Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Red Bull Mobile - smartfon za 6 zł i zniżka na abonament 25% w zakupach grupowych

Red Bull Mobile - smartfon za 6 zł i zniżka na abonament 25% w zakupach grupowych

Q! 28 Maja 2012 08:13

0 0

zte bladeNa jednym z serwisów zakupów grupowych dostępna jest oferta Red Bull Mobile ze zniżką 25% oraz ze smartfonem w cenie 6 zł.

W ofercie dostępny jest smartfon RBM One w cenie 6 zł oraz ze zniżką na abonament RBM 66 w wysokości 25%, czyli za 49,50 zł.

W tej cenie klient otrzymuje 444 minut lub 444 SMS-ów do wszystkich sieci oraz 444 MB na transfer danych. Dodatkowo możliwe jest wykonywanie nielimitowanych połączeń w sieci oraz do Play, a także darmowy dostęp do Facebooka i NK.




Szczegóły oferty znaleźć można pod tym adresem.

Zobacz: regulamin (plik .pdf; 332 kB).


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Groupon     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • -1

    2.  2012-05-28 09:13:26

    Trochę mało ciekawa ta oferta biorąc pod uwagę że trzeba dokupić do tej oferty obowiązkowo pakiet internetu za 28zł i mamy nie 49 zł a prawie 78zł.

  • 0

    3.  2012-05-28 09:38:51

    @GND: Jaki pakiet internetu za 28 zł? Przecież w tym abonamencie już jest paczka 444 MB.

  • 0

    5. ~piokuk  2012-05-28 09:41:43  host: 82-160-57-42.tktelekom.pl

    Na zdjęciu jest skate a nie one.

  • 1

    6. ~jupi  2012-05-28 09:56:48  host: 193.59.74.45

    W RBM trzeba wykupić obowiązkowo pakiet aktywacyjny za 28zł, w którym mamy 2GB do wykorzystania. W przypadku przeniesienia numeru otrzymujemy rabat 50% na pierwsze 3 miesiące.

  • 0

    7. ~radekq  2012-05-28 09:57:10  host: 193.201.36.34

    Niewłaściwe zdjęcie, w ofercie jest ZTE Blade na zdjęciu jest Skate.

  • 0

    8.  2012-05-28 10:01:44

    @radekq - dzięki, już poprawione. :-)

  • 0

    9. ~mk13  2012-05-28 10:10:16  host: 89-74-169-115.dynamic.chello.pl

    a mozna skorzystac tego do przedluzenia umowy i aktualnego numeru? bo zamiast brac all max 39 bez telefonu plus(+10) na nieograniczone rozmowy gratis dostaje sie telefon :)

  • 0

    11. ~Mozart_7  2012-05-28 12:40:05  host: 79.170.50.39

    Kiepska oferma... to znaczy oferta. Przy takiej kwocie abonamentu mogliby zaoferować lepszy smartfon, a nie ten chiński wyrób telefono-podobny!

  • 0

    12. ~Mozart_7  2012-05-28 12:41:59  host: 79.170.50.39

    ...na dodatek przestarzały chiński wyrób telefono-podobny.

  • 0

    13. ~tele.  2012-05-28 16:14:54  host: 81.219.84.18

    do Mozart. drogi kolego to może znajdz mi lepszą oferte w innym aboanmencie w innych sieciach za 49,5 zł 444 min i 444 MB,to jest zle..? pokaż mi lepszą oferte a smartfon nie jest najgorszy miałeś go w ręku przejzałeś aplikacje...? bo ja mam i jest bardzo ciekawym telefonem. wiec jak znajdziesz coś lepszego w tej kwocie abon. to daj znać:)

  • 0

    14. ~Mozart_7  2012-05-28 18:30:49  host: 79.170.50.39

    Kolego "tele.", RBM One to nic innego jak nieco przemalowany ZTE Blade, którego użytkowałem już ponad rok temu i już wtedy był on bardzo słaby technicznie i do tego wyjątkowo kiepski jakościowo. Marne i skrzypiące plastiki, zacinający się OS (za słaba platforma hardware-owa - przede wszystkim za słaby procesor w stosunku do przesadzonej w tym modelu rozdzielczości), aparat fotograficzny to tylko atrapa (praktycznie nie nadaje się do zdjęć, no chyba, że ktoś cyka fotki tylko pod MMS-a) i wiele innych mankamentów. Co się zaś tyczy ofert i cen telefonów to dużo atrakcyjniejsze ceny są u konkurencji Play (Play na tym polu jest na tyle mały i słaby że już praktycznie nie daje rady konkurować ceną telefonów z W3. Przykładów nie trzeba daleko szukać - nawet niedawno widziałem to w reklamie: Orange bez żadnych gruponów oferuje teraz dwa telefony komórkowe z podobnej póki cenowej co ZTE Blade (a nawet lepsze jakościowo) w cenie 3 zł za sztukę (dorzucając do tego gadżety Euro 2012) w najniższym abonamencie 29,90 miesięcznie!! Ta przykładowa oferta Orange zdecydowanie deklasuje powyższą ofertę Red Bull Mobile!

  • 0

    15. ~  2012-05-28 18:46:50  host: z41-10.opera-mini.net

    14, mondrego milo poczytac.

  • 0

    16. ~tele.  2012-05-28 18:53:16  host: 81.219.84.18

    Mozart_7.. w abonamencie orange za 29,30 ile dostajesz minut i MB...? chyba nie tyle co w RBM..? -_- ..;/

  • 0

    17. ~tele.  2012-05-28 18:53:45  host: 81.219.84.18

    sorki 29,90

  • 0

    18. ~Mozart_7  2012-05-28 19:30:43  host: 79.170.50.39

    @16. W abonamencie za 29,90 jest 40 minut do wszystkich plus na przykład 1200 min na rozmowy z 1 wybranym numerem Orange lub stacjonarnym (można też wybrać inną darmową usługę). Nie twierdzę, że to dużo, ale z definicji najniższe abonamenty nie są dla gadułów, czy heavy userów. Zresztą przewagą nad ofertą Red Bull Mobile i siłą oferty Orange jest przecież bardzo korzystna cena telefonów nawet w najniższym abonamencie (dużo niższym niż w przypadku oferty Red Bull Mobile). Poza tym prawie 20 zł różnicy co miesiąc daje w ciągu 24 miesięcy trwania umowy oszczędność 480 zł - a to wystarczy żeby sobie kupić nowy telefon a nawet niedrogi smartfon!

  • 0

    19. ~  2012-05-28 19:51:14  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @18 zapomniałeś dodać ze w tej reklamie na którą się powołujesz w lewym dolnym rogu widnieje adnotacja z *promocja dotyczy umów zawartych na okres 36 miesięcy, a tych dwóch nokii asha nie nazwał bym interesującymi

  • 0

    20. ~Mozart_7  2012-05-28 20:25:45  host: 79.170.50.39

    @19. Nie zapomniałem, tylko nic takiego w reklamie nie widziałem. Co się zaś tyczy samych urządzeń to mimo że sam mam większe wymagania odnośnie wyposażenia i funkcjonalności telefonów komórkowych to mimo to oba modele Nokii Asha są na pewno bardziej interesujące niż powyższy chiński wyrób telefono-podobny.

  • 0

    21. ~tele.  2012-05-28 20:31:13  host: 81.219.84.18

    dobrze powiedziane umowa na 36 miesięcy nie uważasz że to stanowczo za długo nawet na taki mały abon. mówisz ze telefon jest słaby pod niektórymi wzgledami masz racje ale jak sprzedasz go za 300zł to mozesz kupić sobie coś lepszego..:) poza tym oferta orange 40 min do wszystkich to jakieś nie porozumienie fakt oragne moze konkurowac jesli chodzi o telefonu ale nie wmówisz mi ze oferta RBM jest mniej korzystan tak sie składa ze w tej cenie jest najlepszą oferta na rynku, ilośc minut i net jest adekwatny do ceny za abonament. jesli dla ciebie wazny telefon jest a nie abonament to proponuje nie korzystać z ofert abon. tylko przejsc na karte i kupic dobry telefon w dobrej cenie;) Chodz zagadzam sie ze RBM one nie do konca odzwierciedla oczekiwania klienta ale jesli miałby wybrać to wole przecietny telefon z dobrym abona, niż zajefajny telefon z wysokim...

  • 0

    22. ~  2012-05-28 20:38:59  host: 178.183.135.30.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    To już lepiej wziąć bez tele w T-M/Play, gdzie za te 29,90 jest 240/340 minut, umowa na 12/18 miesięcy.

  • 0

    23. ~  2012-05-28 20:44:52  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @20 Nokia Asha 302 w umowie na 24 miesiące Delfin 150 cena telefonu w salonie: 3 zł Nokia Asha 300 w umowie na 24 miesiące Delfin 150 cena telefonu w salonie: 3 zł a co masz w tej taryfie 150/150 ilość minut/SMS-ów do wszystkich 0,29 złkoszt minuty poza abonamentem 0,63 zł cena za minutę do Play poza abonamentem 0,20 zł koszt SMS-a poza abonamentem 0,50 zł za 100 kB transmisji danych taryfy w orange naprawdę zachęcają, normalnie bez konkurencyjni

Dodaj swoją opinię