Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Red Bull Mobile w opcji abonamentowej - szczegóły

Red Bull Mobile w opcji abonamentowej - szczegóły

WitekT 6 Sierpnia 2011 19:44

0 0

Oferta Red Bull Mobile, dostępna w Polsce w sieci P4, będzie składała się z dwóch taryf postpaid i jednej prepaid. To nie ma być walka cenowa, ale dodatkowe treści i bilet do świata Red Bulla.

Taryfy mają być bez "gwiazdek", łatwe do zrozumienia i kompleksowe - z minutami, wiadomościami i transmisją danych. Na starcie dostępne będą 3 telefony oraz gadżety takie, jak kamerki montowane do kasków.

Nie jest to oferta dla każdego, nie jest to element wojny cenowej. Szukamy ludzi, którzy sporo wydają na telefon, ale mają duże wymagania i oczekują więcej od smartfona, który noszą w kieszeni - powiedział Marcin Gruszka, rzecznik P4.

Dostępne będą 2 taryfy - za 66 zł i 88 zł. Pierwsza z nich ma 444 minut lub SMS-ów i 444 MB transmisji danych. Druga - 666 minut lub SMS-ów i 666 MB transmisji danych. Posiadacze starterów Red Bull Mobile z edycji limitowanej dostają 25% rabatu na zawsze, także na telefon. Dostęp do strony m.redbullmobile.pl jest możliwy tylko dla klientów Red Bull Mobile i nie obciąża on pakietu transmisji danych.




W tańszej taryfie brandowany HTC Wildfire S kosztuje, po rabacie 99 zł (1 zł w droższej), LG P970 Swift Black 599 zł (249 zł w droższej), a dedykowany model RBM One ( ZTE Blade) - 1 zł w każdej taryfie .

O ofercie limitowanej startera Red Bull Mobile, rozdawanego podczas imprezy X-Fighters w Poznaniu, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Rozdanych zostało 50 tys. starterów.

Jak oceniasz abonamentową ofertę Red Bull Mobile

Bardzo atrakcyjna
11.40%
Atrakcyjna
24.16%
Nie wyróżnia się
24.77%
Mało atrakcyjna
13.83%
Bardzo mało atrakcyjna
17.78%
Nie mam zdania
8.05%

Wszystkich głosujących: 658



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 67
  • 1

    74.  2011-08-07 16:49:12

    68 - dziwnie rozumujesz. Jak Orange zabiera kasę z konta, to jest to kradzież. A jak Play kradnie niewykorzystane środki z abonamentu, to wszystko jest ok? Ciekawa teoria.

  • -1

    77. ~  2011-08-07 18:04:04  host: 77-255-172-117.adsl.inetia.pl

    Jak komuś nie pasuje, że pieniądze nie przechodzą na kolejny miesiąc to jest oferta na kartę. Tam ci nic nie przepadnie. No ale cóż. Ludziom zawsze coś nie pasuje. Jest jeszcze W3. Tam kasa przechodzi na kolejne miesiące. U niektórych co prawda przechodzące minuty wykorzystywane są po abonamencie lecz w Orange chyba nie. Tak przynajmniej było do tej pory. Ludzie. Nie narzekajcie bo i tak mamy dość tanie rozmowy i na dodatek darmowe rozmowy i internet za doładowanie. Niestety. Niektórym ciągle mało i mało.

  • 0

    78. ~Karlos20  2011-08-07 18:56:13  host: z10-03.opera-mini.net

    @kwistas, do kogo teraz piszesz? Ja nie wstydze sie swoich poglądów. To jest moja oficjalna wypowiedz, ktorą zamiescilem zalogowany na forum wiec zanim zaczniesz od dzieci wyzywac, to zastanow sie 2 razy. Twoje poglądy, ktore zmieniasz jak wiatr zawieje w tej chwili mnie nie interesują. Wrzuc na luz mlodziencze, bo twoje LO im. Jadwigi jak i Politechnika nie bylyby z ciebie dumne

  • 1

    79. ~  2011-08-07 19:04:04  host: abfm121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czemu nie piszecie ze te mb to tylko na nadajnikach p4? to najwiekszy minus redbulla a nie ceny

  • 2

    81. ~  2011-08-07 19:17:59  host: apn-95-41-161-111.dynamic.gprs.plus.pl

    Te MB sa i na nadajnikach p$ i na Plusa ;-)

  • -1

    82. ~  2011-08-07 19:28:59  host: z10-03.opera-mini.net

    79, a dlatego, ze infrastruktura play, to najgorsza z dostepnych w naszym kraju. Notoryczne awarie sieci i systenu bilingowego.79, a dlatego, ze infrastruktura play, to najgorsza z dostepnych w naszym kraju. Notoryczne awarie sieci i systenu bilingowego.

  • 0

    83. ~  2011-08-07 19:30:06  host: abfm121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak, te mb na nadajnikach plusa takze są i to z szybszą predkoscią a jak przekroczymy limit to bedą nam za to placic o czym jojo marzy :-D

  • 2

    84.  2011-08-07 19:37:32

    77- uważam, że jeśli za coś płacę to mam prawo skorzystać w czasie, kiedy potrzebuję, a nie wtedy kiedy muszę. W Play jest tak od zawsze, że nic nie przechodzi i dlatego nigdy nie podpiszę z nimi żadnego cyrografu. Nie chodzi o to, czy mi to odpowiada, lecz o zasady. Skoro wszyscy mają być porządni i uczciwi, to Play również.

  • 2

    85. ~  2011-08-07 19:46:22  host: z28-01.opera-mini.net

    toms, masz racje. Orange tak mial i moze ma nadal, nie wiem a Plus ma napewno caly czas. tmobile nie wiem jak ma a Play napewno nie ma przechodzenia. Niestety kazdy operator wczesniej czy pozniej konfiskuje srodki. Play we freshu ma uczciwe zasady przy srodkach glownych ale promicyjne kasuje po miesiacu. Niestety cos za cos.

  • -3

    86. ~  2011-08-07 19:47:33  host: 87-206-150-176.dynamic.chello.pl

    ale. piep.... 84. jezeli jednostki Ci przechodza na nastepny okres to ktos ci dupnie doradzil i masz za wysoka taryfe.

  • 1

    87.  2011-08-07 20:00:13

    86 - lubisz, jak ci w majestacie prawa zabierają to, co twoje? I jesteś w stanie dokładnie określić ile będziesz rozmawiał? No to jesteś lepszy od Św. Mikołaja. Powtarzam- mnie problem przechodzenia nie dotyczy, bo korzystam z usług pre. Dziwni obrońcy przepadku środków się tutaj odzywają i podejrzewam, że są to zamaskowani przedstawiciele operatorów. Wątpię, by zwykły użytkownik, ciężko pracujący fizycznie na swoje utrzymanie, wypowiadał się na ten temat równie entuzjastycznie.

  • -3

    88. ~pabloki  2011-08-07 20:46:10  host: apn-95-41-115-123.dynamic.gprs.plus.pl

    widzialem oferte play na abonament -pogorszyli teraz sie oplaca t mobile . a red bull mobile 15-17 latki beda zachwycone

  • 2

    89. ~MJ  2011-08-07 21:30:14  host: 178235211156.unknown.vectranet.pl

    88, o której ofercie mówisz? Wszystkie oferty postpaidowe PLAY biją na głowę oferty innych operatorów.Nie mówię tu o Red Bullu tylko o LONGPLAY II zarówno z pakietami internetowymi jak i bez !!!

  • 1

    93. ~  2011-08-08 00:53:22  host: afbe56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rozpuszczacie się nad przechodzeniem kilkudziesięciu minut a krytykujecie ofertę w której sa setki minut

  • 1

    94. ~Michal  2011-08-08 01:24:33  host: 86-63-111-18.sta.asta-net.com.pl

    93 ma racje, co z tego ze minuty przechodzą jak ich ilość jest żałosna, w play przepadają ale tam dostajemy konkretną ilość minut, a jak komuś zostaje to niech weźmie niższą opcję abonamentową.

  • 1

    95. ~  2011-08-08 01:36:21  host: z28-01.opera-mini.net

    przeciez normalne, ze lepiej jak przechodza niz mialyby byc kasowane. Niezaleznie od ilosci. Zaplacilismy za to, to lepiej jak mamy wydluzony czas na wykorzystanie tego. Dla niektorych zawsze najlepszym rozwiazaniem bedzie to, ktore oferuje Play, nawet jezeli jest gorsze. Badzcie bardziej obiektywni.

  • 1

    96. ~elkanguro  2011-08-08 06:36:48  host: ip183-32.ghnet.pl

    kiedyś dość długo miałem abonamenty w Orange i muszę przyznać że przechodzenie środków na następne miesiące to była dobra sprawa. Czasami zdarzało się mniej rozmawiać a później np. wyjazd za granicę i przynajmniej było z czego dzwonić (to jeszcze były pakiety kwotowe na wszystko także na roaming).

  • 0

    97. ~ZICO  2011-08-08 13:49:26  host: public-gprs272863.centertel.pl

    Oferta głównie dla osób rozmawiających. No ale czy przy ofercie podstawowej Play ma ona rację bytu? Myślę, że będzie to kolejne sezonowe dziwactwo typu Mobilking.

  • 0

    98. ~kkkk  2011-08-11 12:13:41  host: apn-95-40-122-12.dynamic.gprs.plus.pl

    @toms - po co ci jednostki z ubieglego miesiaca jak masz juz full pakiet z nowego? Ja za ta cene co ty mam w playu tyle minut ze nie musze liczyc, zazwyczaj nie wykorzystam wszystkich. A co to np za przechodzenie jak kiedys w orange - przechodzilo do wykorzystania ale po minutach aktualnych...

  • 0

    99. ~  2011-10-14 12:09:42  host: aahs119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam ten RBM z 25% rabatem i ciężo jest to wygadać , standardowo wychodzi 14 minut dziennie przy abonamencie 49,5 zł z upustem

Dodaj swoją opinię