Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Qualcomm: Adobe Flash jakości HD na ekranie telefonu

Qualcomm: Adobe Flash jakości HD na ekranie telefonu

LuiN 1 Czerwca 2011 14:41

0 0

Qualcomm ogłosił rozszerzenie możliwości  Adobe Flash Player w wersji mobilnej - użytkownicy smartfonów i tabletów opartych na technologii dostarczanej przez Qualcomm będą teraz mogli cieszyć się treściami Flash jakości HD.

Mobilny procesor Qualcomm 800MHz MSM7x27 jako pierwszy obsługuje odświeżoną wtyczkę Flash Player.  Dzięki wtyczce producenci urządzeń będą mogli zaoferować klientom bogatsze doznania z korzystania z grafiki i multimediów dostępnych w sieci, takich jak:  gry, aplikacje, wideo oraz inne treści oparte na technologii Flash.
Qualcomm współpracuje również z Adobe w celu zapewnienia optymalnego sprzężenia rozwiązań sprzętowych i systemowych pomiędzy programem Flash Player, systemem Android oraz procesorem mobilnym Qualcomm Snapdragon MSM8x55, co pozwala na płynne odtwarzanie wideo w jakości HD na smartfonach i tabletach z wyższej i średniej półki.

Źródło tekstu: Qualcomm     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~WiateR  2011-06-01 17:02:54  host: user-46-113-30-51.play-internet.pl

    Hmm, odtwarzałem już trzy tygodnie temu film z YT w jakości HD z urządzenia z procesorem 8255. :P

  • 0

    2. ~ja  2011-06-02 08:28:33  host: z27-01.opera-mini.net

    to lg swíft też będzie działać

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet