Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Quiz muzyczny w sieci Idea

Quiz muzyczny w sieci Idea

sirmark 18 Października 2004 15:22

0 0

W sieci Idea od 13 do 27.10.br. dostępny jest nowy quiz muzyczny - "Lista przebojów", który podzielony jest na 12 niezależnych rozgrywek - 24 godzinnych lub 48 godzinnych (weekendowych).

W przypadku rozgrywek 24 h użytkownik rejestruje się w serwisie przy pomocy komendy START wysłanej na numer 7110. W odpowiedzi otrzymuje potwierdzenie uczestnictwa oraz pytanie z 3-ma wariantami odpowiedzi. Po udzieleniu odpowiedzi (w formie litery przyporządkowanej danej odpowiedzi) otrzymuje kolejne pytanie - do wyczerpania puli na dana rozgrywkę.

100 najlepszych uczestników rozgrywki otrzyma następnego dnia, z numeru 7197, między godz. 15 a 16, jedno pytanie finałowe. Wygrywa ten, kto najszybciej udzieli poprawnej odpowiedzi na numer 7197. Osoba ta otrzyma w nagrodę laptopa Dell. Kolejne 2 osoby otrzymają telefon Nokia 6230.
W przypadku rund 48-godzinnych schemat jest ten sam, z tą różnicą, że finałowa rozgrywka na numerze 7197 odbywa się po 48 a nie 24 godzinach.

Uczestnik może również poprawić swój wynik głosując na przeboje podane na stronie konkursu (feralna http://smart.idea.pl/lista). Może oddać maksymalnie 5 różnych głosów. Za każdy przebój, na który głosował, a który znalazł się w pierwszej dziesiątce listy przebojów konkursu, otrzymuje on 1 punkt.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-96-198.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet