Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rebranding siedziby PTC (zdjęcia)

Rebranding siedziby PTC (zdjęcia)

WitekT 3 Czerwca 2011 19:33

0 0
Rebranding Ery na T-Mobile to nie tylko zmiana wystroju salonów należących do PTC, ale i głównej siedziby przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie. Dziś zdjęto winyl ze słynnego, kręcącego się logo Ery, najprawdopodobniej jutro zostanie założony nowy, z magentową literą T.

Górne krawędzie budynków - poprzednio niebieskie, teraz zapewne z magentowymi kropkami - zostały zakryte. Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że odsłonięcie, wraz z montażem nowego winyla, odbędzie się jutro w godzinach wieczornych.

ptc wawa ptc wawa ptc wawa ptc wawa

ptc wawaptc wawaptc wawa

Przed wejściem zamontowano także maszty pod flagi T-Mobile.

ptc wawa


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 78
  • 0

    140. ~Robert  2011-06-05 08:22:22  host: 85-222-26-148.home.aster.pl

    Już widzę te kolejki do salonów... Playa.

  • 0

    141.  2011-06-05 08:46:29

    Dziś już 5 a telepolis w menu nadal ma ere ;)

  • 0

    143.  2011-06-05 09:31:01

    Witku, czas na zamiany górnej belki... ;-)

  • 0

    146. ~Edek Z.  2011-06-05 09:41:36  host: host-89-229-80-122.szczecin.mm.pl

    O! A jakie wspaniałe promocje... :))) Niech ich gęś!

  • 0

    148. ~  2011-06-05 09:47:41  host: t13-12.opera-mini.net

    A my okupujemy wyspy brytyjskie a przepowiednie mówią że wyspy kiedyś zatoną i większość wyspiarzy trafi do polski.

  • 0

    149. ~  2011-06-05 10:17:50  host: 81-219-203-151.adsl.inetia.pl

    Hmm, strona niby działa, ale nie widzę nigdzie tego pakietu 2000 minut w Tak Taku, w całym T-Mobile...

  • 0

    150. ~ala  2011-06-05 10:39:10  host: public-gprs174649.centertel.pl

    Głuchy telefon dożywotnio we wszystkich kategoriach im!!! Kopia strony era na t-mobile i nic o nowych promocjach??? Jakieś jaja to są.. Teuer-Mobile...

  • 0

    151. ~  2011-06-05 10:40:27  host: p15-08.opera-mini.net

    Czy Forumiak już komentował te pakiety? Podwojeń pewnie już nie będzie a pakiety już są 2 razy mniej opłacalne i na dodatek bardzo często trzeba je kupować. 40zł na miesiąc za rozmowy w sieci i jeszcze full zabawy, dobre.

  • 0

    152. ~Tom  2011-06-05 11:16:11  host: 82.160.208.52

    Krotko przed "zmianą" przedłużyłem umowę z Erą, sieć rodzinną i internet w telef mam wliczony w abonament, dziś musiałbym (przy takim samym abonamencie i ilosci minut) dopłacać za te usługi,do bani ta zmiana...

  • 0

    153.  2011-06-05 13:06:01

    152: czułem, że tak będzie. Myśłem, że dadzą chociaż jakieś skromne promocje, choćby w TT, na zachętę, po rebranding'u. A tu nic, jedynie pogorszyli, karząc częściej kupować pakiety, Era żalu Pl. Mogę podziękować piewcom, że jak będzie Teuer Mobile, to będzie lepiej. I nie docierały argumenty, że jakby DT chciało, to by i pod marką Era mogli dać korzystniej. Era żalu...

  • 0

    154. ~  2011-06-05 13:28:56  host: afay33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie poddawajcie się takktakowccy , trwajcie przy tm, wasza wierność zostanie wynagrodzona

  • 0

    155. ~  2011-06-05 13:30:43  host: afay33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    każdy kto osiągnie staż 70ciu lat w tm , otrzyma stawke 29gr za darmo

  • 0

    156. ~  2011-06-05 13:38:05  host: z36-14.opera-mini.net

    przechodze do simplusa, bo ma zdecydowanie lepszą ofertę od takataka

  • 0

    158.  2011-06-05 15:22:32

    a w regulaminie(mix i TT) dalej zapis, że opłaty mogą być naliczane z opóźnieniem!

  • 0

    159. ~Andrzej  2011-06-06 09:47:51  host: erd108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzisiaj 6 czerwca a w telefonach nadal ERA . Jak zwykle w Polsce. Tylko kasę pzreznaczona na zmiany wydali co do grosza

  • 0

    160. ~a-go  2011-06-06 09:50:37  host: cable194106211-024.astral.lodz.pl

    Ten napis wyswietlany jest na podstawie zapisu w oprogramowaniu telefonu i stanowi "tlumaczenie" z "260 02"

  • 0

    161. ~Calm7  2011-06-06 09:54:01  host: z04-05.opera-mini.net

    Szkoda, ze sie nie wyswietla: DEMOBILE :-D

  • 0

    162. ~l  2011-06-06 19:50:58  host: 89-73-143-216.dynamic.chello.pl

    Porażka z tym T...

  • 0

    163. ~Kronek  2011-06-07 09:50:13  host: public13554.xdsl.centertel.pl

    159~ spokojnie pamiętaj o jednym szczególe: http://www.telepolis.pl/news.php?id=21640 czyli musisz poczekać na sms'a od operatora i masz tutaj wybór co chcesz widzieć na swoim wyświetlaczu.

  • 0

    164. ~pola  2011-07-30 21:09:07  host: staticline10753.toya.net.pl

    ja proponuje abyscie zalozyli własna siec to wtedy bedzie miał kazdy z was super promocje zawsze fajne logo na wyswietlaczu wszystko bardzo tanie.tylko mam pytanie jak wy chcecie dzwonic to kto ma za to płacic?t mobile,orange,olay czy moze plus?zdajecie sobie sprawe ze oni maja na was zarabiac a nie was sponsorowac? skoro jeszcze istnieja na rynku to chyba to co robia nie jest takie złe jak mozna wyczytac w waszych komentarzach.jak ci zle u jednego to idz do drugiego.przez cało dobe ktos w tych sieciach pracuej zebyscie mogli dzwonic itp a za darmo nikt tego nie robi.chyba ze sa chetni?

Dodaj swoją opinię