Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rabaty w sklepach Euro dla klientów T-Mobile

Rabaty w sklepach Euro dla klientów T-Mobile

LuiN 22 Sierpnia 2011 17:12

0 0

Zawierając nową umowę lub przedłużając obecną poprzez stronę internetową T-Mobile.pl uzyskać można kupon zniżkowy na sprzęt elektroniczny w sklepach RTV-Euro-AGD.

Posiadacze kuponu będą mogli skorzystać z EURO-zniżki - specjalnej oferty w sklepie internetowym www.euro.com.pl, pozwalającej zakupić produkty ze zniżką sięgającą nawet 68%.

Lista dostępnych rabatów oraz szczegóły promocji dostępne są na stronie internetowej www.T-Mobile.pl/pl/euro. Specjalną ofertę z kuponem będzie można łączyć z innymi promocjami dostępnymi w sklepie internetowym T-Mobile.




Zobacz: regulamin promocji EURO zniżka (plik .pdf; 46 kB).

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 2

    9.  2011-08-22 18:10:01

    Zanim zaczniecie się rozwodzić na tym jaki to świetny ruch spójrzcie na te obniżki np. 130zł przy telewizorze za 4780zł. Ceneo i allegro dają lepsze promocje ;-)

  • 2

    10.  2011-08-22 18:14:16

    Euro to złodzieje. Wciskają niekorzystne ubezpieczenia sprzętu, wypinają się na reklamacje, ceny z kosmosu... Kolejne piękne promo typu rozdawanie japonek w orangutanie.

  • 1

    11.  2011-08-22 18:27:14

    @9 ale to samo euro robi podobne promocje... ostatnio dostalem od nich newsletter (czasem zdarzaja sie okazje) gdzie pisali, ze tylko dla tych zapisanych na liste sa super rabaty np. do 30% na gry i konsole. problem w tym, ze rabat byl na stare gry za cene nominalna 80zl. byl tez super rabat 10 czy 20% na telewizor, ktory okazal sie nieschodzacym modelem bodaj 15 cali za 1200zl. nic dziwnego, ze dali rabat, jak za tyle to w niejednym markecie sa wieksze i lepsze urzadzenia :)

  • 1

    12. ~ala  2011-08-22 18:43:03  host: user-46-112-91-220.play-internet.pl

    to 68% na długopis firmowy? ciekawe jak długo będą zaklinać rzeczywistość zamiast pomajstrować przy cenniku podstawowym...

  • 1

    13.  2011-08-22 18:55:50

    A właśnie, skąd te 68%? Jak wybierałem mix na stronie T-Mobile, było napisane o 50%.

  • -1

    14. ~Orczyk  2011-08-22 19:25:51  host: 77-255-59-125.adsl.inetia.pl

    A ja chętnie skorzystam. Jak tylko przedłuże umowę, bo kończy mi się we wrześniu.

  • 1

    15. ~  2011-08-22 19:28:14  host: afmf59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ważne że jest promocja, a że w promocji drożej niz normalnie. Cóż niejeden się cieszy.

  • 1

    17. ~ala  2011-08-22 19:50:12  host: user-31-175-179-252.play-internet.pl

    16. a o sieci Plus i Orange Pan słyszał? można się logować z kartą play...

  • 1

    19. ~Art  2011-08-22 20:16:46  host: wojciech6.net.autocom.pl

    hehe 50% zniżki :D ale na kartę SD 4 GB :) A Na "konkretne" produkty to już do max 5%... czyli kolejny marketingowy bełkot :) Nie twierdze ze to źle ze jest dodatkowa promocja ale afiszowanie tych 50% rabatów to takie troszkę jednak naciąganie...

  • 0

    20. ~  2011-08-22 20:55:43  host: z46-05.opera-mini.net

    17- można, ale w Przemyślu bo na Mazowszu już nie.

  • 0

    21. ~ala  2011-08-22 21:27:31  host: user-31-175-179-252.play-internet.pl

    20. zawsze masz plusa, albo zafunduj sobie wycieczkę do przemyśla...

  • 0

    22.  2011-08-22 21:29:40

    Przyjrzałem się temu i wysokość zniżki naciągana co najmniej na poziomie 4G Playa ;)

  • 0

    23.  2011-08-22 22:23:36

    Ciekawe, ale jak zwykle dla nowych;/

  • 0

    24. ~Artur  2011-08-23 06:57:57  host: 82.139.159.200

    A w sklepie oleole.pl - nalezacym do Euro ceny bardzo podobne bez zwiazku z T-Mobile :)

  • 0

    25. ~Bonzo  2011-08-23 09:34:58  host: public7290.xdsl.centertel.pl

    Jak dają to rabat to czemu nie :) Patrząc na szybko Transformer po rabacie na poziomie cen sprzedawców z allegro także jest całkiem przyjemnie (elektronikę jednak wolę kupować z pewniejszych źródeł niż np. z serwisów aukcyjnych).

  • 0

    26. ~PeterPan  2011-08-23 10:15:35  host: 77-255-41-20.adsl.inetia.pl

    To z pewnością dobry ruch zarówno T-Mobile jak i Euro a że przy okazji promocja jednej i drugiej marki to co w tym złego. Takie działania zawsze przynoszą jakąś korzyść dla zwykłych ludzi.

  • 0

    27. ~  2011-08-23 11:17:25  host: blt117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ktoś jeszcze wierzy w mikołajowe prezenty rozdawane w lecie przez duże firmy? A propos Euro: chciałem telefon P970 tam kupić, czekam na zniżkę - cena od miesiąca stoi na 1299 (na allegro za 900 zł :D ) a zmienia się... cena, z której niby to zeszli - w górę :D już osiągnęła 1599, 2 tygodnie temu było 1399. Zobaczcie sami.

  • 0

    28.  2011-08-23 11:21:17

    @6 thonka - masz racje chociaz znajac agresywna komunikacje Euro, kazdy powod do komunikacji ze jest "liderem rynku rtv agd" jest dobry.

  • 0

    29. ~Bonzo  2011-08-23 11:59:19  host: public7290.xdsl.centertel.pl

    Art, ale można znaleźć ciekawe produkty w niższych cenach, a sam asortyment z czasem będzie ulegał zapewne rozszerzeniu o kolejne pozycje. Jak dla mnie dobrze, że coś się dzieje :)

  • 0

    30.  2011-09-18 21:05:44

    Bardzo dobry ruch ze strony T-Mobile. Zauważyłam, że ta sieć szeroko dba o swoich abonentów i to w każdym wieku. Tym razem coś dla Pań domu :D

Dodaj swoją opinię