Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTI zainteresowane kupnem akcji Hawe

PTI zainteresowane kupnem akcji Hawe

sirmark 19 Grudnia 2014 21:57

0 0

Powszechne Towarzystwo Inwestycyjne (PTI) podpisało z udziałowcami spółki Hawe - Trinitybay Investment oraz Markiem Falentą - listy intencyjne w sprawie zakupu przez PTI akcji Hawe.

Marek Falenta posiada obecnie 7,73% akcji Hawe, a kojarzona z nim cypryjska spółka Trinitybay Investment 26,13%. O chęci sprzedaży przez Falentę akcji wiadomo od lipca.

Zobacz: Marek Falenta chce sprzedać wszystkie posiadane akcje Hawe
Jak napisano w komunikacie PTI: intencją spółki jest nabycie takiej liczby akcji, która nie spowoduje przekroczenia progu 33% w kapitale akcyjnym Hawe (ani progu 33% ogólnej liczby głosów w Hawe), a intencją sprzedających jest zbycie wszystkich posiadanych przez nich, w dacie zawarcia umowy docelowej, akcji Hawe..
Poinformowano również, że w potencjalnej transakcji cena jednej akcji została określona na około 3 zł, a podpisane listy obowiązują do 31 marca 2015 r.

Grupa Kapitałowa Hawe świadczy kompleksowe usługi operatorskie na bazie posiadanej infrastruktury światłowodowej oraz usługi projektowe i budowlane dla branży telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej i samorządów terytorialnych.

Źródło tekstu: Hawe, PTI, wł     

w sumie: 1
  • -4

    1. ~thec  2014-12-20 20:12:02  host: 91.224.47.40

    Gdyby moi dziadkowie zamiast walczyć o Polskę tez zaczęli by kraść w tamtych czasach znaczy się "myslec". To ze skupu blachy z amunicji miałbym wille. Ehhh... a może przesledzimy historię rodziców tych panów?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet