Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rabat za przejście do Ery

Rabat za przejście do Ery

LuiN 16 Marca 2010 15:57

0 0
Klienci, którzy od 18. marca przeniosą swój numer do Ery, otrzymają na sześć miesięcy abonament ze zniżką 50% (z 55 zł na 27,50 zł), w taryfie Nowa Era Jedyna.

W ramach promocyjnego abonamentu, klienci otrzymują co miesiąc 70 minut na połączenia do wszystkich sieci (wymienne na 210 SMS-ów) oraz dodatkowo dwa pakiety: blueconnect 50 MB i pakiet 110 minut na połączenia do Ery, Orange i Plusa.

Po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament, stawka za połączenia wynosi 29 groszy, za wyjątkiem P4, Cyfrowego Polsatu i CenterNetu, gdzie koszt jednej minuty to 59 groszy.




Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 1

    10. ~Bolek  2010-03-16 17:46:15  host: 77-255-35-46.adsl.inetia.pl

    Nieźle, najwidoczniej Era też chce kusić przejściem do siebie dając takie rabaty. Era przynajmniej ma normalne stawki do Play i CN bo raptem 59groszy a nie 80 do tego ostatniego jak w Plusie (na razie w pre ale kto wie czy nie wprowadzą tego do abo, po Plusie można się tego spodziewać:D)

  • 0

    11.  2010-03-16 18:40:07

    5, 6 i 7... Wystarczy troche poszukać, by znaleźć telefon poniżej 2000zł. Może przesadziłem z tym, że drożej niż w sklepie (taką ofertę na początku mi złożono, a mam abonament za ponad 100zł...) Cena na ceneo.pl: http://www.ceneo.pl/4259303 Cena na idealo.de (niemiecki odpowiednik ceneo.pl, od czasów Unii Europejskiej wysyłka do Polski to standard): http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/1797454_-tou ch-hd2-leo-htc.html Cena na allegro.pl: http://www.allegro.pl/search.php?string=HTC+HD2&order=p& change_view=1&category=165 Dla porównania zobaczymy, co proponują inne sieci: Orange, przy abonamencie 100zł telefon jest oferowany w cenie 1049zł (uwzględniając zniżkę), a oto link: http://www.orange.pl/klienci_ind/orange_abonament/telefony/htc/h tc_hd2?loyalty=30&priceParams=76:1342 Play, przy abonamencie 69zł+30zł (obowiązkowy pakiet internetowy) jest za 799zł, co jest najlepszą ofertą tego rodzaju, a w dodatku pakiet internetowy pozwala na rozsądne używanie tego rodzaju telefonu, a oto link: http://blogplay.pl/wp-content/uploads/2010/03/SwobodnyInternet-L ongplay.pdf Plus, cóż tutaj sprawa ma się trochę inaczej, osobiście uważam, że Era ma znacznie przejrzystszą ofertę niż Plus na ten moment, telefon jednak nadal jest trochę taniej niż w proponowanej przez Ere ofercie.

  • 0

    12. ~Piotr  2010-03-16 18:48:13  host: 77-254-190-9.adsl.inetia.pl

    Darkeners*, a co? Chciałeś ten telefon za złotówkę w taryfie za 20 zł?

  • 0

    13.  2010-03-16 19:12:34

    9 Czy taki sam raczej wątpię

  • 0

    14.  2010-03-16 19:30:27

    12, nie Piotrze, nie chciałem za złotówke. Taryfa w którą celowałem to 100-150zł, a chciałem ten telefon za około 1000zl. Chciałem zostać w Erze, ale w takim razie przejde chyba do Play, telefon za 800zł + rozsądny pakiet danych. Jakby w Erze były oferty pod HD2 jak pod G2, iPhone itp (dziwie się, że nie ma, skoro to telefon internetowy jako tako) w cenie 1000zł przy 24 miesiącach to bym brał bez problemu. Zdaje sobie sprawe, że to nie jest tani telefon, ale też robienie upustu 200zł w stosunku do ceny rynkowej jest bez sensu. To juz predzej bym kupil sobie go na allegro i nie wiazał sie na 2 lata z abo. Nie rozumiem, dla czego jak ktoś skarży się na ceny to robicie z niego biedaka. Stać mnie by kupić sobie ten telefon w sklepie, odłożyłem sobie na niego kasę (lub na Desire) po prostu też szanuje swoje pieniądze i nie mam co się dawać im okradać, bo lepiej niż na abonamencie z HD2 wyszedłbym na tym jakbym wziął telefon za 1zł, sprzedał go na allegro, albo oddał komuś w domu, to cenowo i tak bym lepiej wyszedł na tym niż przy ofercie Ery... co to za promocja. A tak to chyba tylko przejscie do Playa zostaje.

