Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Red Bull Mobile: oferta utrzymaniowa w nowym kanale

Red Bull Mobile: oferta utrzymaniowa w nowym kanale

sirmark 28 Listopada 2013 10:36

9 3
Od kilku dni klienci Red Bull Mobile mogą formalności związane z ofertą utrzymaniową załatwić poprzez infolinię. BOK działa pod numerem *666.

Telefoniczna oferta obejmuje ofertę z telefonem jak i bez telefonu. Klienci mogą skorzystać z takich samych ofert, jakie dostępne są dla przenoszących numer w ofercie podstawowej.

Dotychczasowa oferta utrzymaniowa RBM była dostępna tylko w punktach obsługi sprzedaży (POS).


Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:

Tagi: red bull mobile

w sumie: 30
  • 0

    18.  2013-11-28 12:40:14

    Chodzi mi tylko o to że inne opy bardziej dbają o stałych klientów i faktycznie przeniesienie numeru wydaje się dużo sensowniejsze ekonomiczne.

  • 0

    19. ~  2013-11-28 12:44:37  host: 77-254-245-205.adsl.inetia.pl

    A jak jest z migracją numerów pomiędzy Play a RBM? Chodzi o np sytuację, kiedy oferta przedłużeniowa w Play jest niezadowalająca i chcę przenieść numer do RBM. Można bez problemu zrobić?

  • 0

    20.  2013-11-28 12:45:40

    Z RBM nie można przenieść numeru do Play, w odwrotna stronę zapewne też. Kolejny idiotyzm.

  • 0

    21. ~Namakon  2013-11-28 12:49:45  host: 81.219.84.18

    Dobra, to z innej beczki... jeśli operator A daje mi pewne warunki za 70zł jako nowemu klientowi, a przy przedłużeniu te same za 40, podczas gdy operator B daje mi jako nowemu za 45 a przy przedłużeniu za 40... będziesz narzekać na B "bo on olewa przedłużeniowców" i przenosić sie do A jaki po prostu nowych goli jak się da a świadomym daje tyle samo ^^ ?

  • 0

    22. ~Namakon  2013-11-28 12:51:23  host: 81.219.84.18

    Bezpośrednio nie da rady ani w jedna ani w drugą stronę, trzeba przenieść numer na 1 dzień do innego op i potem można spokojnie zmigrować, np: play orange/plus/t-m rbm

  • 0

    23.  2013-11-28 13:01:22

    Namakom, w tej chwili mam wybór: zostać w RMB i płacić więcej albo przenieść numer i płacić mniej. Jeśli nic się nie zmieni w ofercie to przeniosę numer, dziwi mnie tylko że bardziej opłaca się zmienić opa. Logika nakazuje by podpisując nową umowę w starej firmie mieć przynajmniej nieco lepsze warunki niż nowy klient. Tu kłania się casus UPC, gdzie nowi maja dużo taniej niz stali klienci.

  • 0

    24. ~kamil  2013-11-28 13:30:35  host: 89-69-102-32.dynamic.chello.pl

    a do którego opa najwygodniej wskoczyć na chwilę na kartę by potem wrócić do Play... dosłownie jutro konczy mi się dwuletni kontrakt, nikt się nie odezwał a w salonie nikt nie umiał nic powiedzieć. Siostra chce ofertę za 29 pln bez dodatkó ale waha się do kogo na moment przeskoczyć

  • 0

    25. ~Namakon  2013-11-28 14:14:25  host: 81.219.84.18

    Jak kończy Ci sie jutro to... dzwoń na BOK jutro i Ci za te 29 przedłużą :P Jak pisałem parę postów wyzej - możliwość utrzymania bez telefonu pojawia się w dniu końca umowy okresowej, wcześniej takiej opcji nie ma więc nic dziwnego że się nie odzywają...

  • 0

    26. ~  2013-11-28 15:30:19  host: n13-07-01.opera-mini.net

    dziwne dlaczego na bok są liczby 6,a nie mogli zrobić 555 ? RBM symbol besti,Heyah diabeł w reklamke, o co tu chodzi...

