Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Puma Phone oficjalnie

Puma Phone oficjalnie

Q! 17 Lutego 2010 12:39

0 0

Puma zaprezentowała swój pierwszy telefon komórkowy - Puma Phone - który skierowany jest głównie do aktywnych użytkowników.

sagempuma Puma Phone został przedstawiony jako telefon należący do grupy urządzeń typu active smartphone. Został on wyposażony w ekran o przekątnej 2,8 cali i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Wbudowany aparat fotograficzny z diodą LED pozwala na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 3,2 Mpx.

Łączność ze światem zapewnia technologia HSDPA (7,2 Mbps) oraz HSUPA (2 Mbps). Na pokładzie nie zabrakło również modułu AGPS, interfejsu Bluetooth 2.1 z EDR, gniazd JACK 3,5 mm, microUSB oraz microSD, a także radia FM.




Tylny panel telefonu wyposażony będzie w panel słoneczny, który doładowywać będzie standardową baterię o pojemności 880 mAh. Ma ona pozwolić na 350 godzin czuwania, na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów lub na 24 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki.

Dla amatorów sportu przygotowano dedykowane aplikacje. Oprócz możliwości wykorzystania urządzenia jako prędkościomierza w rowerze czy do śledzenia treningu biegowego, Puma Phone może być używany również jako krokomierz czy kompas. Dwie pierwsze funkcje wykorzystują w tym celu wbudowany moduł GPS.

Puma Phone powstał we współpracy z firmą Sagem. Ma być on dostępny u większości operatorów europejskich w kwietniu. Jego cena w wolnej sprzedaży może wynieść około 400 euro.

Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~Kuba  2010-02-17 13:31:58  host: 77-254-81-60.adsl.inetia.pl

    Sagem... ? Fuuujjj

  • 0

    3. ~  2010-02-17 13:49:13  host: 212.2.99.200

    Wrrreszcie:) Ciekawe jaki bedzie miec system? Malutki telefonik:( bo ekran ma tylko 2,8 cali i rozdzielczosc QVGA, bez klawiatury. Bateria moglaby byc 2 razy pojemniejsza. Ot taki gadzet. Moze wypuszca Puma 1se albo 2 nieco ulepszona. Co do ceny: 400zl moge dac.

  • 0

    4. ~Hmmm  2010-02-17 13:50:37  host: bbh213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajny.. ale czy to nie pierwszy dotyk sagema?

  • 0

    5.  2010-02-17 14:11:26

    *2, co w tym złego że Sagem. Ja mam sagema my850c i świetnie działa choć ma swoje lata. Jakość wykonania też nie budzi moich zastrzeżeń.

  • 0

    6. ~WiateR  2010-02-17 15:42:48  host: 109.243.219.225

    @3 - Nie wiem czy zauważyłeś - tam jest 400 €O a nie ZŁOTYCH. To zdecydowanie zbyt dużo za urządzenie tej klasy.

  • 1

    7.  2010-02-17 15:47:46

    400€? Hahaha! :D

  • 0

    8.  2010-02-17 16:02:05

    400€ za sagem ? nigdy w życiu :)

  • 0

    9.  2010-02-17 16:25:57

    Fajnie, fajnie, będzie mi pasował do dresiwa ;) A tak na serio - 400 euro - chyba za to logo sobie tyle życzą. Powodzenia.

  • 0

    10. ~el  2010-02-17 16:26:13  host: s94.ipt.com.pl

    Ale Puma, pewnie ze 200 euro za to:P

  • 0

    11. ~sympatyczny  2010-02-18 01:25:10  host: 85-222-73-222.home.aster.pl

    @3: a ja moglbym dac okolo 280 euro. no nic, moze stanieje. moze uzywany. fajna sprawa i klimatyczny pomysl na prezent, ale poki co zarabiam w zlotowkach wiec 400 euro boli. no nic moze stanieje, moze uzywane beda tansze za jakis czas. jakby tam byl symbian to cena bylaby bardziej do przelkniecia. inna opcja to ze nokia to zmalpuje. :) oby. :)

  • 0

    12. ~reebok  2010-02-18 10:24:47  host: hti130.internetdsl.tpnet.pl

    piciego kłaka bym nie dał za to coś...

  • 0

    13. ~sniper1  2010-12-07 18:15:14  host: cei9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wygrałem nowy Sagem Puma, nie ma go na allegro, mój pojawi się na sprzedaż po świętach za ok. 300 euro. Nawet jako Sagem wart swojej ceny, to limitowana seria, unikat.

  • 0

    14. ~ancia22  2011-03-14 18:43:11  host: bpd47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon jest beznadziejny. Mam go już 3ci miesiąc i nie polecam... szkoda pieniędzy, ciągle się wiesza i kiepsko reaguje na dotyk

  • 0

    15. ~hubi2001  2011-04-19 16:07:21  host: 77-253-80-186.adsl.inetia.pl

    to człkiem właśnie posiadam takiego tylko niedziałają gry z java i naprawdę nie wygląda jak corby i ma więcej funkcji niż corby pro tylko niema wi-fi

  • 0

    16. ~kate  2011-08-03 13:53:29  host: 095160123133.warszawa.vectranet.pl

    porażka, gps nie działa bo ustawienia są na Vodafone i nie da sie zmienic bez wgrywania nowych, a nie wiem skąd je wziąć. szkoda, chciałam sprawdzić go biegając, i lipa. nawet nie mam serwisu polskiego.

  • 0

    17. ~drg  2011-09-11 12:10:09  host: user-46-112-215-220.play-internet.pl

    A jak nie ma słońca, to mogę go podładować w mikrofalówce?

  • 0

    18. ~dssda  2012-01-24 14:40:23  host: tk217.internetdsl.tpnet.pl

    porażka to że mało kto piszę, że tel się sam łąduje , co jak dla mnie jest największą jego zaletą, ponieważ sporo osób zna sytuację słabej baterii

  • 0

    19. ~agatka24  2012-01-29 16:01:35  host: user-164-126-223-160.play-internet.pl

    ja mam ten telefon z angielskim menu przereklamowan jest

  • 0

    20. ~olaaaa  2012-08-22 13:30:17  host: v21-14.opera-mini.net

    mi on służy od ponad roku i jestem w zupełności zadowolona. telefon wart swojej ceny (teraz jest około 300zł za nowy)

  • 0

    21. ~Agusia  2012-10-09 12:42:29  host: 89-74-70-120.dynamic.chello.pl

    Sprzedam ten tel 200 zł. moje gg9993728 :)

Dodaj swoją opinię