Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Red Bull Mobile organizuje koncerty, ale nie mówi gdzie

Red Bull Mobile organizuje koncerty, ale nie mówi gdzie

Q! 25 Maja 2012 08:13

0 0

redbull koncert bez lokalizacjiRed Bull Mobile przygotował dla swoich klientów trzy imprezy muzyczne, na których główną atrakcją będzie zespół VAVAMUFFIN. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że operator… nie podaje miejsca, w którym odbędą się koncerty.

Koncerty odbędą się 29. i 31. maja oraz 1. czerwca w Poznaniu, Wrocławiu oraz Katowicach. Aby zdobyć wejściówkę, należy z poziomu telefonu wejść na stronę m.redbullmobile.pl i w sekcji strefa Red Bull Mobile wybrać zakładkę Karty wstępu.

Tam należy wskazać interesujące nas miasto, wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy oraz zostawić swoje dane. Każda osoba, której uda się zdobyć wejściówkę, otrzyma bilety dla siebie oraz dwójki znajomych.




Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o dokładnej godzinie i miejscu zbiórki drogą mailową lub telefoniczną. Następnie wszyscy uczestnicy przewiezieni zostaną do finalnych lokalizacji koncertowych.

Konkurs trwa do poniedziałku, 28. maja. Liczba biletów jest ograniczona, a sam konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    18. ~  2012-05-25 10:13:27  host: p17-07.opera-mini.net

    Mila zadarłeś z królem telepolis,słusznie minusa dostałeś!lol

  • 0

    19. ~  2012-05-25 10:18:19  host: v21-14.opera-mini.net

    @17, nie jestem Maniek- to po pierwsze. Jak poobserwujesz styl komentowania imbecyla z hostem opery mini "p" i "t" to bez problemu nauczysz sie go roozpoznawać. Nie interesuje mnie toja opinia o mojej osobie więc daruj sobie. Chyba, że to Ty nadajesz z opery mini z hostem p i t- to wyjaśniałoby sprawę. Ten imbecyl często dyskutuje sam ze sobą więc możliwe, że teraz pod tym nickiem sie ujawnił.

  • 0

    21. ~  2012-05-25 10:23:11  host: v21-14.opera-mini.net

    @17, kiedyś spamował pod nickami typu "milicjant" i różnymi wariacjami związanymi z **** Jak poobserwujesz jego aktywność, to zrozumiesz, że zdolny jest do niesamowitych głupot. Nudzi mu się. Jak sam kiedys przyznał nie pracuje i jest na utrzymaniu więc podejrzewam, że rencista (opóźniony w rozwoju) lub nic nie potrafiący w swoim nędznym życiu człowiek. Spamuje praktycznie całą dobę od świtu do późnych godzin nocnych. Co to za problem zmieniać hosty w operze mini?? Można pisać z opery mobile a potem z mini a także ze stacjonarnego łącza.

  • 0

    22. ~  2012-05-25 10:23:40  host: 87-205-59-142.adsl.inetia.pl

    to dobre podsumowanie tej "sieci"

  • 0

    23.  2012-05-25 10:24:30

    @19 jestes jestes :) nawet tekst ze to pisze 1 osoba... napisales mi to dokladnie na PW styl wypowiedzi ten sam nie kompromituj sie :) ps wytlumacz mi w takim razie jakim cudem mogles dac Mankowi + jak moga to robic tylko zarejestrowani? oooops :D

  • 0

    25. ~Mani Anka  2012-05-25 10:27:35  host: pradnik1c.gemini.net.pl

    W sumie fajny pomysł na konkurs, ale w takim razie rozumiem, że to będą koncerty dla 300 osób? Ewentualnie zwycięzcy konkursu "wbiją się" na koncert który VAVAMUFFIN gra dla pracowników korporacji Red Bull'a http://www.sky4fly.net/

  • 0

    26. ~  2012-05-25 10:27:44  host: v21-14.opera-mini.net

    Ponieważ jestem zarejestrowanym czytelnikiem. teraz celowo pisze niezalogowany. Ja na pw. nic nie pisałem do Ciebie.

  • 0

    27. ~  2012-05-25 10:29:21  host: v21-14.opera-mini.net

    @23, widać rzadko tu zaglądasz, że imbecyla z opery mini nie rozpoznajesz. Większośc stałych czytelników juz go prawidłowo rozpoznaje więc to żadne odkrycie Mańka

  • 0

    28. ~  2012-05-25 10:31:52  host: z40-12.opera-mini.net

    jakim trzeba byc glupcem zeby porownywac wyjazd na koncert do wyjazdu do obozow zaglady...

  • 0

    31. ~  2012-05-25 10:36:36  host: v21-14.opera-mini.net

    28- pewnie kolejne wcielenie opery z hostem p i t- nieważne jeżeli piszesz sensownie. Otóż tez nie przepadam za Mańkiem, szczególnie jak przemądrza sie w sprawach technicznych ale pobyt na portalu wyłącznie w celu ubliżania ubliżanie komuś nie jest niczym mądrzejszym. Komentarz nr głupi cholernie i dałem minusa za to.

  • 0

    35. ~  2012-05-25 10:39:56  host: v21-14.opera-mini.net

    A tak na marginesie Telepolis mógłby dołączyć do akcji pn. 'Komentuj. Nie obrażaj'

  • 0

    36. ~  2012-05-25 10:51:16  host: z58-12.opera-mini.net

    35 sam obrażasz,używasz epitetów: imbecyl,opóźniony w rozwoju,cham

  • 0

    38. ~  2012-05-25 10:58:13  host: v21-14.opera-mini.net

    @36, w tym przypadku to nie są epitety obraźliwe, tylko użyte właściwie. imbecyl 1. med. osoba upośledzona umysłowo w stopniu średnim. 2. pot. głupek.

  • 0

    42.  2012-05-25 11:09:37

    Chyba coś piłem, bo mi się Chochlik rozmnożył... :-(

  • 0

    44.  2012-05-25 11:16:27

    43). Mnożysz się....

  • 0

    45. ~  2012-05-25 11:28:18  host: z46-04.opera-mini.net

    Ciekawe co będzie jak zorganizują koncert w miejskim szalecie? :) Skoro nie podali miejsca to wszystko jest możliwe. :)

  • 0

    46.  2012-05-25 11:32:42

    45). Bez obaw - większość i tak jest pozamykana.

  • 0

    47. ~max  2012-05-25 11:43:13  host: ip-37-209-129-197.free.aero2.net.pl

    Kiedyś to był fajny portal. I komentarze na temat, i ludzie pomocni... ech.

  • 0

    48. ~  2012-05-25 16:54:14  host: ip-78-30-122-92.free.aero2.net.pl

    vaffanculo gra na juwenaliach w tych miastach, jeszcze tego nie skojarzyliście?

  • 0

    50. ~  2012-05-25 18:41:09  host: p21-04.opera-mini.net

    Tego kretyna z opery wszędzie widać jak komentuje że jedna osoba robi bałagan(a jeśli faktycznie coś się dzieje to admini usuwają). Być może sam to robi bo ma coś z głową. Jak można odczytać patrząc na godziny to ten kretyn cały dzień tu jest.

Dodaj swoją opinię