Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC wybrało InFoScore jako BIG

PTC wybrało InFoScore jako BIG

WitekT 4 Lutego 2005 09:49

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa będzie współpracować z InFoScore Biuro Informacji Gospodarczej. Do firmy tej trafią informacje o klientach operatora - rzetelnych i tych ociągających się z płaceniem rachunków.

Jest to pierwszy tak duży kontrakt, który podpisuje biuro informacji gospodarczej. Umowa gwarantuje, że w pierwszym kwartale tego roku baza danych wzrośnie do ponad 100 tys. rekordów. Wielkość bazy będzie z pewnością systematycznie wzrastać. Do bazy InFoScore trafią zarówno dane niesolidnych dłużników, jak również informacje na temat klientów (tak indywidualnych, jak i firm), które w pełni wywiązują się ze swoich zobowiązań.
Umowa między InFoScore i PTC obejmuje także przekazywanie informacji dotyczących fałszywych lub skradzionych dokumentów. Strony nie ujawniły wartości umowy.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet