Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Rarka w MixPlusie" oraz nowy pakiet

"Rarka w MixPlusie" oraz nowy pakiet

sirmark 5 Września 2009 02:05

0 0
Od 4. września Plus wprowadził nowe odsłony promocji w ofercie Mix Plus. Wprowadzony został także nowy pakiet "Tanio do wszystkich".

W promocjach Mix Plusa obniżono ceny dwóch telefonów: Nokia 5130 XpressMusic oraz Samsung S5230.

Wprowadzony został także nowy pakiet minut w MixPlus "Tanio do Wszystkich". Użytkownik może zakupić do 2 pakietów po 21 minut na miesiąc. Minuty może wykorzystać do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych (z wyłączeniem Play). Koszt jednego pakietu wynosi 6zł (co daje cenę minuty w pakiecie wynoszącą 0,29 zł). Pakiet zastąpi dotychczasowy pakiet: Tanie rozmowy do wszystkich.

Aby aktywować pakiet użytkownik musi wpisać w telefonie krótki kod: *121*11*37# i wcisnąć przycisk zadzwoń.

Zobacz: regulamin promocji "Rarka w MixPlusie" (30).
Zobacz: regulamin promocji "Rarka w MixPlusie" (50).
Zobacz: regulamin promocji "Rarka w MixPlusie" (80).
Zobacz: regulamin promocji "Rarka w MusicPack" (40).
Zobacz: regulamin promocji "Rarka w MusicPack" (60).
Zobacz: regulamin promocji "Rarka w MusicPack" (100).
Zobacz: regulamin pakietu "Tanio do wszystkich".

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 37
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~kalifar  2009-09-05 15:20:51  host: abuu200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzięki za info! Widzę, że szybciej jest zmienić operatora bo w jeden dzień niż ofertę u tego samego operatora:) No cóż jak wytrzymałem tyle w mixsie to i wytrzymam jeszcze tydzień!:) Pozdro!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~  2009-09-05 15:25:44  host: v01-08.opera-mini.net

    @17 ja tez na 1simie zmienilem w lipcu,fakt ze 8dni czekania ale data wychodzacych i kasa zostaje..ebok pl jest lepszy niz orange online,ale do funkcji billingu jak w p4 to plusowi daleko.mimo to w plusie jest mi dobrze,od lat z reszta-jedyna siec gdzie oferta data jest tak samo dobra for all:abo,mix,prepaid,mvno.mirekb

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~mirekb  2009-09-06 11:15:40  host: bdi162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w regulaminie pakietu "TDW" jest blad..minuty są do wykorzystania równiz na videorozmowy-wasnie sprawdzalem.polkomtel-popraw regulamin

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~  2009-09-06 11:25:15  host: v02-06.opera-mini.net

    co za dziadostwo. ja sobie w mixplus3 wpisalem podany tu kod aktywujacy te 21 min do wszystkich za 6zl a zjadło mi 14zl! i mam za te 14zl TYLKO 30zl! malo tego aktywujac ten pakiet nie moge sobie juz aktywowac pakietu TWiW (100min do plus i na stacjonarne za 5zl) co za dziadostwo. to jak tak wykluczają sie te głowniane pakiety to jednak jestem za tym by stawka w standardzie spadła jak w play fresh do 29gr/min do wszystkich (lub jak w mbank mobile 19gr/min do wszystkich) no a pakiety to ok niech beda 5gr/min do plus i stacjonarne, wybrany numer czy pakiety internetowe. jestem tez za tym by internet bez pakietów spadł do 1-2gr za 100kB liczone łącznie. bo takie główno jak ten plus obecnie sobą reprezentuje to porażka. jedynie co troche ich ratuje przed kompletną kompromitacją to darmowy na wapie portal plus.pl, youtube, czy za free oglądanie tv biznes a za nie dlugo podobno takze siatkówkę polską w telefonie na plus.pl po wapie. jednak gdy stawek w standardzie nie obniża przynajmniej do tych 29gr/min brutto to bedzie zle (a wiadomo ze zarobią i tak na tym bo stawka MTR to juz tylko 16,77gr/min netto) a ta rarka to juz kompletną porażka. wysoka i tak w sumie jak na obecne czasy stawka (29gr/min do roznych sieci poza play) i ZADNYCH usług obniżających koszty (typu wybrane numery z nielimitowanymi minutami i smsami) i 5gr/min do plus i stacjonarne. plus faktycznie z oferty na oferte ma coraz to gorsze oferty

