Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Pylon Anywhere" w Plusie

"Pylon Anywhere" w Plusie

WitekT 11 Kwietnia 2005 17:05

0 0

Polkomtel zakupił 250 licencji aplikacji Pylon Anywhere firmy Sybase. Oprogramowanie umożliwi kadrze zarządzającej firmy odbieranie i wysyłanie poczty korporacyjnej a także synchronizację kalendarzy oraz listy kontaktów za pośrednictwem telefonów Sony Ericsson P910i.

Pylon Anywhere został także wprowadzony do oferty usług mobilnych Polkomtela. Aplikacja wchodzi w skład pakietu Mobilne Biuro i w połączeniu z usługami operatora umożliwia stworzenie stanowiska pracy w dowolnym miejscu i czasie.
Polkomtel jest zainteresowany promowaniem rozwiązań mobilnych. Poszukiwaliśmy rozwiązania, które umożliwi odbieranie i wysyłanie poczty elektronicznej w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Przetestowaliśmy kilka dostępnych na rynku rozwiązań, w końcu podjęliśmy decyzję o zakupie Pylon Anywhere. Wybraliśmy aplikację Sybase głównie ze względu na możliwość instalacji oprogramowania na wielu platformach oraz funkcję "push". Dzięki niej poczta elektroniczna dostarczana jest automatycznie na telefon, bez konieczności łączenia się z serwerem - wyjaśnia Dariusz Boduch, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Produktów i Usług w Polkomtelu.

Obecnie, w oparciu o oprogramowanie Sybase prowadzone są już pierwsze instalacje pilotażowe.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet