Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Punkty "Profit" za polecenie klienta w Orange

Punkty "Profit" za polecenie klienta w Orange

WitekT 7 Kwietnia 2007 14:54

0 0

Do 31. maja trwa promocja, w której polecający zakup w sklepie internetowym Orange, może otrzymać do 3 tys. punktów programu Profit.

Polecona osoba powinna kupić jedną z ofert abonamentowych dla klientów prywatnych (Nowy Twój Plan, Orange Premium i Orange Premium Platinium bądź Twój Mix), podczas zakupu wpisać w pozycję wpisz kupon słowo PROFIT, a w ostatnim kroku podać numer osoby polecającej.




Ilość przyznanych punktów zależy od wysokości abonamentu zakupionego przez polecanego oraz od wybranej oferty. Punkty zostaną przyznane, jeżeli konto użytkownika w programie jest aktywne w momencie przyznania punktów.

Zobacz: szczegóły promocji Polecony nagrodzony w sklepie orange.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~Zico  2007-04-07 15:10:59  host: 213.158.194.228

    Chyba niezle oberwalbym od osoby, ktora wkrecilbym w te koszmarna taryfe pt. "Nowy Twoj Plan", gdzie w prawie kazdej mozliwej usludze mamy LIMITY, LIMITY I JESZCZE RAZ LIMITY!!!

  • 0

    2. ~lookas  2007-04-07 16:30:46  host: 87-205-235-122.adsl.inetia.pl

    ale miał byś do 3000 ptk Profit:P

  • 0

    3. ~ryh  2007-04-07 16:37:56  host: aja78.internetdsl.tpnet.pl

    U którego operatora nie ma limitów w usługach typu "bezpłatne rozmowy"?

  • 0

    4. ~Mirksonek  2007-04-07 17:18:09  host: il30.internetdsl.tpnet.pl

    ~ryh - w UPC :p

  • 0

    5.  2007-04-07 17:34:58

    A ja mam prawie wszystkich w Orange...

  • 0

    6. ~  2007-04-07 18:18:25  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    u mnie w Orange są tylko dziadek i babcia, a reszte przeniosłem do Plusa ;)

  • 0

    7.  2007-04-07 18:26:52

    @ ryh, obecnie chyba nie ma bezpłatnych rozmów nielimitowanych. W Orange masz 120 lub 1200min (zależnie od planu), w Erze masz 2000min a dalej nie wiem ;) Co do tej wiadomości - dziękuję. Sam uważam "Nowy Twój Plan" za najbardziej skaszanioną propozycję dla nowych klientów więc nie mógłbym tego komuś polecić z czystym sumieniem. A te 3k pkt Orange może sobie wsadzić. Mam 6k pkt i nie wiem co z tym zrobić :P Na szczęście z końcem kwietnia żegnam się z "pomarańczą" i zmieniam dietę ;))

  • 0

    8.  2007-04-07 19:06:09

    Cyber: Jeśli masz tyle punktów to sprzedaj doładowania na Allegro, a jeśli nie to znajomym doładuj, a oni Ci zwrócą kasę. Wtedy trochę pieniędzy do ręki dostaniesz.

  • 0

    9.  2007-04-07 20:21:33

    Judasz też dostał kasę:)

  • 0

    10. ~Zico  2007-04-07 23:11:19  host: 213.158.194.228

    ERA ma przynajmniej limit 2000 minut a nie marne 1200. Plus w simplusie i mixplusie nie ma wogole limitow na wybrany numer. Orange tez ich kiedys nie mial w Twoim Planie, ale to juz przeszlosc...

  • 0

    11. ~orang-utang  2007-04-07 23:55:40  host: apn-100-185.gprsbal.plusgsm.pl

    @10 - nie 1200 a 120 (sic!) - tyle minut masz za 10zł z wybranym numerem

  • 0

    12.  2007-04-08 12:10:49

    no a najlepsze jest że Idea miałą profit dla klientów biznesowych a teraz Orange niestety tego nie ma. Mogliby coś takiego wprowadzić wreszcie już rok temu im o czyms takim mówiłem

  • 0

    13. ~lil  2007-04-10 10:34:35  host: dpv89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie przesadzajcie 120 minut za 10zł to wcale nie jest mało. Przecież to 2 godziny gadania z jedną osobą ! Moja zona też korzysta z ''najtaniej z przyjacielem'' więc razem mamy az 240 minut co spokojnie nam wystarcza. Wychodzi całkiem tanio bo po jakieś 8 groszy za minute.

  • 0

    14. ~mar  2007-04-10 11:08:33  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    i tylko w przenajjaśniejszym Orange darmowe minuty wekendy itp mają ograniczenia. obowiązują oprócz. nawet sobota przed Wielkanocą jest w tych obostrzeniach. prawie jak w PKSie autobus kursuje z wyjątkeiem ... :-)

  • 0

    15. ~Gigi4ever  2007-04-15 00:31:01  host: dxu237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Limitów nie ma na starym planie " Twój Plan " , dlatego posiadaczy tej usługi z aktywnym numerem bezpłatnym odradzam zmianę. Darmowe Wieczory i Weekendy są fajne, 20 godzin miesięcznie z jednym numerem, i ze wszystkimi w Orange w Weekendy. Moim zdaniem świetna sprawa. Najtaniej z Przyjaciółmi - 3 numery do których można mieć 240 minut, dla mnie bomba. W ofercie biznesowej Nowy Orange Dla Firm nie ma limitów na rozmowy z nawet PIĘCIOMA numerami w Orange, na pewno macie kogoś kto prowadzi działalność gospodarczą, wystarczy taka osobę poprosić by wzięła umowę na siebie, a wy będziecie korzystali i płacili. Każdy operator ma takie oferty aby dogodzić konkretnemu odbiorcy, jeśli oferta Orange wam nie pasuje, zawsze można iść do Plusa/Ery/Playa( z jego gubiącymi się zasięgami, i koszmarnie słabym wyborze telefonów itd. :) ) Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię