Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rebranding TP na Orange w kilka miesięcy po decyzji zarządu

Rebranding TP na Orange w kilka miesięcy po decyzji zarządu

WitekT 26 Stycznia 2012 16:05

0 0

Telekomunikacja Polska będzie potrzebowała paru miesięcy na wprowadzenie rebrandingu usług stacjonarnych na Orange od momentu podjęcia decyzji przez zarząd - powiedział prezes telekomu Maciej Witucki. Na razie decyzji o rebrandingu jeszcze nie ma.




Jak będzie decyzja o rebrandingu, to wtedy poinformujemy, kiedy on nastąpi. (...) Mówię o decyzji zarządu TP i ta decyzja jest wyłącznie uzależniona od wydarzenia się programów raczej informatycznych niż jakichkolwiek innych. Oczywiście od kryzysu czy jakiejś innej katastrofy też, ale tak naprawdę chodzi o to, czy jesteśmy w stanie dowieść funkcjonalności z realnej obsługi klienta, doświadczenia klienckiego i oferty, które powodowałyby, że to miałoby sens - powiedział prezes dodając, że to kwestia kilku miesięcy.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    14. ~sqnt  2012-01-26 18:09:09  host: 80.50.237.182

    @10 Dowieźć to Cię może taksówka na lotnisko. Dowodzić czemuś to właśnie dowieść.. Ta sama historia z choć i chodź.

  • 0

    15. ~xxxxx  2012-01-26 19:30:57  host: bhw213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rebranding Tp na orange oznacza moje odejście do Netii .

  • 0

    16. ~pabloki  2012-01-26 20:06:15  host: apn-77-114-120-102.dynamic.gprs.plus.pl

    a nie mozna zmienic na Telekomunikacja francuska orange? bylo by fajnie

  • 0

    17. ~gonzo  2012-01-26 20:50:27  host: tor5.anonymizer.ccc.de

    Może decyzji nie ma ale jest decyzja o kolejnych wielkich zwolnieniach - dzięki :S

  • 0

    18. ~  2012-01-26 20:55:59  host: z37-06.opera-mini.net

    Nie będzie żadnego rembrandingu, podział TP / ORANGE zostanie.

  • 0

    19. ~orange  2012-01-26 21:32:07  host: ip-94-42-32-14.multimo.pl

    maj/czerwiec to termin na rebranding cały proces juz ruszyl, projekt trwa budrzet zakontraktowany ludzie poustawiani, wiec dziej się juz

  • 0

    20.  2012-01-26 21:49:17

    19). Nie będzie rembrandingu, a Ty możesz ustawiać dalej ;-)

  • 0

    21. ~mirekb  2012-01-26 22:05:30  host: apn-95-41-214-80.dynamic.gprs.plus.pl

    az wszedlem na konto tp pl by sprawdzic jak sobie radzą z aktualnoscia danych..mamy dzis 26 a tam mam ostatnie dane: "ostatnia aktualizacja 2012-01-17 07:57:54"-jak mozna wiec tp traktowac powazne???

  • 0

    22.  2012-01-26 22:18:28

    będzie można zerwać umowę bez ponoszenia konsekwencji?

  • 0

    23. ~czego tu nie kumać?  2012-01-26 22:20:39  host: 87-207-169-223.dynamic.chello.pl

    Przecież wszystko jest jasne - Witucki mówi, że rebranding będzie, jeśli wyliczą sobie w Tepsie, że to jest sensowne i rentowne z perspektywy kosztów obsługi klienta, jego (tj. klienta) satysfakcji i że to ma sens w zakresie oferowanych usług. Lekko może niespójne, ale przecież to jest jakiś spisany cytat z wypowiedzi ustnej - pewnie go złapał PAP gdzieś na korytarzu, rzucił pytanie, Witucki odpowiedział w biegu i tak to wyszło. Ale nie ma nic niejasnego.

  • 0

    24. ~  2012-01-26 23:53:56  host: z04-15.opera-mini.net

    będzie rebranding. na oih w centertelu już obcieli budżet.

  • 0

    25. ~nick  2012-01-27 00:14:55  host: 87-204-34-66.ip.netia.com.pl

    co to jest oih :D ? pytanie do Pana. Pani z nr 24

  • 0

    26. ~  2012-01-27 08:06:25  host: z29-10.opera-mini.net

    25 pracownicy outsource

  • 0

    27.  2012-01-27 09:00:46

    22). A niby dlaczego chcesz umowę zrywać? Źle Ci? ;-) PS. Usługa nie ulegnie zmianie, podwyżce, więc nie masz podstaw do bezkarnego odejścia.

  • 0

    28. ~  2012-01-27 09:57:30  host: 31.61.72.131

    Mnie zastanawia dlaczego wciąż TP a nie TF? A gdy już zmieni nazwę na Orange, to zacznie mnie zastanawiać: kiedy Plus? Mamy Play, T-mobile, Orange... kiedy Plus zmieni nazwę na brzmiącą bardziej... europejsko?

  • 0

    29.  2012-01-27 10:05:27

    28). Plus cały czas brzmi nie tylko europejsko ale światowo! Same plusy w jednej sieci ;-)

  • 0

    30. ~la vie change avec Orange  2012-01-27 10:06:46  host: 87-204-34-66.ip.netia.com.pl

    hm Plus nie zmieni nazwy właścicielem tej firmy jest Zygmunt Solorz Żak. Co najwyżej może zmienic nazwę na Polsat :D ale nie sądze, że posunie się do takiego czynu

  • 0

    31. ~  2012-01-27 14:42:12  host: afhe160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A może zmieni na Cyprowy Plusat :)

  • 0

    32. ~orangutan  2012-01-28 22:22:44  host: public-gprs317136.centertel.pl

    do 23: nie badz naiwny- nikt nic nie bedzie wyliczali patrzyl na satysfakcje klienta. tylko zaslona dymna. Tak naprawde przyszedl prikaz z Francji, zeby rebrandowac, bo kasa za zanaczek Orange jest placona FT od 1.6% przychodow. Jak policzymy ile TP ma przychodow do juz wiadomo o co sie rozchodzi. I tak odwlekli decyzje o 2 lata z powodu kryzysu.

  • 0

    33. ~egzekucja  2012-03-14 06:59:05  host: 89-76-35-61.dynamic.chello.pl

    i znowu 2000 ludzi pójdzie na bruk... albo do nowego partnera TP... już nas kroją, dzielą, tak aby uciec przed grupowym zwalnianiem...

Dodaj swoją opinię