Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Putin nie ma komórki

Putin nie ma komórki

WitekT 30 Grudnia 2005 16:09

0 0
Władimir Putin nie ma telefonu komórkowego - okazało się na piątkowym spotkaniu prezydenta Rosji z ministrem ds. technologii informacyjnych i łączności, Leonidem Rejmanem.

120 milionów (84%) Rosjan posiada telefony komórkowe, co plasuje kraj na dobrym europejskim poziomie - powiadomił prezydenta minister łączności.

Na pytanie Putina, czy ma komórkę, Rejman odpowiedział, że owszem, ma jeden telefon, żeby "nie psuć" statystyk. A ja w ogóle nie mam telefonu komórkowego - przyznał się prezydent.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~l3p  2005-12-30 16:47:32  host: host-81-190-167-122.gorzow.mm.pl

    Widocznie nie jest mu potrzebna. Ale ze glowa panstwa nie ma kom to troche dziwne ;p

  • 0

    2.  2005-12-30 17:30:59

    Może zrzućmy mu się na abonament. hehe

  • 0

    3.  2005-12-30 17:50:54

    a jutro bedzie mial made in rosia telefon wysadzany diamentami...

  • 0

    4.  2005-12-30 18:02:07

    Taa... on był w KGB to ma inne zastępcze zabaweczki ;-) Pozatym po co mu własna komórka jak za nim lata cały szatab ludzi, doradców, ochrony i pana z walizką z kodami do rakiet z bronią nuklearną ;-))

  • 0

    5. ~rogus234  2005-12-30 20:46:38  host: 87.207.179.154

    Kwasek też nie miał komórki ;)

  • 0

    6. ~acc  2005-12-30 20:53:33  host: aawy93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A może nie umie posługiwać się takim fonikiem?... ;)

  • 0

    7. ~  2005-12-31 01:50:40  host: 194.9.223.113

    A po co mu? Jak krzyknie to go na Kamczatce słychać! A jak pierdnie to na Uralu śmierdzi!

  • 0

    8. ~marcin  2005-12-31 17:53:16  host: c127-40.icpnet.pl

    putin jeśli czegoś chce to pstryka i juz załatwione po co mu koma

  • 0

    9. ~ted  2006-01-05 20:17:08  host: 19.161.wmc.com.pl

    Po co CAROWI komórka ?

  • 0

    10. ~ted  2006-01-05 20:25:53  host: 19.161.wmc.com.pl

    Władza może jednak przerosnąć ----- Putin zrobił Rosiji zasranym GAZEM niedzwiedzią przysługę ---- i tu go mamy SUPER !!!!!

Dodaj swoją opinię