Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Raz w miesiącu Orange Weekends

Raz w miesiącu Orange Weekends

LuiN 26 Stycznia 2011 11:35

0 0
W wybrany weekend każdego miesiąca Orange oferować będzie swoim klientom wybraną usługę za darmo. W najbliższy weekend będzie to pakiet Orange World.

W ramach akcji na klientów sieci Orange czeka 12 weekendów z darmowymi usługami. Od piątku 28. stycznia od godz. 20.00 do niedzieli 30. stycznia do godz. 23.59, wypróbować można pakiet Orange World.

Dzięki pakietowi można m.in. bez ograniczeń przeglądać stronę m.orange.pl, korzystać z mobilnego Facebooka, oglądać zdjęcia bliskich na Fotka.pl i sprawdzić pocztę na wp.pl.






Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • -1

    15. ~Animagus  2011-01-26 12:59:13  host: wap.plusgsm.pl

    Trudno komukolwiek dogodzić... Jeśli nikt nic nie daje to jest sknera i zacofany, a jak już ktoś coś chce dać to jęczą, że za mało. Poza tym jeśli się nie mylę to przynajmniej w tym wypadku Orange nie uszczęśliwia nikogo na siłę, jak np. PLAY Notką SMS, czy TP z wymuszeniem e-faktury. Ciekawe ilu z tu krytykujących będąc na miejscu któregokolwiek opa dałoby lepszą promocję wiedząc, że będzie ją trzeba sfinansować.

  • 1

    16. ~  2011-01-26 13:01:40  host: z24-12.opera-mini.net

    LuiN: masz może jakieś obszerniejsze informacje na ten temat, tj. Ile mega, na ile i na co? Mi to wygląda na chwyt marketingowy np. Darmowy pakiet 1mb na weekend a potem normalne naliczanie i ew. Wykluczanie się promocji z płatnym pakietem orange world i aktywacja przez płatny sms, a dodatkowo oferta nie bedZIE dotyczyć orange one, pop i go. No ale mogę się mylić :-) pozdr, /#>X

  • 1

    17. ~goszcz  2011-01-26 13:20:02  host: dpw84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange World mam w komórce za darmo no i przydaje się np. jak kolejka, ale w gruncie rzeczy nie sądzę, żeby to przyniosło jakieś wymierne rezultaty jak w przypadku śród z Orange.

  • -1

    18. ~  2011-01-26 13:20:22  host: z24-09.opera-mini.net

    @16. Nie ma żadnych limitów ani aktywacji płatnym SMS em. Poprostu w najbliższy weekend od piątku od 20 do niedzieli do 23. 59 korzystanie z wymienionych portali przez WAP jest darmowe. Co miesiąc promowane będą inne. Nie doszukuj się jakichś ukrytych opłat czy coś podobnego. Pewnie operator chce upowszechnić korzystanie z WAP po wprowadzeniu nowych pakietów danych żeby klienci korzystali nie tylko z opery do stron internetowych ale i stron WAP operatora.

  • 1

    19.  2011-01-26 13:21:31

    Orange World daje dostęp tylko do wybranych serwisów internetowych, a nie do całych zasobów sieci. Zupełnie inaczej jest w blueconnect Max w Tak Taku. Jest on tańszy od Orange World i do tego daje nielimitowany dostęp do całej sieci przez 30 dni. Poza tym nie wróżę OW zawrotnej kariery odkąd Orange wprowadziło pakiety internetowe w swoich pre-paidach.

  • -1

    20. ~pomaranczowy  2011-01-26 13:44:07  host: 212.160.172.70

    ie wiem dlaczego niektórzy się tak skupili na tym Orange world. A to, że era ma tego swojego blueconnct'a max i jest lepszy. Tu nie chodzi o to. Chodzi o to, że każdy klient Orange będzie mógł korzystać z wybranych usług za darmo i to jest fajna sprawa.

  • 1

    21. ~  2011-01-26 13:52:22  host: z04-16.opera-mini.net

    Problem będzie w tym, że ludziom będzie kasa z konta uciekać :) już w Plusie było tak, że portal jest darmowy, ale reklamy które się ukazały były płatne. Tu też pewnie mnóstwo problemów będzie... A to część nie przez wap to otworzy, reszta nie doczyta że piątek w Orange jest od 20 itp... Zobaczymy co dadzą za miesiąc. Ciekawszą sprawą byłoby, gdyby w trakcie takiego weekendu można było zakupić usługę po promocyjnej cenie. Ale na to nie wpadli :) /Atlan

  • 1

    22. ~  2011-01-26 13:57:24  host: dci54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To samo chciałem napisać. Zareklamują się na śmierć, bo ludziom pewnie będzie kasa z konta ubywała.

  • 1

    23. ~dpw  2011-01-26 14:32:15  host: dpw84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Akurat OW nie jest jakiś wystrzałowy, umówmy się. Ludzie wejdą, zobaczą, ale niewielu z nich podejmie decyzje o zakupie usługi. Musi Orange dawać w tej promocji takie usługi, które dla klientów będą się wydawać fajne i przydatne.

