Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rebranding Ery wstrzymany

Rebranding Ery wstrzymany

WitekT 31 Stycznia 2007 16:55

0 0

Deutsche Telekom mimo, że uważa się za właściciela 97% udziałów PTC, postanowiło wstrzymać się z procesem zmiany marki Era na T-Mobile, pierwotnie planowanym na II kwartał tego roku - donosi agencja ISB.

O planowanym na II kwartał 2007 roku rebrandingu informował w listopadzie 2006 roku prezes PTC Klaus Hartmann. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.




Manfred Balz, główny prawnik DT cytowany przez agencję ISB powiedział, że wszystkie daleko idące decyzje zostaną wstrzymane do momentu uspokojenia się sytuacji wokół spółki.

DT chodzi głównie o sprawę uznania na terytorium Polski wyroku Trybunału Arbitrażowego z Wiednia, kluczowego dla kwestii własności 48% udziałów PTC, o które DT toczy spór z francuskim Vivendi i jego spółką zależną - Elektrim Telekomunikacją. W połowie stycznia Sąd Najwyższy uznał wniosek ET o kasację postanowienia o uznaniu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wyroku wiedeńskiego Trybunału Arbitrażowego. Sprawa trafi ponownie do rozpatrzenia przez sąd pierwszej instancji, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: ISB     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23. ~jojo  2007-01-31 23:24:34  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Mieszkam w małym, malowniczym miasteczku z urokliwym jeziorem. Położone jest ono blisko Gorzowa Wielkopolskiego. Podpowiem, że znane jest w całej Polsce i nie tylko w Polsce z produkcji deski podłogowej... Zgadnijcie, co to za miasto?

  • 0

    24.  2007-01-31 23:29:17

    Jojo: Pomóż. Barlinek? Bo podłoga mi się kojarzy z deską barlinecką i szwedzką. Ze Skandynawi to Ty chyba nie jesteś?

  • 0

    25. ~jojo  2007-01-31 23:30:58  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    A i jeszcze raz piszę - w samym mieście i po pare kliometrów za - jest OK z zasięgiem. Jednak już na często uczęszczanej drodze do Gorzowa (na dość długim jej odcinku), a także w wielu wioskach ludzie używają Plusa, bo z SIM-ami Ery musieli wychodzić na ulicę, żeby się dodzwonić (jeżeli udało się wogóle złapać upragnioną "kreskę") :-)

  • 0

    26. ~jojo  2007-01-31 23:32:13  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    BRAWO!!! Jeszcze raz brawa dla tego pana! Nagrodę prześlemy pocztą. ;-D

  • 0

    27. ~Gosia  2007-01-31 23:37:00  host: 195.116.81.80

    JOJO za dużo się nad tym rozczulasz i tyle ;-) A jeśli chodzi o Erę to lepiej żeby zostało jak jest ;)

  • 0

    28. ~jojo  2007-01-31 23:48:21  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Tak, tylko zaczyna gnębić mnie to jak "Szalonego". Nie będe co prawda tak samo narzekał, ale sam nie wiem w czym rzecz. Konkurencja już klka lat temu rozwiązała problem z zasięgiem, tam gdzie Era nie może poradzić sobie do tej pory. Czy to tylo wina przepisów i sprzeciwu ludności? Np. w Mostkowie (trasa Barlinek - Szczecin) podobno jest miejsce pod BTS (być może Ery - jej najbardzie tam by się przydał) i co? Od tylu lat nie mogą go postawić? Na trasie do Gorzowa (Łubianka) Orange i Plus też jakoś od lat mogą mieć zasięg, a Era nic sobie z tego nie robi. Gnębi mnie to, bo to ważne trasy, a gdy to widzę przypominają mi się dawne "wspaniałe" reklamy Ery z ludzmi nad morzem i wgórach z wyciągniętymi w górę rękami. Widać po tylu latach pozostała w Erze jedynie "propaganda zasięgu". A gdyby choć trochę się postarali. Dobijające jest dodatkowo to, że na BOK-u wpierają mi beszczelnie, że z zasięgiem wszystko jest w porządku. Naprawdę mam szczęście, że w Barlinku wszystkie sieci mają dobry zasięg. Uff... :-)

  • 0

    29. ~jojo  2007-02-01 00:11:08  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Witek - na stronie Ery coś się dzieje. Wydaje mi się, że jakieś nowe telefony w FUN-ie i coś nowego w TT...?

