Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Rabat za dostęp do Internetu" w Veracomp

"Rabat za dostęp do Internetu" w Veracomp

WitekT 6 Kwietnia 2005 15:47

0 0

4. kwietnia Veracomp uruchomił nowy program sprzedaży usług TP Rabat za dostęp do Internetu.

Projekt adresowany jest do firm informatycznych i lokalnych dostawców Internetu, którzy chcą rozpocząć sprzedaż usług TP, a nie posiadają statusu autoryzowanego partnera TP.

Dotychczas warunkiem sprzedaży usług TP było odbycie szkolenia autoryzacyjnego i podpisanie umowy z TP. Teraz usługi będą mogły oferować także te firmy, które nie przeszły jeszcze procedur upoważniających do sprzedaży usług TP lub nie planują podpisania umowy partnerskiej z operatorem.

Nowym programem Veracomp objęte są usługi dostępowe, czyli Dostęp do Internetu DSL tp w trzech opcjach: 500, 1000 i 2000 oraz Dostęp do Internetu Frame Relay tp w wersji 1 Mb/s i 2 Mb/s. Dystrybutor zapowiada jednak, że w ramach programu, ale na indywidualnie ustalonych zasadach, będzie można zamawiać pozostałe usługi Telekomunikacji Polskiej dla klientów biznesowych.
Veracomp, na podstawie dodatkowej umowy zawartej z TP, przyjmuje zamówienia na usługi od firm, które nie mają podpisanego kontraktu z TP. Każde zrealizowane zamówienie dystrybutor premiuje rabatem handlowym na zakup dowolnych produktów ze swojej oferty.

Główną zaletą nowego projektu jest możliwość szybkiej realizacji wynagrodzenia za sprzedaż usług TP. W każdej chwili firmy mogą przejść na kolejny poziom współpracy i przystąpić do programu partnerskiego TP. Wiąże się to z uzyskaniem szeregu przywilejów, w tym wyższej prowizji za sprzedaż usług.

Celem programu Rabat za dostęp do Internetu jest dotarcie z ofertą współpracy w zakresie sprzedaży usług telekomunikacyjnych do małych i średnich firm informatycznych oraz lokalnych dostawców internetu. Firmy te często nie mają możliwości szybkiego podpisania umowy z TP ze względu na bariery formalne, a otrzymują od swoich klientów zamówienia na usługi telekomunikacyjne. Skorzystanie z oferty Veracomp pozwoli im szybko odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów. Może być równocześnie pierwszym etapem długofalowej, strategicznej współpracy z TP.

Veracomp jest autoryzowanym dystrybutorem TP od września 2003 roku. Sieci i telekomunikacja należą do kluczowych specjalizacji technologicznych dystrybutora.

Źródło tekstu: Wirtualne Media, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.