Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Quake 3 w wersji na Androida

Quake 3 w wersji na Androida

LuiN 26 Lutego 2010 16:34

0 0
Kultowa strzelanka Quake 3 została przeportowana na telefony z systemem operacyjnym Google Android.

Aktualnie gra najlepiej prezentuje się na Motoroli MILESTONE, gdzie z wyłączonym dźwiękiem uzyskać można 25,4 klatek na sekundę przy rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Duży potencjał daje w przypadku Motoroli pełna klawiatura QWERTY.

HTC Hero mimo znacznie niższej rozdzielczości ekranu (480 x 320 pikseli) osiąga góra 14,5 klatki na sekundę. Szerzej o projekcie "kwaak3" przeczytać można pod tym adresem.






Źródło tekstu: mobilechrunch, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    5. ~rappy  2010-02-26 17:13:13  host: acx122.internetdsl.tpnet.pl

    pak0.pk3 jest potrzebne, żeby sobie zagrać... A sterowanie mogłoby być prostsze, gdyby korzystało z multitoucha.

  • 0

    6.  2010-02-26 17:17:43

    Ad 2. No właśnie sobie za bardzo nie wyobrażam. Może zamiast ruchów palcem po ekranie gdy chcemy spojrzec/biec w inną stronę wykorzystać akcelerometr?

  • 0

    7. ~nick  2010-02-26 18:43:14  host: 94.254.179.170

    A gdzie koment no. 1?

  • 0

    8. ~  2010-02-26 18:47:16  host: ehost-34.mtm-info.pl

    @7 Może zrobili tak po to, żeby nikt nie mógł napisać: pierwszy! Już sprawdzam na swojej komórce grę ;]

  • 0

    9. ~  2010-02-26 18:51:57  host: ehost-34.mtm-info.pl

    Nie można zainstalować aplikacji Kwaak3 w tym telefonie. Mam magica 1.5 z sense ui, najnowsza wersja. :(

  • 0

    10. ~lee  2010-02-26 20:24:51  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    wymaga androida minimum 1.6

  • 0

    11. ~  2010-02-26 20:31:05  host: ehost-34.mtm-info.pl

    W te nieoficjalne softy się nie bawię, więc sobie pewnie poczekam, jeśli w ogóle nowszy wydadzą ;)

  • 0

    12. ~  2010-02-27 00:36:16  host: pc18.nowinynet.pl

    A jak to jest z tym androidem, np w magic'u? Jest możliwość upgrade z 1.5 do np 2.1 czy jakiegoś nowego?

  • 0

    13.  2010-02-27 09:58:37

    Czy ktoś coś wie na temat upgrade HTC G2 Touch do 1.6 chociaż ?

  • 0

    14.  2010-02-27 10:13:16

    Tzn. kiedy bedzie lub jest oficjalna poprawka

  • 0

    15. ~  2010-02-27 11:05:06  host: v07-01.opera-mini.net

    Dla Hero ma byc aktualizacja do Androida 2.1 z Sense koniec marca początek kwietnia tylko nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Era zacznie udostępniać tą aktualizację. HTC na pewno ją udostępni. rcicho

  • 0

    16.  2010-02-27 11:45:31

    @15 dzięki

  • 0

    17.  2010-02-27 15:23:42

    Q3 na komórce - tylko po co :)

  • 0

    18. ~rrr  2010-02-27 19:58:42  host: host-89-230-176-227.gdynia-laczpol.mm.pl

    sterowanie - myszka i klawiatura bluetooth

  • 0

    19.  2010-02-27 21:18:21

    U mnie na Galaxy z 1.6 sypie sie, gdy probuje zagrac :( Menu dziala, ale plansza sie nie laduje.

  • 0

    20. ~fOka  2010-02-28 10:13:37  host: host11-114.chomiczowka.waw.pl

    6. rcicho - ja sobie wyobrazam, polaczenie dpada i ekranu do sterowania gry fps jest jedynym dobrym rozwiazaniem, (moze byc jeszcze multitouch i dpad na ekranie ale zaslanial bys sobie duzo ekranu). Wystarczy zmienic turn right/left na strafe right/left i masz zupelnie jak na kompie. 17.f0rce21 - q3 moze nie ma sensu bo to multiplayer, ale nad q2 tez pracuje i wyniki sa podobne do tego, i nie powiesz mi ze kampanie FPS na komorce nie beda miodne :>

  • 0

    21. ~fOka  2010-02-28 10:14:51  host: host11-114.chomiczowka.waw.pl

    "pracują" ofc :D

  • 0

    22. ~rappy  2010-02-28 12:26:43  host: acx122.internetdsl.tpnet.pl

    @15 a czy przypadkiem 1.6 do 2.1 nie miało być przełom lutego i marca? Nigdzie w necie nie znalazłem takiej informacji, jak ta twoja... Poza tym Era G2 pojawi się na pewno później niż na surowe Hero z Playa.

  • 0

    23. ~  2010-03-01 20:40:09  host: 212.160.172.70

    ja mam q2 na moim magicu i nie chodzi to zbyt pieknie a ma te same bebechy co hero ale i tak android > all miski :)

  • 0

    24. ~SATAN  2010-04-27 13:35:24  host: abno244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam na magicu, zmienjszylem ustwaienia graf. i chodzi neźle, ale cieżko z sterowaniem i nie moge chodzic.... wie ktos moze jak ustawic zeby chodzic na ekranie albo chociaz na ekranie strzelac?

Dodaj swoją opinię