Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rabat na telewizor Samsunga przy zakupie oferty Netii

Rabat na telewizor Samsunga przy zakupie oferty Netii

orson_dzi 30 Września 2014 10:20

1 1

Przy zakupie oferty internetowej Netii można uzyskać rabat na telewizory Samsunga, nawet do 600 zł.



Każdy, kto w ramach jesiennej promocji Netii zakupi usługi internetowe ze standardową umową na 24 miesiące, otrzyma dodatkowo rabat od dostawcy na wybrane telewizory Samsung Smart TV z najnowszej linii z 2014 roku (telewizory objęte promocją: UE32H5500, UE40H5500, UE48H5500, UE50H6400, UE48H6800 oraz UE50H6900). Będzie go można wykorzystać do 15 stycznia 2015 roku, niezależnie od daty aktywacji usługi. Wysokość otrzymanego rabatu wyniesie od 300 do 600 zł, w zależności od wybranego modelu telewizora Samsung Smart TV.




Po dokonaniu zakupu i aktywizacji usługi internetu, otrzymamy kod i link do dedykowanego serwisu eMarket, za pośrednictwem którego dokonamy zakupu telewizora Samsung Smart TV w obniżonej cenie.

Zobacz: Regulamin - GigaOferta z Telewizorem Samsung

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:

Tagi: gigaoferta | netia | samsung

w sumie: 11
  • 1

    1. ~trololo  2014-09-30 11:22:48  host: 89-75-63-159.dynamic.chello.pl

    Rabatu na pralke nie ma?

  • -1

    2.  2014-09-30 12:31:35

    Dziwne, ze w duzych sieciach z elektronika niemal blagaja na kolanach aby wziac telewizor od samsunga. Wiem bo miesiac temu kupowalem i sprzedawca niemal blagal na kolanach aby sie zdecydowac na sprzet od samsunga. Ale ja i tak wiem NIGDY WIECEJ TELEWIZOROW Z LOGIEM SAMSUNGA.

  • 1

    3.  2014-09-30 12:42:48

    @2 dlaczego?

  • 0

    4.  2014-09-30 13:07:27

    Problem ze slawetnymi kondensatorami. Kilka lat temu byl z nimi problem. Eh, telewizor ktory mial posluzyc kilka lat. A kilka miesiecy po gwarancji trup. Udalo mi sie naprawic samemu ale nie tego oczekuje od urzadzenia za kilka tysiecy zeby po gwarancji nadawal sie do smieci.

  • 1

    5.  2014-09-30 14:31:56

    A mój tv Samsunga ma już 6 lat i nigdy nie miałem z nim problemów. Monitor też miałem od nich i działał bezproblemowo.

  • 1

    6. ~lolek  2014-09-30 15:18:24  host: nat-i507.elomza.pl

    Szkoda, że to modele z serii H, czyli z 2012 roku =/

  • 0

    7. ~daroks  2014-10-01 13:53:17  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    Fajna promocja, choć nie dla mnie :( Ale znalazłem też ofertę dla studentów z umową na 6 miesięcy, do 20Mb/s i bez limitów, chyba się zdecyduję!

  • 0

    8.  2014-10-02 19:45:03

    @4. Problem z kondensatorami sekcji zasilania dotyczył przede wszystkim telewizorów Samsung sprzed 2009 roku. W nowszych modelach (od serii B) ten problem znacznie zniwelowano. Poza tym wymiana kondenatorów to nie aż tak wielka filozofia i przynajmniej rodzime serwisy miały co robić :).

  • 0

    9. ~Darko  2014-10-07 10:20:38  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    A ja już skorzystałem z promocji (wybrałem UE32H5500) i muszę przyznać, że telewizor jest bardzo dobrze wykonany a obraz świetny.

  • 0

    10. ~nanek  2014-10-10 14:01:18  host: 95.211.185.41

    najlepsza jest seria 6400. mam 40cali takiego z media expert i lepiej trafc nie moglem. stosunek ceny do jakosci najwyzszy z mozliwych

  • 0

    11. ~łodz  2014-10-10 14:46:45  host: 81.219.84.18

    Ja mam juz samsunga 6 lat i nigdy nie narzekałem :)

Dodaj swoją opinię