  • 0

    15.  2010-03-16 19:46:46

    Wg mnie nie ma co narzekać. Wiadomo że telefony są teraz trochę mniej dotowane w każdej sieci. Jedne są tańsze drugie droższe. Skoro na niego oszczędziłeś sobie to nie powinno być zbytniej różnicy a wg mnie jednak nawet ten upust ma być 200zł to te 200zł zawsze zostaje Ci w kieszeni.

  • 0

    16. ~Zabol  2010-03-16 19:56:55  host: chello089076063092.chello.pl

    Darkeners* A skąd biorą się tel na allegro? ludzie biorą je w abo w promo cenach a potem lądują z przebitką na aukcjach. Jak mówisz że możesz wydać na abo 100-150PLN, to za 170PLN-1000 minut możesz go mieć za 899 (649PLN po zniżce z pkt Premia), 100PLN-500 minut HTC HD2-1499 (1249 za pkt Premia)

  • 1

    17.  2010-03-16 20:09:28

    Zabol... branie abonamentu 170zł BEZ pakietu netu na 500mb jest jak dla mnie kompletnie bez sensu. A wlasnie na takiej zasadzie oferuje go era. 150zł to moglbym zaplacić jakby mi dali ten 1gb danych...

  • 0

    18.  2010-03-16 20:28:42

    Najlepsza oferta chyba jest w orange. W abo Optymalna dla Firm 450 z internetem dostajemy 450 minut do wszystkih i usługa Business Everywhere Mini 2 GB za 139 zł na miesiąc a do tego HTC HD 2 w salonie za 669 zł a w orange.pl za około 460 zł. Ale z tym że to oferta dla firm. Pozdrawiam

  • 0

    19.  2010-03-16 21:21:31

    blagas... no bez kitu ciekawa oferta Orange.

  • 0

    20.  2010-03-16 21:56:54

    Jeżeli ktoś przechodzi do Ery to oferta jest dobra, nawet bardzo. Jeszcze pakiet można wybrać. No i płacimy w efekcie tylko 50% wartości więc jeszcze ciekawiej.

  • 0

    21.  2010-03-17 04:47:42

    Ale, że o co chodzi ? Nie jest ciekawa ? Który op ma lepszą ?

  • 0

    22.  2010-03-17 08:41:30

    Jeśli było to pytanie do mnie, to powiedziałem to bez ironii.

  • 0

    23.  2010-03-17 09:26:47

    Eee... Pol roku? Eeee... Przy tych cenach sluchawek? Eeeee...

  • 0

    24. ~stoki  2010-03-17 09:53:00  host: dom91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 23- no pół roku, tyle samo daję Play i on za to jest wychwalany...

  • 0

    25.  2010-03-17 09:55:21

    stoki - nie przeze mnie. Czasowe promocje to bzdura.

  • 0

    26.  2010-03-17 11:19:23

    Galnospoke - w momencie gdy to samo daje Play to jest uważany za rewelacyjną sieć i w ogóle, ale gdy to samo daje Era już są problemy. Nie wydaje mi się by było nad czym dyskutować - to po prostu bardzo dobra i ciekawa promocja.

  • 0

    27.  2010-03-17 21:59:03

    To prawda, tylko że Play już od dłuższego czasu stosuje podobne bonusy. Era w sumie pierwszy raz od dłuższego czasu. Tak więc wg mnie zgodzę się z użytkownikiem forumiak że jak Play daje to OK ale jak Era daje to już źle trochę bezsensu podejście i zza razem jednostronne.

  • 0

    28.  2010-03-18 14:01:20

    Ostatnio dużo takich jednostronnych podejść. Bonusy za przeniesienie to zawsze dobry deal, ale nawet jesli chodzi o bonusy za przeniesienie do prepaidów pojawiają się podobne głosy. PF daje uzytkownikom 20zł przez 3 miesiące do wykorzystania na wszystkie usługi. W TT, przez pierwszy rok za doładowania można dostać nawet 200zł do wykorzystania w sieci, poza tym znacznie więcej korzyści, niż za przeniesienie do PF, można zyskać raz korzystając raz z promocji podwójnego doładowania- dostaje się 100% kwoty doładowania do wykorzystania na wszystko i bez terminu wazności, jak to jest ze środkami z PF. Ale oczywiście- to rozwiązanie dla wielu jest znacznie gorsze, niż bonusy z krótkim terminem ważności w PF.

  • 0

    29. ~Adam  2010-04-01 18:03:44  host: 85-31-246-4.internetia.net.pl

    a mi się kończy ostatnia umowa w Erze i dowidzenia Ero. Przenoszę kolejny numer z Ery do Play. Dotychczas na przenosinach tylko zyskałem. Mam w Play tanio i sporo minut.

Dodaj swoją opinię