Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Referendum strajkowe w TP przedłużone

Referendum strajkowe w TP przedłużone

WitekT 25 Lutego 2005 18:38

0 0
Referendum w sprawie podjęcia akcji strajkowej w Telekomunikacji Polskiej przedłuży się maksymalnie do połowy marca. Pierwotnie miało trwać do końca lutego.

Referendum zostało przedłużone ze względu na dużą frekwencję oraz fakt, że luty to tradycyjny miesiąc urlopowy.

Akcja referendalna w sprawie przeprowadzenia akcji strajkowej w TP rozpoczęła się dwa tygodnie temu. Pracownicy odpowiadają na dwa pytania: czy jesteś za akcją strajkową w obronie miejsc pracy oraz czy się zgadzasz na wydzielenie części działalności TP poza spółkę.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet