Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Razer szykuje kolejną premierę na rynku mobilnym

Razer szykuje kolejną premierę na rynku mobilnym

Isand 14 Maja 2018 20:34

2 1

razer phone

W listopadzie zeszłego roku Razer rozpoczął modę na telefony do gier. Teraz producent zapowiedział dużą konferencję w Chinach. Czego możemy się spodziewać?

Po Razer Phone'ie przyszła kolej na inne gamingowe modele - "czarnego rekina" Xiaomi i "czerwoną magię" Nubii. Teraz nad swoją propozycją pracuje tajwański Asus. A Razer? Już 22 maja w Pekinie zaprezentuje...no właśnie, co? Raczej jest za wcześnie na Razer Phone 2, będzie to zatem lokalna wersja przeznaczona dla Chin i innych krajów Azji.
Jedno jest pewne - następny pionierskiego Razer Phone'a na pewno się doczekamy.

Zobacz: Asus też pracuje nad telefonem do gier
Zobacz: Play ubezpieczy gaming

Źródło tekstu: ITHome via gsmarena, wł     

Dodaj do:

Tagi: razer

w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-108-238.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze