Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Push Gmail dla iPhone OS i Windows Mobile

Push Gmail dla iPhone OS i Windows Mobile

Q! 24 Września 2009 07:34

0 0

Google zaprezentował aplikację do obsługi swojej poczty w trybie push - GPush. Będzie ona działać w oparciu o standardowego klienta e-mail znajdującego się w urządzeniach iPhone/iPod oraz w telefonach pracujących pod kontrolą systemu Windows Mobile.

Tym samym wersja beta usługi pozwalającej na synchronizację wpisów z kalendarza Google oraz kontaktów została poszerzona o możliwość uczynienia tego samego z wiadomościami e-mail. Wszystkie trzy rodzaje usług działają w oparciu o preinstalowane w urządzeniu odpowiednie aplikacje do ich obsługi.




Chociaż oficjalnie usługa przeznaczona jest jedynie dla systemów iPhone OS oraz Windows Mobile, to, jak można przeczytać na wielu forach, działa ona również na urządzeniach pracujących pod kontrolą systemu Symbian S60. Aby rozpocząć konfigurację usługi należy we wbudowanej w urządzenie przeglądarce wczytać adres m.google.com/sync.

Źródło tekstu: cnet, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~mila...  2009-09-24 08:14:24  host: cyl114.internetdsl.tpnet.pl

    u mnie na Iphonie (soft 3.0) po wpisaniu tego adreseu wychodzi: "niestety program Google Sync nie jest obsługiwany na tym urządzeniu...." o co chodzi?

  • 0

    2. ~btd  2009-09-24 08:22:19  host: ijv90.internetdsl.tpnet.pl

    A u mnie dziala. 3gs 16gb soft 3.1 Trzeba bylo chwile poczekac jak wszyscy rzucili sie wlaczac i zapchali serwery, ale od wczoraj smiga super.

  • 0

    3. ~T  2009-09-24 08:40:30  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    U mnie tez nie działa. Komunikat jak @1. Smartfon na WM 6.1 standard.

  • 0

    4. ~  2009-09-24 08:48:32  host: dsv208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    konfiguracja dla WM: http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?answer=138636 &cbid=-jodncy3in6u4&src=cb&lev=answer

  • 0

    5. ~T  2009-09-24 09:03:20  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    @4- Niepoprawny link?

  • 0

    6.  2009-09-24 09:46:37

    A dlaczego nie zrobili tego tak, żeby działało też z Androidem???

  • 0

    7.  2009-09-24 10:12:21

    U mnie tez nie dziala...

  • 0

    8. ~sebaa  2009-09-24 10:22:56  host: abna202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Potwierdzam. U mnie również nie działa na IP 3gs 16GB

  • 0

    9. ~s60  2009-09-24 10:32:48  host: 185.cebit.com.pl

    a jak z symbianem, udalo sie komuś?

  • 0

    10.  2009-09-24 11:48:42

    Mam kaisera z WM6.1PLK i klikając w link mam to samo co #1 . Ale po wpisaniu: google.com/sync działa prawidłowo.

  • 0

    11. ~  2009-09-24 11:52:55  host: dsv208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://tinyurl.com/ydpym3v tu skrócony link do opisu

  • 0

    12.  2009-09-24 16:55:43

    Nie dziala. Ani na Touch HD i Operze, ani na Tosi TG01 i Pocket IE.

  • 0

    13.  2009-09-24 17:22:42

    Chyba coś źle robicie. Przecież to działa na WM6.1 i WM6.5 [WM6.5.1 też]. ROMy WWE i 1 PL. Sprawdzane na HTC Diamond.

  • 0

    14.  2009-09-24 17:50:51

    mi zaczęło działać jak pierwszy ekran bez wypełniania tapnąłem dalej, a na drugim wpisałem adres w formacie user@gmail.com

  • 0

    15.  2009-09-24 17:57:14

    Hejo ***Sympatyczny , mam nadzieje , ze tu zagladniesz. Watek troche o Google , pisales o tym , ze wkurza Cie chaos w polaczeniach wychodzacych/przychodzacych/nieodebranych na Androidzie. Moj niezawodny znajomy , niewidzialna reka:) polecil Acontacts , sciagnij sobie z Android Market , mam nadzieje , ze po instalce cisnienie Ci sie ustabilizuje , polecam:)

  • 0

    16.  2009-09-24 18:16:06

    ***Guregori , moze ja nie kumam opisanej powyzej idei , ale czy to nie chodzi o to , ze natychmiast po otrzymaniu maila na Gmaila dostajesz informacje na telefon? Nie masz tak na swoim telefonie z Androidem? Bo ja mam natychmiastowe powiadomienie na pasku stanu.

  • 0

    17. ~Xperia  2009-09-24 20:42:09  host: 104-49.echostar.pl

    nie obsługuje !! :-(

  • 0

    18.  2009-09-24 21:09:06

    @16, issa: Niestety nie mam telefonu z Androidem, dlatego nie wiedziałem, że w Androidzie takie coś już jest :-P.

  • 0

    19. ~T  2009-09-25 10:05:30  host: czv250.internetdsl.tpnet.pl

    No i ustawiłem poprzez activesync na telefonie, ale nie dziala. Trzeba cos jeszcze ustawic na koncie gmail?

  • 0

    20. ~gnd  2009-09-26 13:32:07  host: v05-06.opera-mini.net

    Tak,trzeba pzestawic z pop na imap.

Dodaj swoją opinię