Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rabaty na abonament i dodatkowe minuty w Orange Business Everywhere

Rabaty na abonament i dodatkowe minuty w Orange Business Everywhere

WitekT 28 Listopada 2008 16:18

0 0

28. listopada Orange wprowadza nową ofertę na usługi mobilnego dostępu do Internetu dla firm. W promocji, przez cztery pierwsze miesiące, klienci zapłacą tylko 10% lub 50% standardowej ceny abonamentu a ponadto dostaną bezpłatnie oprogramowanie antywirusowe oraz pakiety minut i SMS-ów w sieci Orange.

Klienci biznesowi zamawiający usługę mobilnego dostępu do Internetu - Business Everywhere - z umową na 24 lub 36 miesięcy, przez pierwsze cztery miesiące korzystania z usługi, dostaną rabat w wysokości 50% przy wyborze opcji Standard oraz 90% w opcjach Premium i Platinum.

Cennik Business Everywhere:
Standard - pierwsze 4 miesiące 29,89 zł, potem 59,78 zł,
Premium - pierwsze 4 miesiące 12,08 zł, potem 120,80 zł,
Premium Platinum - pierwsze 4 miesiące 14,64 zł, potem 146,40 zł.




Klienci korzystający z promocji dostaną także program antywirusowy ArcaVir 2008 System Protection oraz dodatkowe miesięczne pakiety minut i SMS-ów do Orange na cały czas trwania umowy. Będzie to odpowiednio:
60 minut na połączenia oraz 50 SMS-ów w Business Everywhere Standard,
120 minut na połączenia oraz 60 SMS-ów w Business Everywhere Premium,
120 minut na połączenia oraz 70 SMS-ów w Business Everywhere Premium Platinum.

Oferta promocyjna obowiązuje do odwołania, liczba zestawów z programem antywirusowym jest ograniczona. Wszystkie ceny brutto (z VAT).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~  2008-11-28 16:43:47  host: f142-043.opera-mini.net

    Eh denne te proocje mają w oręcz.

  • 0

    2. ~Grzegorz Z.  2008-11-28 16:52:22  host: 106-10.espol.com.pl

    No to się szarpli z tym ArcaVirem :) Dobrze że nie Ashampoo :))))

  • 0

    3.  2008-11-28 17:26:57

    liczba zestawów ograniczona. Nie wiem czy wszyscy chętni dostaną.

  • 0

    4. ~mimi  2008-11-28 18:17:15  host: 193.120.116.180

    smieszny jest ten orangutan, w abo 140pln czyli ok 40e 120 min gratis hehe. Za granica za 40e to masz ok 1000 min do wszystkich plus nielimitowane w sieci. To samo tychy sie kazdej polskiej sieci. Za murzynami i to daleko. Dlatego m.in. lubie tu siedziec :>

  • 0

    5. ~mimi  2008-11-28 18:19:23  host: 193.120.116.180

    malo tego w prepaidzie za doladowanie 20e na mc masz nielimitowane rozmowy i smsy w sieci :D

  • 0

    6. ~kwistas  2008-11-28 19:07:23  host: w3cache.wignet.pl

    Biznes biznesem, a co z indywidualnymi???????? Macie indywidualnych w dupie? To indywidualni tez będą mieli was w dupie i odejdą. :D

  • 0

    7. ~BE  2008-11-28 21:07:33  host: public-gprs60311.centertel.pl

    banda gamoni i tumanów kupa. Tak można znawców tu określić. szczególnie Pan "mimi" To nie są taryfy na voice a na przesył danych i te smsy i minuty są wartością "dodaną"

  • 0

    8. ~jaro  2008-11-28 21:12:46  host: public33938.xdsl.centertel.pl

    jedyne co mi sie podoba w oryncz to 1MB w Orange Freedom za 37,50/mies

  • 0

    9. ~miko  2008-11-28 21:44:32  host: h-87-199-23-74.dolsat.pl

    "8" 37,5 za 1 MB??? w jakiej opcji mowy??? bo chyba 1 MB na 36 m-cy kosztuje 49 zł...

  • 0

    10.  2008-11-28 21:46:25

    jakis czas temu byla promocja za 39 zł na 36 mies...

  • 0

    11. ~  2008-11-28 23:08:28  host: 85.11.106.142

    #6 ale jeste? wulgarny ;/

  • 0

    12. ~kwistas  2008-11-29 20:23:50  host: w3cache.wignet.pl

    11. wiesz mi już nerwy puszczają jak abonentów Orange , Centertel na w dupie. Całkowicie nic. Trzeba będzie masowo z tej sieci odchodzić i będzie ok.

  • 0

    13.  2008-11-29 22:08:02

    Mam nadzieję, że zrobią jak w wypadku Orange Freedom, że można podać numer który ma otrzymywać gratisowe minuty. Bo mieć w modemie 60-120min do Orange to będzie śmiechowo.

Dodaj swoją opinię