Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rabat za umowę w Erze

Rabat za umowę w Erze

WitekT 22 Czerwca 2009 12:23

0 0
Każdy klient, który podpisze nową umowę z Erą bądź przedłuży starą w salonie lub sklepie firmowym, dostanie kupon rabatowy na zakup wybranego akcesorium lub startera TakTak. Promocja trwa do 31. lipca, a kupony będzie można wykorzystać miesiąc dłużej.

Kupon ma formę zdrapki i można z niego skorzystać dopiero po zakończeniu cyklu rozliczeniowego, w którym się go otrzyma pocztą wraz z rachunkiem. Pod farbą ochronną może znaleźć się jedna z czterech wartości: 10%, 15%, 20% lub 25%. Przy jednej transakcji będzie można wykorzystać jednorazowo tylko jeden kupon.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    43.  2009-06-22 15:59:27

    lemur: chce albo/albo.

  • 0

    44. ~  2009-06-22 16:00:01  host: t01-07.opera-mini.net

    @Ziomek13. To ja z 37komentarza- czy teraz jestem dla Ciebie godnym adwersarzem bo dodałem sobie nicka? Witek T. jest dla Ciebie alfą i omegą ale nawet On pisał nieraz, że MTR nie musi mieć bezpośrednio wpływu na cenę ale ma wpływ na konkurencyjność oferty. Chociaż ja jako laik nie do końca się z tym zgadzam. Podawane często jako dowód na potwierdzenie jego tezy Mobilking i Mbank mobile mnie nie przekonują, chociażby ze względu na swój niszowy charakter i finał jednego z nich.

  • 0

    45.  2009-06-22 16:03:49

    44: a co ma do tego niszowość? Nic... Finał jednego z nich nie jest absolutnie zwiazany z jego podstawową działalnością, tylko z przestrzeloną akcją reklamową (finansowo). A co do wpływu MTR-ów na ceny, to sami operatorzy oficjalnie przyznają, że jedno z drugim niewiele ma wspólnego.

  • 0

    46. ~  2009-06-22 16:15:51  host: t01-07.opera-mini.net

    Witek T. Niby dodałem nicka w 44 i się nie wyświetlił. Czyżby z pisząc z opery nie można dodać nicka?

  • 0

    47. ~bambo  2009-06-22 17:40:03  host: 188.33.79.43

    46: można dodać ale czasami go przycina do pierwszej litery, a czasem wycina całkiem. Ten błąd w kodzie jest długi czas ale widocznie nie jest na tyle ważny by doczekać się poprawki. Próbowałeś z głównej strony? To może spróbuj teraz z mobilnej.

  • 0

    48. ~ricky  2009-06-22 17:42:28  host: 76.73.58.224

    Play juz cos zaczyna kombinowac, bo MTR maja sie zmienic wiec czuje plytki grunt. Ta oferta z rabatem wydaje sie byc dobra bo to kolejny bonus. Raz ze np jako staly klient dostaje sie plus cos to jeszcze taki rabat. Jest ciekawie i nie ma ciagle tego samego jak w Play u nich sa ciagle rabaty i upusty na wszystko. Zadnych pakietow czy czegos do abo ble...

  • 0

    49. ~  2009-06-22 17:48:20  host: apn-77-115-34-135.dynamic.gprs.plus.pl

    obym tylko zdążył skorzystać z promocji. okazja życia

  • 0

    50. ~  2009-06-22 19:43:17  host: inet20908nh-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    49: tylko biegusiem, biegusiem

  • 0

    51. ~janas  2009-06-22 19:45:02  host: c165-68.icpnet.pl

    wow jaka promocja ,myslalem ze sie poplacze jak to czytalem , ale szczodrosc

  • 0

    52. ~Dina  2009-06-22 21:02:43  host: p09-11.opera-mini.net

    Mojemu menowi kończy się niedługo umowa w Erze. Z tej okazji wykonałam symulacje dwóch ostatnich rachunków. 1) Rachunek na kwotę 80zł. W TakTaku dokładnie te same połączenia kosztowałyby 40zł 60gr. W Play Fresh dokładnie te same połączenia kosztowałyby 23zł 91gr! 2) Rachunek na kwotę 77zł 32gr. W TakTaku dokładnie te same połączenia kosztowałyby 41zł 79gr. W Play Fresh dokładnie te same połączenia kosztowałyby 27zł 31gr! Gdy uświadomiłam mojego faceta jaka jest różnica doznał szoku. Nie mógł uwierzyć,że można tyle rozmawiać tak bardzo redukując koszty. Teraz już nie chce słyszeć o żadnym abonamencie. Powiedział,że telefon to on sobie sam kupi (Nokia E51),a ja na to: Zdziwiony? A mnie dziwi,że jeszcze nie masz Play Fresh. ;)

