Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Push to talk w węgierskim T-Mobile

Push to talk w węgierskim T-Mobile

WitekT 1 Września 2005 09:55

0 0
T-Mobile, jako pierwszy operator na Węgrzech, wprowadza usługę Push to talk.

Do końca roku na usługę będzie obowiązywać promocyjna cena. Standardowa to 400 forintów za dzień (6,60 zł) bądź 2500 forintów za miesiąc (41,25 zł). W Polsce tylko sieć Plus GSM udostępnia Push to talk swoim klientom - o ofercie dla biznesu pisaliśmy w tej wiadomości, a dla rynku prywatnego w tej wiadomości.

PTT został udostępniony przez T-Mobile na bazie infrastruktury firmy Nokia. Serwis będzie dostępny dla węgierskich abonentów od 20. września bieżącego roku.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-09-01 10:10:26

    Podobne ceny do oferty Plus GSM, tylko czy to będzie aż tak popularne?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-151-201.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.