Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Realna dywidenda z PTC

Realna dywidenda z PTC

WitekT 23 Czerwca 2005 12:43

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa może wypłacić dywidendę z zysku netto za 2004 rok, ale ostateczną decyzję w tej sprawie podejmą akcjonariusze.

Nie widzę przeszkód w wypłacie dywidendy z zysku za 2004 rok przez PTC, chociaż zdania w tej sprawie wśród członków zarządu są podzielone. Hipotetycznie nawet wypłata całości zeszłorocznego zysku netto w formie dywidendy nie zaszkodziłaby kondycji finansowej PTC - powiedział Tadeusz Kubiak, prezes PTC.
Kubiak nie podał, jaką wysokość dywidendy zaproponuje zarząd PTC akcjonariuszom.

Walne zgromadzenie akcjonariuszy PTC, które zdecyduje o ewentualnej wypłacie dywidendy, zaplanowane jest na 30 czerwca.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-241-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.