  • -1

    27. ~  2013-11-28 15:41:21  host: z60-14.opera-mini.net

    nic co dziala na sieci play. Odradzam każdemu, bo tylko problemy z tym są

  • 1

    28. ~  2013-11-28 16:04:55  host: n13-07-01.opera-mini.net

    27,bzdury piszesz,mam Play i działa super,za to wcześniej miałem problemy z Orange,zaniki zasięgu których Orange nie poprawiało,w Play przynajmniej mogę się przełączyć na zasięg innej sieci i jest ok, jak za granicą i nie narzekam bo według mnie to od Orange z dluższym stażem można oczekiwać czegoś lepszego,a w praktyce okazuje się że Orange nie dba o klientów

  • 0

    29. ~ciekawe  2013-11-28 16:06:08  host: 89-77-28-62.dynamic.chello.pl

    ciekawe dlaczego usunięto mój komentarz, że SKANDALEM jest umieszczanie wszędzie krzyży gdzie popadnie, również w instytucjach świeckiego teoretycznie państwa, a komentarz oburzonego katolika na numer infolinii operatora jest ciągle widoczny? Równie SKANDALICZNE jest wg mnie niezarejestrowanie związku wyznaniowego pastarafian. Wisi mi to, czy skasujecie też ten post, ale jakaś równowaga być powinna.

  • 0

    30. ~pabloki  2013-11-28 17:26:41  host: apn-5-60-22-57.dynamic.gprs.plus.pl

    kto jeszcze na słaba oferte RBM daje się łapać? Ale widać że wyznawców napoju nie brakuje skoro mają klientów.

  • 0

    31. ~pabloki  2013-11-28 17:29:11  host: apn-5-60-22-57.dynamic.gprs.plus.pl

    ponoć w RBM po zakończonej umowie wyłączają numer.

  • 1

    32. ~  2013-11-28 18:11:27  host: ip-93-154-132-25.free.aero2.net.pl

    katoliku spod 2 666 to nie jest liczba szatana

  • 0

    33. ~  2013-11-29 00:09:57  host: n14-09-05.opera-mini.net

    narzekacie tak na to RBM,a która sieć daje no limit na komórki,na stacjonarne i choćby mały pakiet netowy z lejkiem,to wszystko jest w RBM,jak wam przyjdzie płacić w jakimś nju to się przekonacie czy wyjdzie wam taniej

  • 0

    34. ~  2013-11-29 00:15:20  host: n14-09-05.opera-mini.net

    cd 33,gdybym był w RBM to bym przedłużył umowe na standardowych warunkach bo są korzystne,a dlaczego nie jestem w RBM,bo mam Play,net mobilny i nie potrzebuje no limitu na stacjonarne ale gdybym chciał mieć wszystko w jednym to bym nie marudził że nie chcą dać lepszej oferty bo co mają dać lepszego skoro normalne warunki są już na początku korzystne

  • 0

    35. ~Namakon  2013-11-29 10:30:33  host: 81.219.84.18

    @31 nie, jeśli w rezygnacji zaznaczysz wyraźnie iz oczekujesz migracji na kartę, jeśli nie ma takiej notatki to faktycznie jest to odłączane, ale to juz chyba nie wina operatora że ten kto jest najbardziej zainteresowany nie potrafi napisać jednego zdania ;)

  • 0

    36. ~  2013-11-29 10:53:25  host: 77-254-245-205.adsl.inetia.pl

    O nie, tylko nie oferta na infrastrukturze Play. Byłem dwa lata w Play a w zasadzie męczyłem się dwa lata z Play ale teraz w końcu umowa na czas nieokreślony i złożony wniosek do NJU. testowałem NJU na innym numerze i jest ok więc nie mam obaw a nawet jeżeli coś popsują, to zawsze mogę zmienić operatora gdyż umowa jest na czas nieokreślony. RBM to lepsza oferta niż Play, który no limit proponuje za 49zł i wmawia ludziom, że jest za 29zł.

  • 0

    37. ~  2013-11-29 10:55:42  host: 77-254-245-205.adsl.inetia.pl

    @34, weź się nie ośmieszaj. Internet mobilny w Play jest tylko z nazwy, bo wyjedziesz poza miasto i już po tym necie mobilnym. Plus i Orange miażdży ofertą przedłużeniową tego playa całego.

Dodaj swoją opinię