  • -1

    24. ~Marco  2011-01-26 17:31:29  host: 193.253.141.83

    Czytajcie ze zrozumieniem: promocje uslugi! Usluga orange world to dostep do portali w tym dosyc popularnych (facebook, fotka, wiklipedia, poczta wp, poczta orange) a nie tylko do ichniejszego portalu. Zgodnoe z regulminem uslugi w tym Sa tez serwisy lokalizacyjne. Komentarze o naliczaniu I reklamacjach Sa zenujaco smieszne. Dac usluge - placz ze za drogo, Dac za darmo- krytyka i czarnowidztwo. Najlepiej by bylo LTE, tel za zlotowke I uslugi za free. Jakie to smutne....

  • 0

    25. ~  2011-01-26 20:12:11  host: p09-13.opera-mini.net

    Kiedyś w ramach jakichś promocji dawali mi 2razy ten orange world ale wyłącząłem, mało użyteczne, nie ma to jak zwykła opera mini i wchodzę gdzie chcę, ale na pewno nie na fb

  • 0

    26.  2011-01-26 20:58:08

    24 - a jest gdzieś regulamin tej usługi? Rzeczywiście, sama mobilna wersja Orange Word jest raczej skromna, lepszy już jest portal Plusa, do tego darmowy cały czas. Te pozostałe portale w przeglądarkach telefonów nie przeglądają się najwygodniej - a czy będzie je można przeglądać przez Operę?

  • 0

    27. ~mirekb  2011-01-26 21:22:56  host: v08-15.opera-mini.net

    orange potrafi dac cos za darmo (by zabrac jeszcze wiecej) bo kto sobie zawraca głowę regulaminem ;-)wybrane portale tylko?to silne ograniczenie.finansowe-kto nie ma pakietu na net zabuli za50kB jedyne 25groszy (5zł za1MB).ciekawe ilu sie złapie?oni w centku juz mają swoich analityków to zapewne usłyszymy o ogromnym sukcesie i miliardowych liczbach odsłon,tylko nich wysyłaja smsy o takiej promocji ;-)

  • 0

    28. ~  2011-01-26 21:40:37  host: p09-13.opera-mini.net

    Niezależnie co piszą osoby z orange ja mam swoj punkt widzenia. Pomijając teorie spiskowe z fb według mnie chodzi o to by mówiąc na skróty uzależniać ludzi z korzystania z internetu w komórce, czy jak kto woli promować taki sposób użytkowania telefonu. Przecież niewielka grupa osób potrzebuje poczty czy oglądania fotek. Ludziom się wydaje że mały wyświetlacz, małe wszystko ale opera mini potrafi wiele. T9 ze sugestiami i nie diabeł straszny. Pakiety w orange są już dostępne w standardowych cenach jak w erze i plusie więc trzeba dać najpierw coś za darmo na próbę.

  • 0

    29. ~Mat  2011-01-27 00:42:25  host: 85-169-100-59.rev.numericable.fr

    akurat na swiecie coraz wiecej ludzi uzywa w komorce o poczty, IM'ow, nie mowiac o FB, twitterze czy takich serwisach jak Deezer. Mam jednak wrazenie ze w PL to trzeba ludziom najpierw pokazac co to jest ten net w komorce i jak to dziala. No i poczekac az sie zmieni stuktura sluchawek bo jednak wiekszosc by chciala iPhone'a albo podobnego ale wybiera taniutkie sluchaweczki z tyci tyci ekranikiem, bo za zlotowke.. Cena androida spada i duzych dotykowcow przybywa. Allelujah! Przypomne tylko ze co tydzien bedzie inna usluga do przetestowania. Jak na razie to nie widze by inni operatorzy tak rozdawali uslugi na probe czy bilety do kina... Zreszta my na forum i tak nie jestesmy reprezentatywni. I tak czesc Kowalskich sprawdzi bo za darmo a czesc Nowakow powie ze nie wie "co to to jest" i nie sprawdzi..

  • 0

    30.  2011-01-27 01:46:05

    Trzeba będzie to jakoś aktywować? Coś czuję, że będą problemy i nagłe wysokie rachunki, ale jeśli pojawi się jakiś regulamin to chętnie spróbuje, bo ostatnie promocje Orange do najlepszych nie należą, zwłaszcza, gdy porównuje je do tych w Heyah, które mam bez żadnych ograniczeń, a nie tak jak tutaj- 7 dni np. Dobrze,że dali mi chociaż porządny prezent za przedłużenie umowy.

  • 0

    31. ~karol  2011-01-27 14:31:41  host: 87-205-164-163.adsl.inetia.pl

    a czy te Orange Weekends dotyczy również klientów biznesowych? Którzy choćby jak ja,przedłużyli sobie niedawno umowę (w ofercie z Nokią N8), i chcą wypróbować sobie przykładowo nawigacje, czy nokia mail.

  • 0

    32. ~herki  2011-01-28 20:00:19  host: 89-77-128-58.dynamic.chello.pl

    i nie dziala ten weekendowy darmowy internet. jak chce sie polaczyc to przychodzi mi sms brak srodkow na koncie a mial byc free

  • 0

    33. ~  2011-01-28 21:11:10  host: ip-89-174-122-169.multimo.pl

    15. ... albo jak Orange z automatycznym przedłużaniem umowy - zapomniałeś dopisać.

  • 0

    34. ~  2011-02-02 21:35:27  host: 89-76-238-176.dynamic.chello.pl

    Darmowy internet w Orange ,dziecko uslyszalo i co stowa na boku .Chyba ktos mnie oszukal. Andrzej

Dodaj swoją opinię