  • 0

    53. ~vinci  2009-06-22 21:13:22  host: 78.31.67.155

    Dodatkowy pakiet który jest do wykorzystania. Zawsze można komuś odstapić. A jak nie patrzeć dostajemy to za free dodatkowo do innych bonusów czy pakietów które wybraliśmy więc to raczej dobrze że jeszcze dokładają coś. Może nie jest on jakiś rewelacyjny ale jednak jest dodatkowym dodatkiem. Zaś w Play w taryfach abonamentowych właściwie potrafia dawać tylko upusty, jak by nie mogli w końcu zrobić czegoś nowego troche ten Play nudy się robi.

  • 0

    54.  2009-06-22 22:17:52

    Może podsumuję to wszystko. Era daje coś co nikogo już dziś nie rusza. Ludzie chcą coś innego. Obniżki wysokiej stawki do innych sieci w TT, taniego internetu w TT i abonamentach, zupełnie nowych planów abonamentowych. 4 lata temu Era w przykladowym abonamencie za 40zł oferowała 80 minut, czasami za 45zł - 90 minut. Obecnie w abo za 45zł mamy tylko 70 minut do wszystkich sieci. Czy to trzeba komentować?

  • 0

    55. ~Dina  2009-06-23 06:53:03  host: t04-13.opera-mini.net

    Najlepiej skomentować to nogami-przechodząc tam,gdzie taniej. :)

  • 0

    56.  2009-06-23 08:11:26

    ~Dina - od lat to mówię... Zdziwiony, ze kupując telefon tanio nie będzie? Zapytaj opeartora co oferuje przy kontrakcie bez telefonu. Bo - i tu Ci gwarantuję - wcale gorzej niż w Play Fresh może nie być. rcicho - w przypadku Ery, pytam wszystkich - ktoś zna aktualny cennik Ery? Wątpię. Niemal każdy ma w Erze inną ofertę abonamentową. Tak wyszkolili klientó, że ci nie patrzą nawet na cenniki (odpyskowują nawet, jak jeden mój kolega - co mnie cennik obchodzi jak mam ofertę lepszą niż cennik na zawsze, doóki nie rozwiążę umowy). A to chore jest przecież.

  • 0

    57. ~EH  2009-06-23 08:22:51  host: bwk180.internetdsl.tpnet.pl

    Dina : przelicz sobie abonament jeszcze raz :) bo mi wychodzi jakos minuty w abonamencie ery po 25groszy do wszystkich, szczegolnie teraz jak by przedluzal umowe to moze miec np. 120min za 30zl

  • 0

    58. ~Dina  2009-06-23 14:00:44  host: p09-11.opera-mini.net

    *EH-nie przeliczałam abonamentu tylko prepaid. Wzięłam dwa ostatnie bilingi i sekunda po sekundzie przeliczyłam ile dokładnie te same rozmowy kosztowałyby w TakTaku i Freshu. Na przedłużenie umowy już dostał ofertę: abo 65zł/170min. i Nokia E51 za 1zł,umowa na 3 lata.

  • 0

    59. ~Dina  2009-06-23 14:06:29  host: p09-11.opera-mini.net

    Wlo-ale mój men powiedział,że nie interesuje go umowa bez telefonu,skoro tanio może mieć bez umowy. A tak czy inaczej telefon musi sobie kupić. Ja sama już od dwóch lat nie mam abonamentu i bardzo sobie chwalę taką wolność. :)

  • 0

    60. ~dodek  2009-06-23 21:56:32  host: digititus.com

    No tak tylko ze artykul dotyczy abonamentu a nie karty. Ale mniejsza z tym z umowa bez telefonu dla stalych jest jeszcze taka opcja ze mzna skrocic stara umowe o 7mc, co jest niezlym rozwiazaniem.

  • 0

    61. ~JABOL  2009-06-24 12:55:03  host: rea.ipt.com.pl

    wszystko i tak piep***ć... lipa to całe W3

  • 0

    62. ~zmuszony  2009-06-26 19:42:42  host: adhc202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ad.55 A jak komuś nogi wiążą kiepskim zasięgim? Kończy mi się abo w Playu. W miejscu gdzie mieszkam natywnego P4 brak a Plus działa tak, że aby wysłać SMS biegam po domu i szukam "pola". Niestety tylko Era ma dobry zasięg. Ból.

Dodaj swoją opinię