Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Red Bull Mobile: telefon i starter taniej w zakupach grupowych

Red Bull Mobile: telefon i starter taniej w zakupach grupowych

WitekT 2 Maja 2012 08:49

0 0

Red Bull Mobile zaoferował limitowaną ilość zestawów telefon + starter w ramach serwisu sprzedaży grupowej Groupon. Za 399 zł zamiast 718zł otrzymać można telefon RBM One wraz z zestawem startowym z 9 zł do wykorzystania.



Telefon RBM One (ZTE Blade) oferuje m.in. ekran TFT o przekątnej 3,5 cali i rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli), 5 Mpix aparat fotograficzny z autofokusem, łączność HSDPA i WiFi oraz pracuje pod kontrolą systemu Android.

rbm groupon rbm groupon rbm groupon rbm groupon




W zestawie startowym o wartości 9 zł klient otrzymuje m.in. 6 pakietów darmowych 222 SMS-ów, 1 GB na transmisję danych na start oraz darmowy Internet po każdym doładowaniu. Oprócz tego w zestawie znajduje się również puszka napoju Red Bull i naklejki.

Komplet można nabyć pod tym adresem, a oferta ważna jest tylko 2. maja do godz. 23:59. Zakupiony kupon wykorzystać można do 8. maja. Przesyłka kurierska oferowana jest bezpłatnie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    7. ~  2012-05-02 09:13:17  host: z36-16.opera-mini.net

    za 400zl??? To jakis zart chyba. Taniej mozna na pewnym serwisie aukcyjnym kupic. @up, pakiet NR do Play i RBM juz dodali na stronie, jest za 11zl. Widac,ze nie panuja nad swoja strona

  • 0

    8. ~  2012-05-02 09:13:35  host: 77-254-91-131.adsl.inetia.pl

    @6 - hotelarz, myśl głąbie. Pisałem o Red Bull Mobile, nie o Play. W RBM był pakiet rozmów w RBM i Play. Teraz go nie ma, ale po co ja się szarpię z trollem i kretynem?

  • 0

    9. ~asd  2012-05-02 09:28:32  host: 10.zakazny.pl

    @7 Ja na "pewnym serwisie aukcyjnym" nowych taniej nie widzę... Nie żebym bronił oferty, każdy kupuje co mu tam odpowiada.

  • 0

    10. ~  2012-05-02 09:32:20  host: z36-16.opera-mini.net

    9, ceny plywaja to prawda. Mimo wszystko oferta malo ciekawa, tak jak pisal Longman ;)

  • 0

    11. ~  2012-05-02 09:39:47  host: z32-01.opera-mini.net

    @3, @8 - dalej jest stan darmowy w RBM oraz Formula z smsami do wszystkich. Wiec o co ci chodzi?

  • 0

    12. ~  2012-05-02 09:55:47  host: ip-37-209-133-68.free.aero2.net.pl

    skad te 718 jak w cenniku jest 699 ?

  • 0

    13. ~  2012-05-02 10:04:32  host: ip-37-209-133-68.free.aero2.net.pl

    aparat ma chyba 5 mpix nie 3 ???

  • 0

    14. ~jop  2012-05-02 10:20:00  host: 81.219.84.18

    chyba ktos tu nie czyta ofeart ani aktualności na redbullmobile. pl ponieważ wszystkie pakiety sa dostepne w prepaid w tym również pakiet rozmów do Play i RBM trzeba poprostu umieć czytać....

  • 0

    15.  2012-05-02 10:36:52

    @5, a co ma do rzeczy, ze taka oferta juz byla ponizszej cenie? Bylo, minelo, teraz jest o 100zl wiecej. Zyj przyszloscia a nie historia ;)

  • 0

    16. ~  2012-05-02 11:12:56  host: 89-70-32-47.dynamic.chello.pl

    Witek-rbm one ma 5 mpix kamere a nie 3 :)

  • 0

    17. ~heniek  2012-05-02 11:13:41  host: 92-55-203-153.net.pbthawe.eu

    Ta oferta to odgrzewane kotlety. Co kilka miesięcy to samo. Tylko cena poszła w górę. No, ale warto się spieszyć bo jest tak "świetna", że pewnie za kwartał to cudo techniki będzie stówkę droższe.

  • 0

    18. ~Arek  2012-05-02 11:53:46  host: user-46-113-78-14.play-internet.pl

    Opłaca się jako pierwszy smartfon z adnroidem? Wejdzie na niego Android 4? Jak z widocznością w mocnym słońcu?

  • 0

    19. ~cfgggg  2012-05-02 13:56:33  host: ip-37-209-129-247.free.aero2.net.pl

    obstawiam, ze na Boże Ciało może byc tanszy. Cyba nia ma tanszego tak duzego

  • 0

    20. ~  2012-05-02 15:58:23  host: ip-37-209-134-214.free.aero2.net.pl

    Jak byl za 299 to na blogu sie tym chwalili, teraz nie ma zadnego info o 3 promocji

  • 0

    21. ~  2012-05-03 15:59:33  host: nat-bem2-77.aster.pl

    Kupiłem go w pierwszej promocji, za 299 złotych i nadal nie znalazłbym nic lepszego w tej chwili

  • 0

    22. ~  2012-05-03 22:21:43  host: public99899.xdsl.centertel.pl

    szalu ze sprzedaza nie ma

  • 0

    23. ~Arczik  2012-05-04 09:18:58  host: gateway1.proask.com.pl

    Ale ten telefon ostatnio po cenie 299zł był za 429zł i się nie sprzedał, Obniżyli teraz do 399zł.

  • 0

    24. ~cfgggg  2012-05-06 11:04:30  host: ip-78-30-111-11.free.aero2.net.pl

    może na Boże Ciało bedzie jeszcze tańszy?

  • 0

    25. ~fuj  2012-05-09 18:15:30  host: ip-78-30-110-207.free.aero2.net.pl

    po 2 dniach pod wyświetlaczem pojawiły sie niebieskie plamki... także nie cieszcie się, jeśli czekacie na kuriera z telefonem,albo nie płaczcie, że go nie kupiliście z różnych powodów. tandeta.

  • 0

    26. ~  2012-09-02 20:24:16  host: cpc2-stok3-0-0-cust446.1-4.cable.virginmedia.com

    jestem strasznie zawiedziona z kupna tego telefonu

Dodaj swoją opinię