Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości PTC wybrała Software Mind do bieżącego utrzymania oprogramowania

PTC wybrała Software Mind do bieżącego utrzymania oprogramowania

sirmark 24 Czerwca 2009 12:05

0 0

PTC podpisała ze spółką Software Mind umowę o współpracy, na podstawie której krakowski software house przejął bieżące utrzymanie oprogramowania do wspierania procesów budowy i utrzymania sieci GSM/DCS/UMTS.

Zadaniem Software Mind będzie utrzymanie systemu do obsługi wybranych procesów zachodzących w sieci GSM/DCS/UMTS, w tym m.in.: procesu organizacji pracy w obszarze zarządzania błędami i procesów zarządzania zmianami w konfiguracji sieci. Firmy współpracują od 2003 roku przy realizacji projektów informatycznych w kilku różnych obszarach m.in. z zakresu wspierania budowy sieci GSM.
Firma Software Mind specjalizuje się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania. Do firm działających w branży telekomunikacyjnej kieruje szeroką ofertę usług oraz własne, dedykowane dla branży produkty - Software Mind Telco Suite, które stanowi portfolio rozwiązań gwarantujących obsługę procesów marketingu, sprzedaży, aktywacji i obsługi klienta.

Źródło tekstu: Software Mind     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~mirekb  2009-06-24 12:54:52  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

  no tak..ptc stawia w najblizszym roku na gsm,szczątkowo na hsdpa wiec będzie czym zarządzac mam nadzieje

 • 0

  2. ~tim  2009-06-24 13:18:42  host: public-gprs9688.centertel.pl

  gsm też potrzebne. przynajmniej podchodzą do sprawy kompleksowo i wciąż starają się poprawiać jakość sieci

 • 0

  3.  2009-06-24 14:16:49

  I dobrze, mogliby poprawić jakość sieci, zasięg. Jestem użytkownikiem Orange, ale od 2 miesięcy korzystam dodatkowo z Tak Taka. Porównując obie sieci Orange wypada dużo lepiej jeśli chodzi o transmisję danych, która działa sprawniej i zasięg jest pewniejszy niż u niebieskich. W Erze natomiast podoba mi się jakość rozmów, czysto i głośno słychać rozmówcę. Będąc jednak w podróży da się zauważyć duża zmienność w zasięgu co bardzo utrudnia korzystanie z jakichkolwiek usług.

 • 0

  4.  2009-06-24 18:12:46

  Czyzby PRIME odchodzil w zapomnienie... No nie moze byc ;-)

 • 0

  5.  2009-06-24 19:23:21

  W GSM inwestują bo muszą zapewnić infrastrukturę dla centernetu, oraz ogólnie zwiększyć zasięg i przepustowość sieci.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-76-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet