Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Publiczne IP w Plus GSM

Publiczne IP w Plus GSM

WitekT 30 Września 2005 13:25

0 0
Plus GSM oferuje swoim klientom dostęp do Internetu z publicznym dynamicznym lub statycznym adresem IP.

W ramach oferty Abonent otrzymuje pełny dostęp do Internetu z wykorzystaniem technologii pakietowej transmisji danych UMTS/EDGE/GPRS z publicznym adresem IP:

dynamicznym, w ramach połączeń z APN pro.plusgsm.pl (5 zł miesięcznie),
statycznym, w ramach połączeń z APN m2m.plusgsm.pl, (15 zł miesięcznie).

Opłata za aktywację usługi jest wliczona w miesięczną opłatę za usługę. Polecenie aktywacji usługi abonent może złożyć poprzez telefoniczny kontakt z Działem Obsługi Klienta.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~  2005-09-30 14:05:38  host: ano144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co to daje ? jestem poczatkujacym internautom

  • 0

    2.  2005-09-30 14:29:37

    dynamiczny to to ze zmienia ci sie z kazdym polaczeniem z netem, a staly ze nie ulega zmianie (np neostrada ma dynamiczny, aster ma juz stat)

  • 0

    3.  2005-09-30 14:48:19

    Publiczny IP pozwala na "postawienie" pewnych wymagających usług - serwera www, poczty albo w pełniejszy sposób korzystanie z programów p2p. Cholera, nie wiem jak to lepiej wyjasnić. :)

  • 0

    4.  2005-09-30 15:53:34

    No ladnie. Widac ze PlusGSM chce zostac liderem jesli chodzi o internet bezprzewodowy. Juz teraz oferuje najwiecej i (chyba) najkorzystniej.

  • 0

    5. ~kreoth  2005-09-30 17:25:15  host: dqi37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ja wiem? Dodatkowy pomysł by ściągnąć kase. Stałe ip sie owszem przydaje. Ale jak z niego korzystać przy pomocy tej uslugi to nie wiem. Stawiać serwery na laptopie? Bez przesady

  • 0

    6. ~slawekjg  2005-10-01 00:46:45  host: dnq104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak wykorzystać? np. blokowanie na firewallu w firmie ruchu przychodzącego na pewne usługi z nieznanych (dynamicznych) IP ;-)

  • 0

    7.  2005-10-01 18:13:55

    Jak wykorzystać? Można na telefonie odpalić sewera i aplikację co np. nagrywa wideo, lub robi zdjęcia cyklicznie. Natsępnie można taki telefon zostawić w dowolnym miejscu i odpalić na nim serwer a następnie z innego miejsca za pomocą komputera oglądać co też nasz telefoniek rejestruje :D To już potrafją współczesne telefony. // mobikar.net

  • 0

    8. ~żitan  2005-10-02 14:02:54  host: cph54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli blokując dynamiczne IP zablokujesz większość użytkowników netu - TP-sa nie daje na neostradę stałego IP i co wtedy? wtedy dostaje się nagrodę osiołka dla witryny internetowej

  • 0

    9.  2005-10-02 14:12:28

    slawekjg: a jak chcesz rozpoznać które IP jest stałe, a które dynamiczne? :)

  • 0

    10. ~  2005-10-02 15:32:09  host: 83.24.97.171

    Witek: zwyczajne - ustawiasz "allow" na uzgodnione wcześniej z użyszkodnikiem IP. Cała reszta ma "deny".

  • 0

    11.  2005-10-02 15:46:35

    A - ok, już jasne. ;) Bo ja zrozumiałem, że chcesz wyfiltrować tylko same dynamicznie IP i zastanawiałem się jak. :)

Dodaj swoją opinię