Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Raport o sensowności podziału TP do 6. listopada

Raport o sensowności podziału TP do 6. listopada

WitekT 3 Listopada 2008 10:58

0 0

Ostateczna wersja raportu w sprawie podziału Telekomunikacji Polskiej zostanie przesłana do UKE do 6. listopada - zapewniają Piotr Woźny i Wacław Knopkiewicz, wspólnicy z Kancelarii Prawnej Grynhoff Woźny, Maliński, cytowani przez Parkiet.

Kancelaria wspólnie z KMPG i Instytutem Łączności tworzy konsorcjum przygotowujące analizę, na podstawie której Prezes UKE Anna Streżyńska podejmie decyzję o podziale TP. Prawnicy podkreślają, że aby separacja funkcjonalna największego polskiego operatora telekomunikacyjnego miała sens, trzeba ją najpierw dobrze przygotować.




Ich zdaniem, bez działań UKE nie byłoby konkurencji, a bez konkurencji TP nie inwestowałaby w infrastrukturę telekomunikacyjną.

Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2008-11-03 11:51:24

    @J bardzo dobre :)

  • 0

    5. ~wrrr  2008-11-03 11:57:37  host: 212.160.172.70

    WitekT - wezcie cos zrobcie z tymi reklamami, ktorych sie nie da zamyjac - niby maja krzyzyk, ale sie na niego nie da kliknac... jak jeszcze raz sie taka mi pokaze to tracisz czytelnika (fkn w koncu jeszcze jest) - kto sie przylacza do akcji ?

  • 0

    6.  2008-11-03 11:59:11

    wrrr: robimy co możemy, czyli wyłączmy. Ale możemy to zrobić dopiero po fakcie, czyli ukazaniu się pierwszych reklam. Wszystko obsługuje Ad.net.

  • 0

    7.  2008-11-03 12:00:53

    Awaria Ery w Gliwicach. Nigdzie nie da sie dodzwonic od rana. Sprawdzone na 4 roznych nr, telefonow.

  • 0

    8. ~empireus  2008-11-03 12:49:08  host: dyl114.internetdsl.tpnet.pl

    wrrr*** polecam instalacje Opery ew. FF i wowczas czesciowo zablokujesz pazernosc Telepolisu ;) ew. wyedytuj sobie plik hosts i tez pozbedziesz sie upierdliwych spamiarek jak gemius, ad.net itp ;)

  • 0

    9. ~empireus  2008-11-03 12:50:25  host: dyl114.internetdsl.tpnet.pl

    A ja chce podzialu UKE!!! Żądam tez, zeby Sosnowiec mial dostep do morza!!!

  • 0

    10.  2008-11-03 12:52:26

    empireus: twierdzisz, że jesteśmy pazerni? ciekawe...

  • 0

    11. ~empireus  2008-11-03 13:03:50  host: dyl114.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT przecie zartowalem... aczkolwiek inne podobne strony nie sa tak przeladowane banerkami i innymi duperelkami ;) Nawet Onet ma tylko jeden baner :D Jak juz kiedys Ci napisalem - nie moja strona, wiec nic mi do tego :) Ja uzywam Opery... ;)

  • 0

    12.  2008-11-03 13:14:39

    emipreus: walczymy z Ad.netem w tej kestii, ale to czasem przypomina walkę z wiatrakami... Z drugiej strony nie mamy wyjścia - albo zero reklam i zero przychodów (=zamknięcie serwisu), albo natłok i walka z agencją reklamową...

  • 0

    13.  2008-11-03 13:48:32

    Obawiam się, że z tego podziału nic nie wyjdzie. Na samym gadaniu się skończy. TP obieca poprawę, podziękuje a dalej będzie robić swoje.

  • 0

    14. ~  2008-11-03 16:06:00  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    tp za kazdym razem obiecuje poprawe i za kazdym razem blefuje

  • 0

    15. ~  2008-11-03 17:09:25  host: dnt154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku naprawdę twierdzisz, że te wszystkie reklamy, których nie widzę na tej stronie pochodzą od Ad.net?

  • 0

    16. ~  2008-11-03 17:11:08  host: dnt154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jak już jesteśmy przy "niezamykalnych" reklamach - czy dobrze pamiętam, że regulaminy agencji reklamowych zakazują czegoś takiego? Może powinny płacić jakieś kary za dopuszczenie takiego ścierwa do emisji?

  • 0

    17.  2008-11-03 17:38:47

    15, 16: wszystkie popupy są z Adnetu - google ma małoinwazyjne reklamy... Co do regulaminów, to nie pamiętam - my z tym walczymy, czyli się pojawiają. Wyłączamy je mimo, że dostajemy za nie pieniądze. Agencji przychodzi to już z trudem...

  • 0

    18. ~  2008-11-03 18:25:23  host: dnt154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zapytaj ich jak to jest - może warto im uświadomić problem? A Ad.net i google to nie wszystko - widzę jeszcze jakie xclamiwords - co to?

  • 0

    19.  2008-11-03 18:28:26

    18: ale problem jest znany i występujący nie tylko u nas... Jest jeszcze tradedoubler - też nieinwazyjny, premium linki...

  • 0

    20. ~  2008-11-03 18:43:20  host: dnt154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co słychać "w temacie" multistrada?

  • 0

    21.  2008-11-03 19:01:54

    20: zależy o co pytasz i w jakim aspekcie oczekujesz odpowiedzi. ;-)

  • 0

    22. ~ukenamuniu  2008-11-03 23:08:43  host: 86-59-n1.aster.pl

    Nie wystarczy utworzenie/zrobienie KUPY (KUPA - Komisja Uzasadniająca Podział AntyNOMii) i PR dla opinii publicznej, jeszcze należy przekonać Komisję Europejską

  • 0

    23. ~  2008-11-04 20:24:52  host: pirat.sze.warszawa.supermedia.pl

    tytul w zasadzie jest esencja calej tej chorej sytuacji. Ktos wymyslil podzial, a teraz placi kancelarii obslugujacej konkurencje za zbadanie sensu swojego pomyslu ;) Logika z polotem...pelną gebą ;)

Dodaj swoją opinię