Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Rajskie warunki" w biznesowym Plusie

"Rajskie warunki" w biznesowym Plusie

sirmark 22 Stycznia 2010 19:42

0 0

Od 22. stycznia Plus wprowadził nową promocję dla klientów biznesowych - "Rajskie Warunki".

Równocześnie zakończono promocję "Rozmowy Ściśle Tanie". W ramach nowej promocji, bazującej na taryfach "TanioRozmowna", operator oferuje dodatkowe pakiety minut do wszystkich łącznie z Play, a po ich wykorzystaniu tańsze stawki na połączenia do wszystkich sieci, ale tym razem już bez Play.

W ofercie pojawiły się także dwa telefony: HTC HD2 oraz Nokia N97. Od 5 lutego ma się pojawić też trzecia nowość oznaczona jako Samsung S5230 z GPS.




Kilka innych modeli ma obniżoną cenę, m.in.: Nokia 6303 classic, Nokia E52, Nokia E75, Samsung S7220, SonyEricsson C902.

Zobacz: regulamin promocji "Rajskie Warunki"
Zobacz: regulamin promocji "Elastyczna Karta".
Zobacz: regulamin promocji "Rozmowna do wszystkich"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23.  2010-01-23 11:47:08

    22@ To Avila :-)

  • 0

    24. ~as  2010-01-23 12:11:27  host: 77-254-28-35.adsl.inetia.pl

    #21 też tak mi się zdawało do czasu aż US poprosił o bilingi w celu ustalenia rozmów służbowych i prywatnych. Po odmowie wszystkie koszty poszły w plecy pit vat + karne odsetki. Pomijam już sensowność prepaida jeżeli teraz mam po prostu sieć firmową a połowę delikwentów poblokowałem żeby nie wykonywali połączeń poza nią a w ramach sieci nic nie płacą tylko 5 zł za usługę na m-c. Rachunki w sumie o dziwo spadły o 40% a telefonach za 1 zł nie wspomnę - wcześniej kupowałem im cheble po 150 zł w media. Tak więc jak ktoś prowadzi budkę z kebabem to może prepaid mu wystarczy ale do normalnego biznesu to czysta utopia.

  • 0

    25. ~xyz  2010-01-23 12:12:20  host: dcl198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18. ~as Posiadam kolego abo w biznes (36,6PLN PLus + 5 free numerów) + dodatkowo PF i wiem o czym piszę. Niski poziom prezentujesz jak na "byznezmena".

  • 0

    26. ~as  2010-01-23 12:19:34  host: 77-254-28-35.adsl.inetia.pl

    panie xyz pogadaj sobie lepiej o poziomie skarbówki a te twoje 5 numerów za "free" wygląda nędznie przy 19-tu u mnie w sieci firmowej. Tak więc każdy wybiera ofertę na swój biznes. Każdy ma inne potrzeby - twoje sobie malutkie.

  • 0

    27. ~  2010-01-23 13:07:07  host: w3cache-1.tzmo.com.pl

    @23 to wiem ale z GPS!!!???

  • 0

    28. ~xyz  2010-01-23 13:10:09  host: dct95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    26. ~as Po raz kolejny wystawiłeś sobie kiepskie świadectwo. Znam ludzi, którzy mają trochę więcej numerów w swoich firmach i są jednak normalni. Wypuść trochę wody sodowej z główki.

  • 0

    29.  2010-01-23 14:12:03

    Przypadkiem w tych tabelkach "Rajskie Warunki" dobrze policzyli "Stawki za minutę" ? Jeżeli te promocję mają być podstawą rozbudowanej oferty dla biznesu to są śmieszne.

  • 0

    30.  2010-01-23 14:17:53

    @29 chyba dobrze policzone ;) Zakręciłem się trochę w tym opisie.

  • 0

    31.  2010-01-23 14:18:36

    @28 szkoda, ze schodzisz na tematy personalne, podczas gdy to co pisze as jest jaknajbardziej prawda. samo wrzucenie w koszty FV z doladowaniami nie zwalnia nikogo z obowiazku przedstawienia w razie kontroli do wgladu billingow z polaczeniami, a koszt takiej imprezy np. w prepaidzie orange to skromne 25zl brutto, w plusie na 4 miesiace do tylu kosztuje 30,50zl... a PF, TT nawet nie maja takiej uslugi jak papierowy billing na zyczenie. skad US ma wiedziec czy przypadkiem nie odliczasz sobie VATu z doladowan i odsprzedajesz je dalej, albo wykorzystujesz na prywatne rozmowy? gra nie warta swieczki w czasach, gdy najtanszy abonament firmowy z 70 minutami i 1000 minut w sieci i na stacjonarne mozna miec za 12,50zl netto...

  • 0

    32. ~xyz  2010-01-23 14:41:00  host: ddl19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    31. thonka Przeczytaj moje posty 10-12, a potem post nr 18 as. I prześledź następne. Co do US się zgadzam, że abo lepsze.

  • 0

    33. ~  2010-01-23 15:07:44  host: chello087207247180.chello.pl

    Widzę, że udzielają się tutaj czołowi polscy biznesmeni. Faktycznie niektórym sodówka uderza do głowy. Wiadomo, że dla kilkudziesięciu aktywacji lepiej wychodzi abo i nie ma dyskusji ale żeby zaraz podkreślać swoja wyższość, tylko dlatego ze ma się biznes nieco większy niż budka na targowisku to przesada. Co do faktur za doładowania, to powiem z własnego doświadczenia, że przechodzi to bez problemu nawet podczas kontroli prze US, co nie oznacza, że w każdym przypadku tak być musi np. jeżeli jest tych faktur podejrzanie duża ilość. Podobnie jest z autami na firmę a używanymi do celów prywatnych.

  • 0

    34. ~tit  2010-01-23 16:28:36  host: 77-254-154-85.adsl.inetia.pl

    a ja uważam że play ma najlepszą ofertę. byłem teraz w Hiszpanii i korzystałem często z internetu m in:, do sprawdzenia maila, przeglądania wiadomości ogólnych i do tłumaczeń poprzez minioperę co przy koszcie 5 groszy za 10 kb i przy takiej taryfikacji kosztowało bardzo mało. sprawdzenie nagłówków poczty koszt 15 groszy, przetłumaczenie kilku wyrazów 10 groszy. wracałem przez Szwajcarię koszty rozmów przychodzących i wychodzących takie jak w "Unii" czyli 75 groszy. W erze w taktaku to 6złotych w obie strony. Na Chorwacji przychodzące po 1 złotych. Jestem bardzo zadowolony. Ktoś powie ale internet w Polsce kuleje, tak to prawda ale można kupić inną kartę i mieć zasięg w całej Polsce. Pozdrawiam wszystkich użytkowników zadowolonych ze swojego operatora.

  • 0

    35. ~tit  2010-01-23 16:32:46  host: 77-254-154-85.adsl.inetia.pl

    miało być w play

  • 1

    36. ~  2010-01-23 17:13:35  host: 90-156-33-206.as.kn.pl

    mam abonament w PLAYu na rok.. (bez tel). moje warunki: 36,60zł z VAT.. w tym.. 2000 min do PLAY i na Stacjonarne + (nie mylcie z wymienialnymi) 170min do wszystkich + 200sms'ów do wszystkich.. Kto jest w stanie zaproponować mi lepsze warunki?

  • 0

    37.  2010-01-23 18:36:15

    Dalej brną w te szajsowate taryfy "Taniorozmowne" ? Całe szczęście że jest jeszcze Elastyczna, jak Plus wycofa elastyczne i nie będzie dawał nowych telefonów w Elastycznej to szybko zlikwiduję u nich moje numery biznesowe...

  • 0