  • 0

    30.  2007-02-01 00:17:31

    jojo: mam dobrą wiadomość: UMiG Barlinek 03-01-2007 Obwieszczenie Stosownie do art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003r o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U.03.80.717) zawiadamia się, że wpłynęły postanowienia uzgadniające postępowanie administracyjne w przedmiocie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji: budowa stacji bazowej telefonii komórkowej PTC ERA „Łubianka 27” na działce o numerze ewidencyjnym 41 obr. Łubianka gm. Barlinek z którymi można się zapoznać i wnieść ewentualne uwagi w ciągu 14 dni w pokoju nr 26 (II piętro) w Urzędzie Miasta i Gminy w Barlinku.

  • 0

    31. ~Szulak  2007-02-01 01:04:36  host: host-89-228-145-170.gorzow.mm.pl

    Pawrzes skad masz takie informacje?

  • 0

    32. ~szulak  2007-02-01 01:07:05  host: host-89-228-145-170.gorzow.mm.pl

    moim zdaniem nie wazne jak sie bedzie nazywac..firma...wazne zeby bylo tanio dobrze i zeby klienci byli zadowoleni , jak najwiecej klientow

  • 0

    33.  2007-02-01 01:22:59

    Szulak: z Biuletynu Informacji Publicznej

  • 0

    34.  2007-02-01 01:32:22

    ja u mnie tez niestety mam problemy z zasiegiem...w bloku mam 2 krweski..czasami sygnala nie umiem puscic przy oknie ani esa poslac...co dopiero mowiac w srodku pokoju czy przy drzwiach wyjscioweych..na klatce schodowej bloku nie ma ani 1 kreseczki zasiegu i jest to zarowno w idei/plusie jak i erze...taka dzira jakas...brak nadajnikow w okolicy Bytomia ?? a dokladniej Piekary Śląskie...świete miasto :P niestety szkoda ze nic sie z tym nie daje zrobic...nadajnika mi nikt tu nie postawi :(

  • 0

    35. ~  2007-02-01 01:48:43  host: aclq215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czemu nic nie piszecie że germanos wypowiedzial umowe erze i

  • 0

    36. ~  2007-02-01 01:49:04  host: aclq215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    P bedzie germanos sprzedawac

  • 0

    37. ~  2007-02-01 01:49:21  host: aclq215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    P4 przepraszam

  • 0

    38. ~Patriot  2007-02-01 07:20:37  host: 193.111.174.150

    "...chodzi głównie o sprawę uznania na terytorium Polski wyroku Trybunału Arbitrażowego z Wiednia." Sądzą się poza terytorium Polski wielcy giganci byznesu o łakomy kąsek i wielkie pieniądze.... IV rozbiór Polski uważam za trwający...kto kibicuje i komu?

  • 0

    39. ~nicram  2007-02-01 07:27:01  host: eds139.internetdsl.tpnet.pl

    Panie Witku, przedluzono promocje Bonus do 31.07.2007;). Kurcze musialem rano wstac i sprawdzic to, bo dobra promocja jest, juz 30 minut uzbieralem przez 3 tyg. Pozdro

  • 0

    40. ~duży franek  2007-02-01 07:41:15  host: nat-pr2.aster.pl

    Droga redakcjo! Z niepokojem obserwuję bezmyślne kopiowanie bzdurnych tytułów do Waszych wiadomości. W języku polskim nie ma słowa rebranding. Jest zo piękne sformułowanie "zmiana marki". Uprzejmie proszę o większą kulturę językową, wiem jak prowadzicie Telepolis, ale naprawdę aż się czasem prosi odrobina ogłady w zakresie języka. DLa takich osób jak Wy są specjalne kursy edytorskie, dotyczące pracy edytora internetowego. Polecam się zainteresować.

  • 0

    41.  2007-02-01 10:08:45

    Do wszystkich walczących o lepszy zasięg sieci ERA. Ja osobiście walczyłem z siecią o zwięszenie zasięgu przez ok 2,5 roku, aż wreszcie zapukałem do +. W tej chwili korzystam ze znakomitego zasięgu +, ale niestety muszę bulić wyraźnie więcej za rozmowy. Puki nie zmieni się sytacja to ERA sim będzie leżeć w szufladzie i czekać na lepsze czasy, aż PTC pójdzie po rozum do głowy i polepszy swoje zasięgi ( zwłaszcza w mojej miejscowości). Radzę reszcie zrobić to samo.

  • 0

    42. ~jojo  2007-02-01 10:57:45  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Dzięki za info "Pawrzes", mam nadzieję, że tym razem nie dadzą plamy... Zobaczymy. :-/

Dodaj swoją opinię