Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Punkty 5Plus przestaną "Vitać"

Punkty 5Plus przestaną "Vitać"

LuiN 21 Listopada 2011 13:56

0 0
3. grudnia użytkownicy sieci Plus zarejestrowani w programie 5Plus stracą możliwość zamiany swoich punktów na punkty Vitay - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Początkowo w ramach programu możliwe było zamienienie 1 tys. punktów w programie 5Plus na 4 tys. punktów w programie Vitay, dostępnym dla klientów stacji paliw Orlenu. 1. grudnia 2009 roku wprowadzony został mniej korzystny przelicznik, w myśl którego za 1 tys. punktów programu 5Plus klienci otrzymują 3 tys. punktów Vitay.

Teraz, po kolejnych 2 latach, możliwość zamiany punktów zostanie zupełnie zniesiona 3. grudnia.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2011-11-21 14:38:55  host: 199.67.203.141

    Program 5 Plus to porażka. Punkty zbiera się najdłużej i do tego nie ma na co wymieniać. Strona jest prehistoryczna i przestarzała. Program 5Plus to porażka i żart z klientów, choć kiedyś był to najleszy program! Teraz brak promocji, nowych nagród (w ogóle jest ich niewiele), nowości... Szkoda, trzeba było zrezygnować z Plusa...

  • 0

    2.  2011-11-21 15:38:24

    No ładnie kolejne zmiany na gorsze w Plusie. Chociaż to było wiadomo, że po sprzedaży zrezygnują ze współ pracy.

  • -1

    3.  2011-11-21 15:40:03

    @1 rezygnować z sieci tylko z powodu jakiegoś durnowatego programu?

  • 0

    4. ~Piotrek  2011-11-21 16:11:21  host: user-46-112-25-50.play-internet.pl

    Ery premii juz nie ma w ogóle w PLAYu nic takiego nie wprowadzono a Orange ma PAYBACK - ogólnie lipa z tymi punktami u operatorów

  • 0

    5.  2011-11-21 16:13:07

    Generalnie programy lojalnościowe to porażka. Ostatnim w miarę dobrym był Program Profit w sieci Orange. Po jego likwidacji solennie obiecałem sobie, że nie przystąpię już więcej do jakiegokolwiek tego typu akcji i jak na razie słowa dotrzymuję.

  • 0

    6.  2011-11-21 16:34:18

    @3 jak oglosili zamkniecie premii w t-mobile to tez byly takie glosy... niektorzy tak maja, ze narzekaja dla samego narzekania.

  • 0

    7. ~ŁB  2011-11-21 17:13:47  host: public-gprs187460.centertel.pl

    Od czasu zmiany przelicznika z 1000->4000 na 1000->3000 i tak wogóle nie opłacało się wymieniać punktów. Za 2000 pkt 5+ jest doładowanie simplus 50zł, natomiast na zniżkę 50zł na paliwo na Orlenie potrzeba 10000 pkt Vitay, czyli równowartość 3333 pkt 5+.

  • 0

    8. ~arek  2011-11-21 17:21:10  host: k3-ip209.antsatgor.pl

    payback w orange jest wmiare oki bo można z tego programu też korzystać np w realu kinie itp

  • 0

    9. ~  2011-11-21 17:28:59  host: 86-63-105-234.sta.asta-net.com.pl

    hugo z punkt.

  • 0

    10. ~Rita  2011-11-21 17:30:13  host: wap.plusgsm.pl

    Zwazywszy, ze Plus jako jedyny z operatorow ma swoj wlasny i w pelni autonomiczny program lojalnosciowy, to mozna spoko pisac, ze jest to najlepszy i zarazem najgorszy program... A co do przelicznika, to jego zmniejszenie bylo korzystne dla zamieniajacych Vitay na 5plus.

  • 0

    11. ~  2011-11-21 17:34:34  host: 86-63-105-234.sta.asta-net.com.pl

    5+albo 5Plus to największe mydlenie oczu wraz z operatorem Plusa.Nie dość że najdroższy operator to jeszcze wszystko ukraca.ja w ogóle z Plusa występuję,bo nie będę wspomagał oszustów

  • 0

    12.  2011-11-21 18:17:14

    1. - czy ja wiem? jakoś szczególnie nie zbieram tych punktów, jednak i telefn miałem (6310i) i 2 zestawy słuchawkowe (nie, nie najtańśze ;-))... Zawsze to nie wydaje się pieniędzy w sklepie. 5 tysięcy przelicznik był kiedyś poza tym chyba, 4 później. Nie pamiętam już bo niestety starość robi swoje ;-) Nawet na najniższym abonamencie można przez ten okres kiedy się je gromadzi coś fajnego mieć. Mój syn sobie już ina fajny zestaw stereo słuchawkowy Jabry zebrał punktó i na pakiet w Muzodajni... No wiem, zę to po miesiący powinni dawać, no ale nie dają. Jak komuś nie pasuje, może naprawdę zmienić operatora na takiego co daje. Pod koniec roku nie polecam szukać nagród - nie ma po prostu - oczywiscie to wina operatora, że dla wszystkich chętnych nie chcących stracić rocznych punktów nagród nie wystarcza ;-)

  • 0

    13. ~Mer  2011-11-22 10:43:56  host: staticline57331.toya.net.pl

    Korzystanie z 5Plus jest bezpłatne nie jest obowiązkowe wiec nie rozumiem narzekania. Może wasz wspaniały Play by dał jakiś program lojalnościowy. A zebranie 5 tyś punktów przy normalnym korzystaniu z usług nie jest trudno a to zawsze później rabat 100 zł na telefon.

  • 0

    14.  2011-11-22 18:13:12

    ~Mer - moja siostra ma abonament 39,90 (wcześniej miała podobny) i przez okres zbierania (3 lata licząc od końca roku którego dotyczą zebrane punkty - maksymalnie więc 4 lata) uzbierała na 350 zł rabatu ;-) Ale dla niektórych to w miesiąc powinni dawać bez łaski.

  • 0

    15. ~Piotrek  2011-11-22 18:19:02  host: user-188-33-28-230.play-internet.pl

    POZA ORANGOWYM PAYBACKIEM NIKT nie promuje PRE-PAIDOWCÓW - nieładnie

  • 0

    16. ~Roland  2011-11-25 16:36:34  host: 80.48.17.122

    E, to na pewno sytuacja przejściowa :) na pewno w zamian za to powstanie jakas nowa super promocja

  • 0

    17. ~  2011-11-29 23:17:17  host: user-31-175-213-164.play-internet.pl

    #1: Bzdury wypisujesz. W 5Plus zbiera się bardzo szybko punkty bo każda złotówka to 2 punkty a nie jeden jak to bywało u konkurencji. Za 2000 punktów, które można na prawdę szybko zebrać można doładować simplusa za 50zł. Ja w ciągu 2 lat doładowywałem konto simplusa ze 6 razy a rachunków nie mam jakichś astronomicznych. Jeśli ktoś jest niecierpliwy to za 1200 punktów mozna doładować simplusa za 30zł ale lepiej zebrać te 2000 punktów i doładować za 50zł.

Dodaj swoją opinię