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~  2009-09-06 11:34:17  host: v02-06.opera-mini.net

    mała poprawka: za 14zl 30min. czyli minuta wychodzi 46-48gr! i aktywacja tego pakietu nie pozwala na aktywacje pakietu 5gr/min do plus i na stacjonarne! mam chociaz nadzieje ze ten pakiet obejmuje tez play bo tu dobrze wiem ze jak MTR do P4 jest na poziomie 40,42gr/min netto (max tyle P4 moze pobierać od innych operatorów a przy indywidualnych umowach moga miec taniej i założe sie ze polkomtel ma do P4 duzo taniej niz te max MTR na poziomie 40,42gr/min netto)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~  2009-09-06 13:37:23  host: v01-08.opera-mini.net

    Regulamin TDW* mowi jasno ze dla mix4,a ze w mix3 kod dziala ale pakiet inny to Twoj problem-godziny obowiazywania pakietu sobie sprawdz-warto ;)(ale do play scina ci z pakietu)mirekb

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~  2009-09-06 15:06:39  host: nat-212-244-115-37.rtk.net.pl

    do 23: faktycznie w mixplus III jest jakiś główniany pakiet: "Taniej do Wszystkich" (a nie "tanio do wszystkich" - to wg mnie nie to samo, poza tym tutaj wpisałem kod *121*11*37# i liczyłem na pakiet po 29gr/min do wszystkich o każdej porze. Natomiast jak wpisałem ten kod to dostałem jakiś główniany pakiet za 14zł (po 47gr/min i to w dzien powszedni w godzinach od 21 do 8 rano i od piątku i weekend i swięta od 18-8 rano!!! nic w tym by dziwnego nie było gryby nie fakt że w mixplus III by aktywować taki główniany pakiet trzeba wpisać zupełnie inny kod!!! (*121*11*13#). Czy w związku z tym mogę żądać od polkomtela zwrotu kasy bo za aktywację pakietu który chciałem dostałem pakiet którego nie chce a pakiet który dostałem jest aktywowany to na stronie www.plus.pl zupełnie inaczej wygląda więc nie mieli prawa mi takiego czegoś dać - jak chciałem coś innego i nawet kod się nie zgadza?? Jest szansa że te cholery z polkomtela wrócą mi te 14zł??? No bo wg mnie 47gr/min to już jest drogo - a jakieś kretyńskie godziny w których to działa to już kompletna paranoja?? Czy myślicie że wrócą mi kasę?? W sumie kod: *121*11*37# a *121*11*13# to dwa zupełnie inne kody...??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~  2009-09-06 16:47:53  host: v02-03.opera-mini.net

    Brak podstawy prawnej dla uzasadnienia reklamacji.klient ma znac regulaminy promocji ;).mirekb

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~  2009-09-06 17:15:58  host: nat-212-244-115-37.rtk.net.pl

    do 25: jak brak podstawy prawnej?? Inny kod jest na ten pakiet a inny na ten pakiet wiec jakim cudem pisząc dany kod dostałem inny pakiet?? Jakby to normalnie działało bym miał komunikat "zły kod" lub "opcja niedostępna" a nie że dali mi inny pakiet niż chciałem który dostępny jest pod innym kodem który wpisałem....?? Nadal wg Ciebie nie ma na to podstawy prawnej??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~  2009-09-06 18:05:10  host: v01-16.opera-mini.net

    Pisz reklamacje! Napiszą Ci pewnie, że nie masz racji więc spadaj, ale mając na uwadze indywidualne podejście do Pana sprawy dajemy Ci x zł na konto :) Wg mnie warto spróbować, nic nie tracisz, a może się uda.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~  2009-09-06 22:01:49  host: v02-03.opera-mini.net

    Napisz jak wiesz ze wygrasz.zwroc uwage na pelne 'nazewnictwo' obu regulaminow.mirek

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~  2009-09-07 00:34:54  host: v03-15.opera-mini.net

    E tam, mam play Fresh i Heyah, najtaniej wychodzi ! A telefony w mix są raptem 150zł tańsze niż te luzem. Robert z Lublina

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~  2009-09-07 07:36:23  host: v01-12.opera-mini.net

    do 29 (Robert z Lublina): tak. zgadza sie. teraz zarówno mixy jak i abonamenty nie oplaca brać sobie z telefonem ale jeszcze w pazdzierniku 2008 jak sie brało telefon za 1zl (24 doladowania po 40zl) to telefon byl tańszy o okolo 400zl niz telefon w markecie branzowym na promocji. a obecnie to na karte bodajze mbank mobile najtaniej wychodzi ze stawka 19gr/min do kazdej polskiej sieci (w tym do play) i 50MB netu co 30 dni za free

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~mirekb  2009-09-07 09:07:54  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @30 wystarczy popatrzec na cenniki z przed roku i obecnie..makabra:se k800i na 24 po30 byl za 249pln obecnie jest za jedyne 549..cena wyliczona jako wyjsciowa przez plusa jedyne 649pln..to samo z samsungami o nokiach nie wspomne.zmienil sie regulamin to i kary umowne i ceny fonów musiały skoczyc-to wszystko policzone.mixy są dzis lepsze niz niejedno abo (mix w plusie,orange i play a bo erze to nieporozumienie)..teraz totalnie nie oplaci sie podpisywac cyro co najwyzej przedluzac lub isc do prepaid

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~  2009-09-07 09:47:36  host: v01-05.opera-mini.net

    do 31: trzeba jednak zauważyć ze ten mixplus jest coraz gorszy. najpierw byl 3 bylo ok procz jednego: droga stawka do innych sieci bo az 72gr/min. potem byla 4. niby stawka spadła do 58gr/min ale przekombinowali z pakietami znowu. teraz dali jakas rarke i jeszcze bardziej przekombinowali z pakietami. bo zamiast dac stawke w standardzie 29gr/min to dali w pakiecie. a ten pakiet blokuje aktywacje pakietu 5gr/ min do plus i stacjonarne czy wybrany numer np. innymi slowy ten mixplus razem z całym plusem idzie na dno. teraz czytam ze narazie vodafone nie jest zainteresowany kupnem plusa. czyli jak rozumiem musza obniżyć wartość tej spółki by vodafone mogl przejąć plusa? moim zdaniem powinni sie tym zająć CBŚ, CBA i prokuratura generalna. bo jest to przekręt (podobnie jak idea orange, TP - FT) jest to przekręt i machlojki na sporą skalę. a POLSKĄ na tym sporo traci (w sumie gdyby udowodniono ze ktokolwiek z rządu macza w tym palce (łącznie z prezydentem i premierem). zamknął bym wszystkich i zrobil zakaz tych ludzi do sprawowania władzy w polsce przez najbliższych minimum 10 lat. podstawową zasada powinna byc 'po pierwsze nie szkodz'

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33.  2009-09-07 16:07:28

    Ja mam 2 numery :) Jeden Play Fresh a drugi mixPlus III. Korzystam z pakietu danych za 10 zł = 100 MB, darmowego numeru za 10 zł, pakietu 100 minut do Plusa i stacjonarnych za 5zł, pakietu 100 minut do Play i stacjonarnych za 5 zł, ze stawki 29 gr do wszystkich sieci, darmowych SMS-ów do wszystkich sieci. Łączna kwota miesięczna abonamentu 60zł :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34.  2009-09-07 16:22:00

    Aktualnie nie ma dla mnie lepszej oferty. Zobowiązanie mixPlusa III mam na kwotę 30 zł. Darmowy numer kosztuje mnie 10 zł, pakiet do Plusa/stacjonarnych 5 zł, pakiet 100 MB transmisji danych 10zł. Zostaje 5 zł z doładowania, które często zużywam wykupując dodatkowo kolejne 100 minut do Plusa i stacjonarnych. Numer w Play Fresh służy mi do dzwonienia do wszystkich operatorów w kraju. Dodatkowo wykupuję pakiet 100 minut do Play i stacjonarne. SMS-y piszę wyłącznie z numeru Play-a (promocja Darmowe SMS-y przy doładowaniu). Łącznie najniższy abonament w tej taryfie to 60 zł. W moim przypadku odrobinkę przekraczam tą kwotę ;-) Oczywiście pełna elastyczność w płaceniu rachunków. Połączenia wychodzące w mixPlusie są gdzieś do maja 2010, natomiast we Fresh-u nie trzeba chyba pisać ;-) Żaden abonament w cenie 60 zł nie da mi takich rozwiązań :) Pozdrawiam :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~  2009-09-08 16:27:26  host: v01-04.opera-mini.net

    @33 mamy podobny profil..play minimin(cennikowo za10pln mam20min mialem od marca 50min za9pln)i czekam moze dadza pakiet 30min za9pln.z play na play dzwonie.na simplusie 29 i net-po przejsciu z mix wychodzace do stycznia i kasy blisko200pln.jak raz.mirekb