Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Red Bull Mobile oficjalnie startuje w Polsce

Red Bull Mobile oficjalnie startuje w Polsce

WitekT 30 Sierpnia 2011 11:27

0 0

Startery Red Bull Mobile będą do kupienia już od przyszłego tygodnia. Oferta będzie taka sama, jak starterów promocyjnych rozdawanych podczas Red Bull X-Fighters w Poznaniu.

Szerzej o ofercie prepaid pisaliśmy w tej wiadomości, a o postpaid - w tej wiadomości. Przenoszący numer do oferty abonamentowej dostaną ekstra 222 minuty co miesiąc.

Oferta będzie dostępna w 206 salonach, w których umieszony zostanie specjalny stojak. W pozostałych będzie dostępna na życzenie. Dostępne będą także startery za 9 zł. Jak mówi Bartek Dobrzyński, członek zarządu P4 odpowiedzialny za marketing, będzie to najcięższy starter, bo będzie sprzedawany w zestawie z puszką Red Bulla 250 ml.

Sprzedaż pójdzie w dziesiątki, o ile nie setki tysięcy. Proporcja osób wybierających ofertę prepaid i postpaid będzie podobna do średniej rynkowej. Na razie więcej nie mówimy, o wynikach zapewne poinformujemy w przyszłym roku - mówi Dobrzyński.




Każdy, kto wybierze ofertę abonamentową, dla której zarezerwowano numerację 666 6, może za 6 zł nabyć kamerkę montowaną do kasku.

W Poznaniu rozdano ponad 30 tys. starterów, z czego połowa została aktywowana, a 80% z aktywowanych zostało przynajmniej raz doładowanych.

Czy Red Bull Mobile odniesie w Polsce sukces?

Zdecydowanie tak
14.53%
Raczej tak
19.09%
Raczej nie
36.24%
Zdecydowanie nie
23.64%
Nie mam zdania
6.49%

Wszystkich głosujących: 1032



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 80
  • 0

    65.  2011-08-30 21:14:06

    ja tam wole N gine ale starter kupie i tak :)

  • -1

    66. ~  2011-08-31 07:47:38  host: aaig116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na samym zasiegu play bez plusa jak tutaj to mozna dzwonic ale zebami o klamke

  • 0

    67. ~pinio  2011-08-31 08:44:31  host: user-31-174-97-183.play-internet.pl

    66 RedBull Mobile bedzie dzialac identycznie jak telefon w Play czyli w calej sieci Play+zasieg Plusa.

  • 0

    68. ~pinio  2011-08-31 08:46:50  host: user-31-174-97-183.play-internet.pl

    58 Gdzie to znalazles ze ma byc cos takiego jak mozliwosc migracji kodem z PF.

  • 0

    69. ~  2011-08-31 08:54:57  host: v04-15.opera-mini.net

    fantazja Was ponosi z tym kodem do migrowania z pf, nic podobnego nie bedzie.

  • 0

    70. ~rolex  2011-08-31 09:33:21  host: 178.182.1.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    666 6666 muszę zdobyć taki numer!

  • 0

    71. ~  2011-08-31 10:13:28  host: v11-15.opera-mini.net

    Niech biora Malysza do kampanii lub tego Vettela z Formuly 1.

  • 0

    72. ~11  2011-08-31 15:23:53  host: 87-207-213-95.dynamic.chello.pl

    nie ma mozliwosci przejscia z pf do rbm . to ja dziekuje

  • 0

    73. ~  2011-08-31 15:43:58  host: v10-15.opera-mini.net

    rbm to nie kolejny profil w pf zeby mieli zrobic migracje, proste.

  • 0

    74. ~zwierzak  2011-09-02 08:53:29  host: user-31-174-176-75.play-internet.pl

    Troche informacji znalazłem w komentarzach na facebookowym profilu Red Bull i tak do uzyskania rabatu 25% na abonament wystarczy posiadac zarejestrowany starter, dowolny a nie tylko z edycji specjalnej. Nastepnie, na pewno nie mozna migrowac z Play Fresh do Red Bulla ale za to mozna przeniesc numer z innej sieci.

  • 0

    75. ~  2011-09-02 10:42:14  host: p20-08.opera-mini.net

    Gdzie są regulaminy pakietow minut i sms które można podobno dokupić...

  • 0

    76. ~jo  2011-09-02 13:59:48  host: un-100-40.static.sitel.net.pl

    ile kosztuje minuta połączenia do sieci Red Bull ? tak samo jak do play ?

  • 0

    77. ~zwierzak  2011-09-02 14:21:31  host: user-31-174-176-75.play-internet.pl

    76 ciekawe pytanie podbijam, uzupelnieniem 74 przy przeniesieniu numeru z innej sieci jest dodatkowe 222 minut co miesiac i podobno przez 3 m-ce 50% rabatu na wybrany abonament. Wciaz nie ma na stronie RBM szczegolowej oferty.

  • 0

    78. ~zwierzak  2011-09-02 15:49:40  host: user-31-174-176-75.play-internet.pl

    Z pakietow dodatkowych dla abonamentu 111 minutdo wszystkich 9zl, pakiet 333MB 11 zl, 666MB 16 zl i 222sms 4zl.Telefon Wildfire S w taryfie za 66 zl po 99zl. Jest pare pakietow dla RBM na karte np. pakiet nielimitowane rozmowy w sieci red bull i Play 30 dni za 11zl.

  • 0

    79. ~Konrad  2011-09-02 16:54:42  host: 74-242-251-94.net.stream.pl

    74 jak po kolei to zrobić, żeby przenieść numer z karty do abonamentu w rbm i otrzymać 25% rabatu?

  • 0

    80. ~buniek  2011-09-03 13:16:22  host: 46.174.24.2

    a jeżeli kończy mi sie umowa na abonament w play, czy przenosząc sie do RBM dostane takie promocje jak przy przenosinach z innych sieci nie powiązanych z RBM?

  • 0

    81. ~maciek  2011-09-05 20:46:56  host: 77-254-253-106.adsl.inetia.pl

    Mam identyczne pytanie jak 80. Czy kończąc umowę z Play można przenieść nr do RBM na tych zasadach?

  • 0

    82.  2011-09-06 11:01:09

    Niestety nie można przenieść numeru z Play do RBM :/

  • 0

    83. ~eryk33  2011-09-12 22:28:05  host: dtb195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Red Bull Mobile korzysta z zasięgu sieci Play, więc czy można zalogować się tą kartą do Orange ? Uruchomili to już czy tylko okolice Przemyśla są traktowane prestiżowo ? Plus nie interesi mnie, bo ma gó..y zasięg, więc liczę na roaming krajowy Orange lub T-Mobile na karcie RBM.

  • 0

    84. ~  2011-10-12 15:20:46  host: z35-03.opera-mini.net

    Ma ktoś ten internet z lejkiem 32 kb/s? Jak to działa? Na zasięgu Play i Plus?

Dodaj swoją opinię