Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rebranding usług internetowych w Orange

Rebranding usług internetowych w Orange

WitekT 17 Kwietnia 2007 22:18

0 0
Orange zmienia nazwę handlową usługi Twój Internet. Od teraz będzie się ona nazywała Orange Free.

Wraz ze zmianą nazwy nie idą żadne modyfikacje oferty. Usługa Orange Free Standard kosztuje 60 zł i ma limit 500 MB, po przekroczeniu którego prędkość jest ograniczona do 24 kb/s. Usługa Orange Free Premium kosztuje 120 zł i ma limit 4 GB, po przekroczeniu którego prędkość jest ograniczana do 64 kb/s.

Wersja usługi dla klientów biznesowych dalej będzie nazywała się Business Everywhere.

Zobacz: szczegóły promocji Orange Free.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30.  2007-04-17 23:23:25

    ukenamuniu: Ty to normalnie dzisiaj przesadzasz. ;) Czy ja miałem w stosunku do Ciebie kiedykolwiek jakieś pretensje? ;) Pańskie podejrzenia są zupełnie bezpodstawne - ta pani przyszła w tym futrze i w nim wychodzi. ;)

  • 0

    31. ~  2007-04-17 23:26:31  host: pc-213-77-21-37.ds.ae.katowice.pl

    Trzeba umowę na to podpisać czy co?

  • 0

    32.  2007-04-17 23:28:51

    Dziękuję za lekcje a te 4GB to chyba jest 1mb=1024kB , wiec to będzie 4000*1024kB a 1mb to jest 1024kb*8 :-)

  • 0

    33.  2007-04-17 23:30:09

    Kto policzy bo nie mam kalkulatora te 4GB ile to jest tych kb :)

  • 0

    34. ~ukenamuniu  2007-04-17 23:36:16  host: nat-go2.aster.pl

    Witek30- już nie ten: uśmiałem się jak rzadko.Ta pani w futrze tak mówiła (przed wojną): czy pan ma do mnie jakieś pretensje?

  • 0

    35.  2007-04-17 23:36:53

    ukenamuniu: to do mnie to alibi? ;)

  • 0

    36. ~ukenamuniu  2007-04-17 23:53:31  host: nat-go2.aster.pl

    WitekT: rośniesz w moich oczach, już nie "best" tylko kbest (1 000best) co ja piszę: Megabest (1 000 000best)lub nawet Gigabest (1 000 000 000best)! (to wykrzyknik a nie silnia, zresztą czemu nie?)

  • 0

    37.  2007-04-18 07:12:05

    hmm OrangeZdzierostrada?

  • 0

    38. ~ssss  2007-04-18 07:45:50  host: aawo221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pol do orange i stacj poza siec era plus 0.60gr do play 0,75 a mms i sms do wszystkich

  • 0

    39. ~MAX  2007-04-18 07:53:40  host: 212.160.172.70

    "Orange zmienia nazwę handlową usługi Twój Internet. Od teraz będzie się ona nazywała Orange Free" Fuck, to może od razu niech Orange cały regulamin walnie po angielsku? :/ Wnerwiają mnie wszelkie zmiany nazw z naszego na obcy... :[

  • 0

    40.  2007-04-18 08:23:40

    Jeśli coś się słabo sprzedaje to zmienia się nazwę na obcą i zaraz lepiej brzmi:)

  • 0

    41. ~PROROK  2007-04-18 08:24:40  host: afp149.internetdsl.tpnet.pl

    ja bym to nazwał " chłyt matetingowy " ;)nic nie wnosi oprócz samej zmiany nazwy , a ludziska niedoinformowani myślą że to jakaś nowa promocja...usługa

  • 0

    42. ~poznaniak  2007-04-18 08:40:32  host: 213-238-103-118.adsl.inetia.pl

    Mnie najbardziej bawi wymowa iPlusa: ajplus, a powinno być wszystko po angielsku: ajplas, albo nic: iplus...

  • 0

    43. ~  2007-04-18 08:54:47  host: p01-12.opera-mini.net

    Co to znaczy free ? Czy to umiejętne korzystanie ze skojarzeń że coś dostaniemy za darmo ? Chyba że przy nazwie jest mała niewidoczna gwiazdka i przypis darmowe jest korzystanie po zapłacie abonamentu

  • 0

    44. ~ukenamuniu  2007-04-18 09:24:08  host: nat-go2.aster.pl

    poznaniak42: tak masz rację. W tzw. środowisku wskazana jest szpanerska wymowa: dislem (DSLAM),ajsap (ISUP), inam (ENUM). Nie wiem tylko, czy to kreują inżynierowie, czy marketing nazywany (przez tych co "umią") markietingiem.

  • 0

    45.  2007-04-18 13:40:08

    heh, na moje oko, to licza na naiwnych co znaja podstawy angelskiego i pójdą, że skoro Free Orange, to tanio, albo prawie za darmo. Żałosny marketing.

  • 0

    46. ~cosey  2007-04-18 14:59:59  host: dop191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie bez paniki. Orange tylko zmienił nazwe na angielskojęzyczną :)Spójrzcie na innych blueconnect, pay4me, taka moda. Wiele jest nazw produktów ze słowem free i jakoś nikt nie myśli że za darmo coś dostanie. Wszyscy używają angielskich nazw więc czemu Orange miałby tego nie robić.

  • 0

    47. ~hbmm  2007-04-18 19:21:32  host: feg2.internetdsl.tpnet.pl

    dzieki za wyjasnienia

  • 0

    48. ~orange frei  2007-04-18 23:34:33  host: host-100-141.gprsbal.plusgsm.pl

    ok cosey. ya też dzięki za objaśnienia.

  • 0

    49.  2007-04-19 14:30:59

    no ta nowa nazwa może zmylić, owszem.

Dodaj swoją opinię