18:52:09  host: host-81-190-68-38.gdynia.mm.pl

    ORANGE to oszust, Miałem abonament na usługę GPRS za 49zł i było wszystko ok aż do czasu złożenia mi propozycji rozszerzenia usługi o dostęp EDGE. Teraz płacę 122zł i umowę mam na !!!!! 4 lata !!!! do 02.2009r. SKANDAL nikt mnie o tym nie poinformował. Umowę podpisałem i mogę sobie skoczyć więc PRZESTRZEGAM INNYCH.

  • 0

    18. ~zolka  2005-11-09 17:22:48  host: 62.29.142.66

    jak zminenic taryfe z jedna idea na nowy pop??

  • 0

    19. ~Negatyw  2005-12-27 08:06:00  host: c119-182.icpnet.pl

    Jeśli nie ma pakietów w Orange GO - nie warto migrować z Nowego POPa. Beznadziejna ta PORĘCZ...

  • 0

    20. ~MIR  2006-04-18 10:49:08  host: dial-1270.lubin.dialog.net.pl

    czy jak przejde z orange go do popa to bede mial smsy za 1gr??????????

  • 0

    21. ~adrian  2007-10-28 13:20:38  host: ayy210.internetdsl.tpnet.pl

    czy idzie przejsc z orange na popa starego? wysylalem pop na 1133 i nie da rady? co jest?

  • 0

    22. ~M@teusz  2008-01-05 19:24:04  host: lan.big4.pl

    z Orange na Popa się nie da :( też miałem ten głupi problem ,Jeśli chcesz by twój telefon działał na podobnych zasadach do PopA TO doradzam Orange Music jeśli chcesz przejść to wyślij sms o treści : MUZYKA Na numer 1200 a pozniej jeśli chcesz kupić pakiet sms po 1gr to sms o treści : Akt sms Na numer 122 ____________________ sam miałem Głupi problem bo Kupiłem Pakiet startowy Z Orange GO miał działać na podobych zasadach ale to ściema ;/ i tylko kase zbiera a w Orange Go nie ma pakietów po 1gr i klapa więc przeszedłem na Orange Music

  • 0

    23. ~gie  2008-01-19 21:45:28  host: grk154.internetdsl.tpnet.pl

    może mi ktoś powiedziec jak sie pszechodzi z orange go na popa bo wysyłałem sms na popa i nic mi nie pszychodzi ;/;/;;/

  • 0

    24. ~kacper  2008-07-05 17:35:14  host: d90-129-107-99.cust.tele2.pl

    w du... se wsadzta te orange oszusci jedni

  • 0

    25. ~elo  2008-11-22 11:19:20  host: 194.181.130.246

    zmiana oferty na orange pop jest nie możliwa. od 03.09 obowiązuje nowa oferta orange pop. w celu zmianyoferty z orange na pop trzeba wysłać sms o treści OPOP na nr 1112 koszt 20 gr.

  • 0

    26. ~kragmat  2008-11-27 06:48:35  host: z.tpnet.do.f-net.pl

    wyslalem sms bo chce z orange pop przejsc do orange go ile mam czekac, ? niby ma byc jakis sms potwierdzajacy o zmianie a wyslalem go juz 2 dni wczesniej na nowego 1100,czy ktos cos wie ???????

  • 0

    27. ~asiuniak:)  2009-03-11 20:04:37  host: inet20907na-3.eranet.pl

    Siemka ja jestem w Popie i mam esy za 1grosz ale mi sa potrzebne minuty a nie esy...gdzie mam przejsc aby takie cos miec??;> pomozcie!!!!

  • 0

    28. ~notosru  2010-01-11 12:17:26  host: eln153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ....

Dodaj swoją opinię