Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Recykling w salonach Plusa

Recykling w salonach Plusa

WitekT 2 Lipca 2006 12:16

0 0
Od 1. lipca w Salonach Firmowych sieci Plus istnieje możliwość oddania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, przy zakupie nowego tego samego rodzaju.

Polkomtel zachęca w ten sposób wszystkich użytkowników telefonów komórkowych do wspierania programu zbiórki i utylizacji zużytych telefonów, baterii oraz akcesoriów współpracujących z telefonem komórkowym. Całość zebranego sprzętu zostanie poddana procesowi odzysku i recyklingu w profesjonalnych zakładach przetwarzania i odzysku.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~marc  2006-07-02 12:41:25  host: eds139.internetdsl.tpnet.pl

    Gdzie na stronie Ery mozna skonfigurowac telefon do mms-ow????:]

  • 0

    2. ~  2006-07-02 12:43:10  host: dvm158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co się stało, że Telepolis, GSMonline i Telix jak nigdy publikują newsy w sobotę i niedzielę?

  • 0

    3.  2006-07-02 12:47:02

    2: my bardzo często publikujemy informacje w weekendy. :)

  • 0

    4.  2006-07-02 12:48:07

    Ta... reczkling... jestem za!

  • 0

    5. ~sympatyczny  2006-07-02 13:17:08  host: chello081018196007.chello.pl

    2&3: potwierdzam - publikuja! :)

  • 0

    6. ~sympatyczny  2006-07-02 13:23:03  host: chello081018196007.chello.pl

    powyzsze powinno jeszcze byc powiedziane w stylu Marka Kondrata. ;) poza tym nie rozumiem tego newsa. to jak nie kupuje nowego telefonu to nie moge zostawic starego telefonu? "zacheca"? czy przy zakupie nowego telefonu to jest jakos premioowane?

  • 0

    7.  2006-07-02 13:57:45

    powinni zoribć coś w stylu, jak bylo bodajże w grudniu na heyah wyspach - jak oddasz jakiegokolwiek złom telefonicznego, to dostajesz 15% rabatu :) Plus powinien np, opuscic o iles procent cene telefonu wtedy lud dołożytć trochę minut :D


    .

  • 0

    8.  2006-07-02 15:10:28

    Zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej od 1 lipca sprzedawca zobowiązany jest do przyjęcia starego sprzętu AGD/RTV w momencie zakupu nowego przez klienta. Więc tak do końca to nie wiem czy Plus zachęca do utylizacji staroci czy zwyczajnie stosuje się do obowiązującego prawa ?

  • 0

    9. ~dt  2006-07-02 15:14:42  host: wap.plusgsm.pl

    @remik-to sie nazywa upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ;) Poza tym proekologiczne dzialania brzmi lepiej niz spelnienie wymogow ustawowych ;)

  • 0

    10. ~titq  2006-07-02 20:44:11  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    hmm, a czy telefon komorkowy, bateria tudziez ladowarka sa sprzetem gospodarstwa domowego tudziez radiowo-telewizyjnym?

  • 0

    11.  2006-07-02 20:59:13

    ciekawe czy kury będą robiły ten recykling..w końcu panuje moda na kury w plusie i simplusie ostatnio:)

  • 0

    12. ~koles  2006-07-02 22:23:20  host: cvn90.internetdsl.tpnet.pl

    W Orange od jakiegoś miesiąca widzialem w firmówce w Kielcach na recepcji pojemnik na zużyte baterie. Więc nowości to + nie wprowadza :) I z newsa wynika ze starą mogę oddać kupując nową :))))

  • 0

    13. ~tf  2006-07-02 23:29:27  host: 213-192-115-50.softlab.gda.pl

    koles: plusa to nawet era przegonila bo juz 30go widzialem na witrynach naklejki, ze przyjmuja stary sprzet i akcesoria w ramach recyklingu

  • 0

    14. ~xxx  2006-07-03 19:28:15  host: efq169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2. też potwierdzam. A już myślałem, że chodzi o recykling plusa.

  • 0

    15.  2006-07-07 23:26:54

    #10: w zasadzie jest to ujęte jako zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Poprzednio źle się wyraziłem.

Dodaj swoją opinię